Dzisiaj jest piątek 18 sierpnia 2017, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23387) SPORT FORUM FIRMY (5049) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
29 / 21oC
Jutropogoda
19 / 14oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Burze z gradem z porywami wiatru do 100 km/h. Od godz. 19.00 do 5.00

jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościPogoda według Kazimierza Gmerka. Na początek lata ...

Pogoda według Kazimierza Gmerka. Na początek lata :) 

Dodano: 19.06.2017 14:51

Co nas czeka w pogodzie na najbliższe dni? Nasz meteorolog Kazimierz Gmerek wyjaśnia że po upale, może nadejść burza. Trzeba obserwować chmury, a wszystko stanie się jasne. Posłuchajcie prognozy na początek lata. 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Kazimierz Gmerek,   pogoda wg Kazimierza Gmerka,   czerwiec,   burza,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

GDY NA ŚWIĘTEGO HIERONIMA JEST DESZCZ ALBO GO NIMA, TO NA ŚWIĘTEGO JANA PADA ALBO NIE PADA
Dodano: 19.06.2017 23:34    Przez: ~METEROLOG II
Dzięki,że chociaż Ty Aniu piszesz o naszym PROFESORZE pozytywnie.Pozdrawiam
Dodano: 19.06.2017 21:32    Przez: ~Koleżanka z Twojej klasy
skad wytrzasneli i kto tego cwanego pazernego wynalazka???
Dodano: 19.06.2017 16:20    Przez: ~anioł
Co to za słowo "przepaństwa"? Za każdym razem się boję, że gość uśnie zanim skończy to swoje show.
Dodano: 19.06.2017 16:33    Przez: ~Zofia Lorenc
MOŻE I WSPANIAŁY CZŁOWIEK, ALE METEOROLOG SHOW MEN Z NIEGO MARNY! MIAŁ PRZEPOWIEDZIEĆ POGODĘ NA POCZĄTEK LATA I ANI SŁOWEM NAWET NIE WSPOMNIAŁ O POGODZIE W PIERWSZYM DNIU LATA
Dodano: 19.06.2017 23:36    Przez: ~!!!

KOMENTARZE

Babol z nosa mi wskazał, że nadejdą deszcze i latający holender nas nawiedzi płynąc na hulajnodze rzeką Wartą. Tyle warte są te przemyślenia.
Dodano: 19.06.2017 15:25    Przez: ~żonkile po ile ?
Lans na siłę....
Dodano: 19.06.2017 15:29    Przez: ~Pozdro
kto tego dziadka lansuje? Czy w Koninie tylko na takich nam patrzec karzecie?
Dodano: 19.06.2017 16:19    Przez: ~Luiza
należy do słusznej partii - w następnym rozdaniu dostanie swoje 5 minut w programie - między niebem a ziemią - i będzie opowiadał o zaćmieniu słońca jak będziemy dalej nieposłuszni i będziemy opuszczać nabożeństwa niedzielne.
Dodano: 20.06.2017 19:14    Przez: ~Suzin
skad wytrzasneli i kto tego cwanego pazernego wynalazka???
Dodano: 19.06.2017 16:20    Przez: ~anioł
Ano z najstarszego i ponoć najlepszego Konińskiego liceum. Przepaństwa.
Dodano: 19.06.2017 16:35    Przez: ~Zofia Lorenc
Co to za słowo "przepaństwa"? Za każdym razem się boję, że gość uśnie zanim skończy to swoje show.
Dodano: 19.06.2017 16:33    Przez: ~Zofia Lorenc
Pani Zofio, skąd tyle złośliwości i jadu w pani komentarzach? Trochę zwykłej ludzkiej życzliwości nie zawadziłoby;)
Dodano: 20.06.2017 00:14    Przez: ~K.
Bez obaw Zofio prędzej Ty uśniesz niż Gmerek. Pojeździłabyś na trampingi z dawnego biura TRAPER to byś wiedziała o czym mówię...
Dodano: 20.06.2017 14:47    Przez: ~fdg
jak on beble przepanstwa jak pijany Kaziu przepanstwa
Dodano: 19.06.2017 18:10    Przez: ~panstwo
Kazik, jesteś wspaniały! Uwielbiam Pana, Profesorze, niezmiennie od...ponad 30lat. Lekcje geografii są jedynymi z tamtej licealnej rzeczywistości,które wspominam z rozczuleniem( może jeszcze T.Krzyżagórski, ale to zupełnie inna bajka).Staram się nie zwracać uwagi na wypociny analfabetów, którym wydaje się, że coś komentują, i Panu doradzam to samo.Czekam na kolejne prognozy i pozdrawiam serdecznie.
Dodano: 19.06.2017 20:38    Przez: ~Anna W. z kl.1-4b(humanistyc
Dzięki,że chociaż Ty Aniu piszesz o naszym PROFESORZE pozytywnie.Pozdrawiam
Dodano: 19.06.2017 21:32    Przez: ~Koleżanka z Twojej klasy
i co masz z tych jego wycieczek? i tak akurat z tobą się nie ożenił. Tylko rozczulenie ci zostało i ubliżanie ludziom bez tytułu profesora. Pani kiepska
Dodano: 20.06.2017 07:31    Przez: ~Zula
Anka to ty ?
Dodano: 20.06.2017 11:43    Przez: ~grażyna
to jak nazwiesz prof. dr hab., skoro magistrów tytułujesz profesorami?
Dodano: 21.06.2017 17:08    Przez: gejek Miki
wspaniały człowiek i pedagog. kazdy kto uczył sie w 1 liceum to wie.
Dodano: 19.06.2017 21:29    Przez: ~licealistka z mickiewicza
MOŻE I WSPANIAŁY CZŁOWIEK, ALE METEOROLOG SHOW MEN Z NIEGO MARNY! MIAŁ PRZEPOWIEDZIEĆ POGODĘ NA POCZĄTEK LATA I ANI SŁOWEM NAWET NIE WSPOMNIAŁ O POGODZIE W PIERWSZYM DNIU LATA
Dodano: 19.06.2017 23:36    Przez: ~!!!
GDY NA ŚWIĘTEGO HIERONIMA JEST DESZCZ ALBO GO NIMA, TO NA ŚWIĘTEGO JANA PADA ALBO NIE PADA
Dodano: 19.06.2017 23:34    Przez: ~METEROLOG II
Masz racje i będzie wiało jak będzie chciało
Dodano: 20.06.2017 07:33    Przez: ~wożna
psorze ? przepanstwa - ja nie psor!!!!!!!
Dodano: 20.06.2017 11:23    Przez: ~Zośka
1 z 2
12>>