Dzisiaj jest sobota 19 czerwca 2021, imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16758) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 22oC
Jutropogoda
28 / 20oC
Pojutrzepogoda
28 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Festyn w Wieruszewie. Upał nie przeszkodził w dobr ... (0)Święto Kolorów na Chorzniu. Wakacje zaczęli w tęcz ... (0)

Rozkręcają się wakacyjne zajęcia w Konińskim Domu Kultury

Dodano: 5.07.2017 09:14

Powoli rozkręcają się wakacyjne zajęcia artystyczne w Konińskim Domu Kultury.

Rozkręcają dosłownie i w przenośni, bo od rana dzieci trenują z naszym bboyem Grzegorzem Ambroziakiem, instruktorem zespołu Body and Soul. Zajęcia ruchowe i podstawy tańca breakdance to jednak nie wszystko, co przygotowano w tym tygodniu dla najmłodszych koninian. Można wybrać się na zajęcia wokalne i pośpiewać z instruktorką Anną Ciesielską. Młodzież od 14 roku życia zainteresowana filmem ma okazję uczestniczyć w warsztatach z podstaw obsługi sprzętu zdjęciowego filmowca-amatora. Zajęcia prowadzi Andrzej Moś, instruktor Amatorskiego Klubu Filmowego ,,Muza'' w KDK. W przyszłym tygodniu na dzieci i młodzież czeka jeszcze więcej zajęć artystycznych!

Wakacyjne warsztaty w KDK trwają przez cały lipiec i sierpień. W planach lekcje tańca (hip-hop, breakdance, modern, disco, tańce hulańce, zajęcia taneczno-ruchowe), śpiewu, zajęcia muzyczne, plastyczne, warsztaty filmowe. Szczegółowy program zajęć można znaleźć na stronie kdk.konin.pl

Wakacyjne zajęcia są otwarte dla wszystkich chętnych i bezpłatne. Oferta jest skierowana do osób indywidualnych, a nie dla grup zorganizowanych.

 

  • Rozkręcają się wakacyjne zajęcia w Konińskim Domu Kultury
  • Rozkręcają się wakacyjne zajęcia w Konińskim Domu Kultury
  • Rozkręcają się wakacyjne zajęcia w Konińskim Domu Kultury
  • Rozkręcają się wakacyjne zajęcia w Konińskim Domu Kultury

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KDK,   wakacje w KDK,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.