Dzisiaj jest piątek 24 maja 2019, imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19284) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 12oC
Jutropogoda
18 / 10oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Spławie. Zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba z ... (0)Rokitnikowy projekt się rozwija. Kolejne krzewy na ... (5)

Kraśnica. Podczas prac polowych maszyna wciągnęła rękę 30-latka

Dodano: 28.06.2017 20:17
Źródło: LM.pl

Nieszczęśliwy wypadek podczas prac polowych w gminie Golina. Trzydziestoletniemu mężczyźnie maszyna wciągnęła rękę.

Do wypadku w miejscowości Kraśnica doszło dziś po południu. Na miejscu pojawili się konińscy strażacy oraz OSP Golina i OSP Kraśnica. Okazało się, że maszyna do prasowania siana, wciągnęła rękę 30-letniego mężczyzny. Jak informuje dyżurny konińskiej policji, poszkodowany został przewieziony do szpitala.

Pomocy medycznej wymagał również ojciec 30-latka, który próbował udzielać pierwszej pomocy synowi. Okoliczności wypadku bada policja. 

fot. OSP Golina

  • Kraśnica. Podczas prac polowych maszyna wciągnęła rękę 30-latkowi
  • Kraśnica. Podczas prac polowych maszyna wciągnęła rękę 30-latkowi
  • Kraśnica. Podczas prac polowych maszyna wciągnęła rękę 30-latkowi

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Michał trzymaj się. Wracaj do zdrowia.
Dodano: 28.06.2017 20:26    Przez: ~XyZ
Niech każdy się powstrzma od głupich durnych i moralnych komentarzy!!!!!! To najbliższym nie jest potrzebne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 28.06.2017 22:05    Przez: ~Przyjaciel
Jesteśmy z Tobą trzymaj się
Dodano: 28.06.2017 20:33    Przez: ~Kkk
Nic tylko współczuć...
Dodano: 28.06.2017 20:43    Przez: ~Pn
Szczęście w nieszczęściu :( "Dobrze", że tylko tak się to skończyło :/
Dodano: 28.06.2017 20:37    Przez: ~Współczuje

KOMENTARZE

Michał trzymaj się. Wracaj do zdrowia.
Dodano: 28.06.2017 20:26    Przez: ~XyZ
Jesteśmy z Tobą trzymaj się
Dodano: 28.06.2017 20:33    Przez: ~Kkk
Szczęście w nieszczęściu :( "Dobrze", że tylko tak się to skończyło :/
Dodano: 28.06.2017 20:37    Przez: ~Współczuje
Nic tylko współczuć...
Dodano: 28.06.2017 20:43    Przez: ~Pn
Michał wracaj do zdrowia. Trzymaj się będę modlić się każdego dnia za Ciebie 😪😪😪
Dodano: 28.06.2017 20:49    Przez: ~ Ona
Szybko, szybko pewnie, bo chcieli zdarzyc przed deszczem i nieszczescie gotowe. Czasem nie warto zdrowie, zycia stawiac ponad wszystko. Dobrej wiary zycze.
Dodano: 28.06.2017 20:50    Przez: ~Anka
Nie wiesz jak było to nie komentuj
Dodano: 29.06.2017 00:19    Przez: ~Xxxc
Do Xxxc-napisalam cos zlego? Nie! Wiec schowaj swoj jad i idz na pole dokoncz prace, a nie wcinasz sie w komentarze.
Dodano: 29.06.2017 05:42    Przez: ~Anka
W moich słowach nie ma za grosz jadu, nie było pośpiechu i moge dokończyć, wiem jak było
Dodano: 29.06.2017 11:51    Przez: ~Xxxc
A po drugie to nie na pole a na łąkę
Dodano: 29.06.2017 11:52    Przez: ~Xxxc
Wiesz to siedz cicho, a nie wymadrzasz sie, bo nikt nie pyta Cie o zdanie! Zglos sie na policje i zloz zeznania, bo szkoda Twojej wiedzy.
Dodano: 29.06.2017 12:53    Przez: ~Anka
Szkoda słów na Ciebie
Dodano: 29.06.2017 15:25    Przez: ~Xxxc
To widac, bo brak sensu w Twych wypowiedziach jak i w podpisie. To Twoje imie czy nazwisko?
Dodano: 29.06.2017 16:16    Przez: ~Anka
Michał trzymaj się jesteśmy z tobą.Wspolczucie dla rodziny .
Dodano: 28.06.2017 20:55    Przez: ~Wal
a po co tam Policja? to po prostu był wypadek
Dodano: 28.06.2017 21:43    Przez: ~x
Niech każdy się powstrzma od głupich durnych i moralnych komentarzy!!!!!! To najbliższym nie jest potrzebne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 28.06.2017 22:05    Przez: ~Przyjaciel
Hahaha ciekawe czy osikal sie z bolu
Dodano: 29.06.2017 01:05    Przez: ~jp
brak slow na twoj komentarz imbecylu
Dodano: 29.06.2017 04:15    Przez: ~viatek
Idiota z Ciebie , to kur** mało powiedziane, zamiast pisać , takie głupoty idź jebn** sie w łeb :/
Dodano: 29.06.2017 13:53    Przez: ~Zzzzz
urwij sobie łeb to będziesz miał do czego nasikać, boś pusty deb*lu
Dodano: 29.06.2017 14:42    Przez: ~znajomy
Odetnij sobie łeb i sprawdź czy się osikasz. Pewnie nikt po takim idiocie jak ty płakać nie będzie.
Dodano: 29.06.2017 14:58    Przez: ~zzzzzzzz
1 z 2
12>>