Dzisiaj jest piątek 15 grudnia 2017, imieniny: Niny, Celiny, Krystiany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23426) SPORT FORUM FIRMY (5108) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / -1oC
Jutropogoda
2 / 1oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Żychlin. Uczniowie z Wielkopolski dekorowali świąt ... (0)Pierwszy zimowy transfer. Nowy lider obrony Górnik ... (32)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościChciała skoczyć z wiaduktu na autostradę. Ściągnęl ...

Chciała skoczyć z wiaduktu na autostradę. Ściągnęli ją policjanci

Dodano: 19.06.2017 12:58

Młoda kobieta żyje dzięki szybkiej reakcji i determinacji konińskich policjantów. Mundurowi ściągnęli 23-latkę z wiaduktu nad autostradą.

Wczoraj około godz. 18 dyżurny konińskiej policji otrzymał sygnał, że na wiadukcie nad autostradą w miejscowości Barczygłów siedzi kobieta, która chce popełnić samobójstwo. Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Koninie, mundurowi na miejscu zastali siedzącą na barierce 23-latkę. Obok niej stała kobieta, która próbowała zapobiec tragedii.

Rozmowy policjantów z desperatką, która chciała skoczyć na autostradę, nie przynosiły rezultatu. W pewnym momencie funkcjonariusze wykorzystując nieuwagę 23-latki, siłą ściągnęli ją na ziemię. Kobieta została przewieziona do szpitala. 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Zostawie to bez komentarza ja zadzwonilem na policje gdy tamtendy przejezdalem to bylo pare minut po 16 a na lm pisza ze 18 brak slow moze nie chciala skoczyc a moze jej zycie uratowalem i sie ciesze ze zadzwonilem nie wiadomo co sie stalo a wy piszecie jak zwykle hieny ktore sesacji szukaly
Dodano: 19.06.2017 18:58    Przez: ~Mirek
Brawo Policja.
Dodano: 19.06.2017 14:17    Przez: ~A2
Proponuję lekturę słownika...
Dodano: 19.06.2017 16:59    Przez: ~xoxo
Czytając te wasze komentarze, zastanawiam się.. JAK MOZNA TAK RANIC język polski ;oo znaki interpunkcyjne mają swoje zastosowanie, serio! Polecam!
Dodano: 20.06.2017 01:46    Przez: ~Tamtadziewczyna

KOMENTARZE

Nie normalna w pasach potrzymac 2 tygodnie to się ode chce ludzie chcą zyc i umierają a ludzie co.moha żyć chcą umierać masakra
Dodano: 19.06.2017 13:08    Przez: ~Dupa
do czego to prowadzi rozpętany jazgot polityczny w tym chorym kraju ...
Dodano: 19.06.2017 14:48    Przez: ~masza
jej wybór i ch...j ci do tego
Dodano: 19.06.2017 14:50    Przez: ~qaz
sam mam też taką ochotę zrobić patrząc na TVP.
Dodano: 19.06.2017 15:21    Przez: ~masztalerz
masztalerz to śmiało mogę ci pomóc
Dodano: 21.06.2017 11:00    Przez: ~rotw
Brawo Policja.
Dodano: 19.06.2017 14:17    Przez: ~A2
avatar Schetyna,Petru,Kamysz,Kijowski Joasia Stodoła i całe to zaprzaństkie bagno codziennie skacze na łeb z wiaduktu popełniając polityczne samobójstwo.I tu na szczęście nie muszą liczyć na pomoc Policji.
Dodano: 19.06.2017 15:04    Przez: Tomasz Kobrzycki
Zgłoś się na masaż do najbliższej plebanii - bo wyraźnie widać, że lubisz "to" :-).
Dodano: 19.06.2017 15:19    Przez: ~misjonasz
Jeśli chodzi o bagno, to miano jego PIS.
Dodano: 19.06.2017 18:45    Przez: ~AR
I nie skoczyla;(
Dodano: 19.06.2017 15:15    Przez: ~Pogoda
Większego bagna jak Po to nie ma Nowoczesna też do dupy poza tym skąd te partie wywodzą się z Aws kiedyś taką partia była potem PO i kolejny rozłam czyli Nowoczesna a poza te partie nie mają kultury osobistej żadnej najpierw chcieli dziennikarzy w sejmie a potem mają pretensje że ci za nimi chodza bo chcą parę odpowiedzi od pOslow .
Dodano: 19.06.2017 20:15    Przez: ~Amen
Z kad ta laska była się ktoś :)
Dodano: 19.06.2017 16:15    Przez: ~Mhmm
Proponuję lekturę słownika...
Dodano: 19.06.2017 16:59    Przez: ~xoxo
Z kad owni.....
Dodano: 19.06.2017 18:52    Przez: ~aaaa.....
Zostawie to bez komentarza ja zadzwonilem na policje gdy tamtendy przejezdalem to bylo pare minut po 16 a na lm pisza ze 18 brak slow moze nie chciala skoczyc a moze jej zycie uratowalem i sie ciesze ze zadzwonilem nie wiadomo co sie stalo a wy piszecie jak zwykle hieny ktore sesacji szukaly
Dodano: 19.06.2017 18:58    Przez: ~Mirek
Jaką ty szkołe skończyłeś ma*ole??? Ani ładu ani składu w tym co piszesz
Dodano: 19.06.2017 22:52    Przez: ~Mistrz
Czytając te wasze komentarze, zastanawiam się.. JAK MOZNA TAK RANIC język polski ;oo znaki interpunkcyjne mają swoje zastosowanie, serio! Polecam!
Dodano: 20.06.2017 01:46    Przez: ~Tamtadziewczyna
po co o tym piszecie -teraz inni wezmą przykład na odebranie sobie życia -załamanie psychiczne trzyma długo -a tak zwani psycholodzy to chyba głupsi niż normalny człowiek —jeżeli sam się nie opanujesz i nie rozwiążesz swojego załamania to nikt Tobie nie pomoże ,,,zamiast karmić czarne stonki wrzucaj dziecku to skarbonki ,,przecież ksiądz z każdego pogrzebu ma kasę
Dodano: 20.06.2017 05:44    Przez: ~jag
,,JAK? SIĘ CHCE TO TAK? , MODLIĆ SIĘ NIE CHCE TO TAK!. ...
Dodano: 20.06.2017 05:58    Przez: ~M
To było po 16 a nie po 18 stało tam zielone punto i 2 kobiety rozmawiały z ta niby 23 latka nie wiadomo kto ją sciagna no ale i dojechali też panowie policjanci i to na sygnale.
Dodano: 20.06.2017 22:21    Przez: ~yeye
Ta dziewczyna jest z piatym dzieckiem w ciąży!! Maz nie pracuje, tylko chleje jak zul.. ania to pozadna dziewczyna.. poprostu nikt jej nie pomógł.
Dodano: 28.06.2017 21:46    Przez: ~Zscg
1 z 2
12>>