Dzisiaj jest sobota 17 sierpnia 2019, imieniny: Jacka, Anity, Mirona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18591) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 20oC
Jutropogoda
22 / 19oC
Pojutrzepogoda
21 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Mieszkańcy mogą zdecydować o uchwale krajob ... (0)Ekstraliga. Czy w niedzielę pęknie granica dziesię ... (0)

Kraśnica. Podczas prac polowych maszyna wciągnęła rękę 30-latka

Dodano: 28.06.2017 20:17
Źródło: LM.pl

Nieszczęśliwy wypadek podczas prac polowych w gminie Golina. Trzydziestoletniemu mężczyźnie maszyna wciągnęła rękę.

Do wypadku w miejscowości Kraśnica doszło dziś po południu. Na miejscu pojawili się konińscy strażacy oraz OSP Golina i OSP Kraśnica. Okazało się, że maszyna do prasowania siana, wciągnęła rękę 30-letniego mężczyzny. Jak informuje dyżurny konińskiej policji, poszkodowany został przewieziony do szpitala.

Pomocy medycznej wymagał również ojciec 30-latka, który próbował udzielać pierwszej pomocy synowi. Okoliczności wypadku bada policja. 

fot. OSP Golina

  • Kraśnica. Podczas prac polowych maszyna wciągnęła rękę 30-latkowi
  • Kraśnica. Podczas prac polowych maszyna wciągnęła rękę 30-latkowi
  • Kraśnica. Podczas prac polowych maszyna wciągnęła rękę 30-latkowi

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Michał trzymaj się. Wracaj do zdrowia.
Dodano: 28.06.2017 20:26    Przez: ~XyZ
Niech każdy się powstrzma od głupich durnych i moralnych komentarzy!!!!!! To najbliższym nie jest potrzebne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 28.06.2017 22:05    Przez: ~Przyjaciel
Jesteśmy z Tobą trzymaj się
Dodano: 28.06.2017 20:33    Przez: ~Kkk
Nic tylko współczuć...
Dodano: 28.06.2017 20:43    Przez: ~Pn
Szczęście w nieszczęściu :( "Dobrze", że tylko tak się to skończyło :/
Dodano: 28.06.2017 20:37    Przez: ~Współczuje

KOMENTARZE

Michał trzymaj się. Wracaj do zdrowia.
Dodano: 28.06.2017 20:26    Przez: ~XyZ
Jesteśmy z Tobą trzymaj się
Dodano: 28.06.2017 20:33    Przez: ~Kkk
Szczęście w nieszczęściu :( "Dobrze", że tylko tak się to skończyło :/
Dodano: 28.06.2017 20:37    Przez: ~Współczuje
Nic tylko współczuć...
Dodano: 28.06.2017 20:43    Przez: ~Pn
Michał wracaj do zdrowia. Trzymaj się będę modlić się każdego dnia za Ciebie 😪😪😪
Dodano: 28.06.2017 20:49    Przez: ~ Ona
Szybko, szybko pewnie, bo chcieli zdarzyc przed deszczem i nieszczescie gotowe. Czasem nie warto zdrowie, zycia stawiac ponad wszystko. Dobrej wiary zycze.
Dodano: 28.06.2017 20:50    Przez: ~Anka
Nie wiesz jak było to nie komentuj
Dodano: 29.06.2017 00:19    Przez: ~Xxxc
Do Xxxc-napisalam cos zlego? Nie! Wiec schowaj swoj jad i idz na pole dokoncz prace, a nie wcinasz sie w komentarze.
Dodano: 29.06.2017 05:42    Przez: ~Anka
W moich słowach nie ma za grosz jadu, nie było pośpiechu i moge dokończyć, wiem jak było
Dodano: 29.06.2017 11:51    Przez: ~Xxxc
A po drugie to nie na pole a na łąkę
Dodano: 29.06.2017 11:52    Przez: ~Xxxc
Wiesz to siedz cicho, a nie wymadrzasz sie, bo nikt nie pyta Cie o zdanie! Zglos sie na policje i zloz zeznania, bo szkoda Twojej wiedzy.
Dodano: 29.06.2017 12:53    Przez: ~Anka
Szkoda słów na Ciebie
Dodano: 29.06.2017 15:25    Przez: ~Xxxc
To widac, bo brak sensu w Twych wypowiedziach jak i w podpisie. To Twoje imie czy nazwisko?
Dodano: 29.06.2017 16:16    Przez: ~Anka
Michał trzymaj się jesteśmy z tobą.Wspolczucie dla rodziny .
Dodano: 28.06.2017 20:55    Przez: ~Wal
a po co tam Policja? to po prostu był wypadek
Dodano: 28.06.2017 21:43    Przez: ~x
Niech każdy się powstrzma od głupich durnych i moralnych komentarzy!!!!!! To najbliższym nie jest potrzebne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 28.06.2017 22:05    Przez: ~Przyjaciel
Hahaha ciekawe czy osikal sie z bolu
Dodano: 29.06.2017 01:05    Przez: ~jp
brak slow na twoj komentarz imbecylu
Dodano: 29.06.2017 04:15    Przez: ~viatek
Idiota z Ciebie , to kur** mało powiedziane, zamiast pisać , takie głupoty idź jebn** sie w łeb :/
Dodano: 29.06.2017 13:53    Przez: ~Zzzzz
urwij sobie łeb to będziesz miał do czego nasikać, boś pusty deb*lu
Dodano: 29.06.2017 14:42    Przez: ~znajomy
Odetnij sobie łeb i sprawdź czy się osikasz. Pewnie nikt po takim idiocie jak ty płakać nie będzie.
Dodano: 29.06.2017 14:58    Przez: ~zzzzzzzz
1 z 2
12>>