Dzisiaj jest poniedziałek 19 sierpnia 2019, imieniny: Bolesława, Juliana, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18910) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 16oC
Jutropogoda
23 / 19oC
Pojutrzepogoda
17 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Stare Miasto. Zderzenie dwóch samochodów. Trzy osoby ranne

Dodano: 6.07.2017 21:03
Źródło: LM.pl

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w Starym Mieście.

Groźnie wyglądające zdarzenie miało miejsce nieopodal centrum handlowego. Kierowca samochodu osobowego Subaru nie ustąpił pierwszeństwa wyjeżdżając z ul. Czereśniowej na ul. Ogrodową.

- Mężczyzna i kobieta z Subaru oraz kierująca BMW zostali przewiezieni do szpitala – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik straży pożarnej w Koninie.

Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśnia policja.  

Stare Miasto. Zderzenie dwóch samochodów. Trzy osoby ranne
Slajd 1/10

Stare Miasto. Zderzenie dwóch samochodów. Trzy osoby ranne

slajd 1 z 10

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w Starym Mieście.

Stare Miasto. Zderzenie dwóch samochodów. Trzy osoby ranne

slajd 2 z 10

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w Starym Mieście.

Stare Miasto. Zderzenie dwóch samochodów. Trzy osoby ranne

slajd 3 z 10

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w Starym Mieście.

Stare Miasto. Zderzenie dwóch samochodów. Trzy osoby ranne

slajd 4 z 10

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w Starym Mieście.

Stare Miasto. Zderzenie dwóch samochodów. Trzy osoby ranne

slajd 5 z 10

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w Starym Mieście.

Stare Miasto. Zderzenie dwóch samochodów. Trzy osoby ranne

slajd 6 z 10

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w Starym Mieście.

Stare Miasto. Zderzenie dwóch samochodów. Trzy osoby ranne

slajd 7 z 10

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w Starym Mieście.

Stare Miasto. Zderzenie dwóch samochodów. Trzy osoby ranne

slajd 8 z 10

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w Starym Mieście.

Stare Miasto. Zderzenie dwóch samochodów. Trzy osoby ranne

slajd 9 z 10

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w Starym Mieście.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Byłem bezpośrednim świadkiem zdarzenia Subaru jechało przede mną Kobieta która prowadziła BMW jechała zgodnie z przepisami Subaru jechało przede mną i z niewiadomego mi powodu zajechało drogę BMW. A fakt zdarzyć się może każdemu i dodam jeszcze że dla mnie BMW jechało w przyzwoitą prędkością nie podlegającą mandatowi. Całe szczęście że wszyscy z życiem i to świadczy o prędkości pozdrawiam wszystkich
Dodano: 6.07.2017 22:31    Przez: ~Stawros
Jak patrzę na niektóre komentarze to aż mi was żal. Nie żebym była jakimś fanem BMW, ale ludzie, bez przesady, każdy jeździ tym czym chce, to mogło zdarzyć się każdemu. W każdym wypadku, w którym uczestniczy BMW, dajecie komentarze typu "BMW I WSZYSTKO JASNE". To mogło zdarzyć się również wam! Nie powinno was obchodzić kto czym jeździ, bo kazdy jeździ tym, na co go stać i tym czym mu się podoba. Powoli tracę wiarę w ludzkość.
Dodano: 6.07.2017 22:09    Przez: ~Aninom
Kupują samochody z napędem na tył i gamonie jeździć nie umieją
Dodano: 6.07.2017 21:47    Przez: ~Kierowiec
Co po 4 lapach jak w srodku p...? Bez rozumu.
Dodano: 6.07.2017 22:34    Przez: ~Pn
To może zamiast bezsensownie czekać, lepiej wziąć słownik języka polskiego do ręki. Bo ciekawość człowieka gubi a, na naukę nigdy nie jest za późno.
Dodano: 6.07.2017 21:40    Przez: ~obserwator

KOMENTARZE

Uwielbiam komentarze:-) Czekam na nie z nie cierpliwością...
Dodano: 06.07.2017 21:27    Przez: ~Ciekawy
Na nie[spacja]... rzeczywiście musi poczekać z cierpliwością, ale jeżeli czeka z niecierpliwością, to faktycznie bezmózg.
Dodano: 06.07.2017 21:39    Przez: ~jeszcze lepsza zmiana
To może zamiast bezsensownie czekać, lepiej wziąć słownik języka polskiego do ręki. Bo ciekawość człowieka gubi a, na naukę nigdy nie jest za późno.
Dodano: 06.07.2017 21:40    Przez: ~obserwator
Chyba większość komentujących na LM-ie to głąby, nie znający podstawowych zasad ortografii, czyżby to ludzie ze wsi ?
Dodano: 07.07.2017 07:00    Przez: ~Miasto Konin
Kurde chociaż luźnej było w ferio
Dodano: 06.07.2017 21:40    Przez: ~Ferio
BMW i wszystko jasne.
Dodano: 07.07.2017 07:39    Przez: ~oj
co z komentarzami typu 'BMW i wszystko jasne' czemu nikt nie pisze? hahaha
Dodano: 06.07.2017 21:40    Przez: ~XXX
Bo tym razem Subsru... komus sie w główce pokrecilo, ze ma sportowa furę i... bum...
Dodano: 06.07.2017 22:33    Przez: ~Pn
BMW i wszystko jasne
Dodano: 06.07.2017 22:43    Przez: ~Plot
Kupują samochody z napędem na tył i gamonie jeździć nie umieją
Dodano: 06.07.2017 21:47    Przez: ~Kierowiec
akurat subaru ma naped na 4lapy
Dodano: 06.07.2017 21:56    Przez: ~ww
Co po 4 lapach jak w srodku p...? Bez rozumu.
Dodano: 06.07.2017 22:34    Przez: ~Pn
na 4 to ma wrx wersja a nie zwykly chodnik. DOUCZ SIE dzieciaku zanim cos napiszesz.
Dodano: 07.07.2017 07:05    Przez: ~znawca
za dużo nid for spidu haha
Dodano: 07.07.2017 07:40    Przez: ~haha
To wersja 2.0 wolnossąca, 150 koni, ona też ma napęd na 4 koła.
Dodano: 07.07.2017 10:55    Przez: ~sti
Jak patrzę na niektóre komentarze to aż mi was żal. Nie żebym była jakimś fanem BMW, ale ludzie, bez przesady, każdy jeździ tym czym chce, to mogło zdarzyć się każdemu. W każdym wypadku, w którym uczestniczy BMW, dajecie komentarze typu "BMW I WSZYSTKO JASNE". To mogło zdarzyć się również wam! Nie powinno was obchodzić kto czym jeździ, bo kazdy jeździ tym, na co go stać i tym czym mu się podoba. Powoli tracę wiarę w ludzkość.
Dodano: 06.07.2017 22:09    Przez: ~Aninom
po prostu 99 % wypadków/k olizji jest z udziałem BMW.... a przecież ich tak dużo na drogach nie ma. Chyba dlatego że ciągle są te kolizje i ich udziałem.
Dodano: 07.07.2017 17:51    Przez: ~oj
Byłem bezpośrednim świadkiem zdarzenia Subaru jechało przede mną Kobieta która prowadziła BMW jechała zgodnie z przepisami Subaru jechało przede mną i z niewiadomego mi powodu zajechało drogę BMW. A fakt zdarzyć się może każdemu i dodam jeszcze że dla mnie BMW jechało w przyzwoitą prędkością nie podlegającą mandatowi. Całe szczęście że wszyscy z życiem i to świadczy o prędkości pozdrawiam wszystkich
Dodano: 06.07.2017 22:31    Przez: ~Stawros
"Subaru jechało przede mną i z niewiadomego mi powodu zajechało drogę BMW. " - moze kierowca uxywal telefonu, co czesto mozna zaobserwowac na drogach?
Dodano: 06.07.2017 22:37    Przez: ~Pn
Jak zajrzałem do samochodu aby ocenić stan zdrowia poszkodowanych widziałem że telefon leżał raczej z tyły nie podejrzewam aby go uzywano.
Dodano: 06.07.2017 22:43    Przez: ~Stawros
Wygląda na to, że to komentator ~Stawros jechał BMW
Dodano: 07.07.2017 09:15    Przez: ~***
*** czytaj ze zrozumieniem moje wypowiedzi i daję pełną gwarancję, że w BMW jak również w SUBARU nie było mojej osoby ani jako kierowcy jak również pasażera. Pozdrawiam
Dodano: 07.07.2017 15:20    Przez: ~Stawros
Dzwon piękny pogratulować
Dodano: 06.07.2017 23:25    Przez: ~I
Kupię e90 na klamoty z chęcią.
Dodano: 07.07.2017 06:43    Przez: ~U
POWINNI WPROWADZIĆ EKRAN I ZNAKI NP : PIERWSZEŃSTWO Z NAPISEM :,,MASZ PIERWSZEŃSTWO''