Dzisiaj jest poniedziałek 9 grudnia 2019, imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20631) SPORT FORUM FIRMY (5428) PRACA (36) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 5oC
Jutropogoda
5 / 2oC
Pojutrzepogoda
2 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Piekli i zdobili pierniki. Rodzinne warszta ... (0)Metamorfoza MKS MOS Konin. Pierwsza wygrana i 103 ... (0)

Ślesin. Urząd z widokiem na plażę. Jedyny taki w okolicy

Dodano: 15.07.2017 10:02
Źródło: LM.pl

Jedyny taki urząd w Wielkopolsce i jeden z niewielu w kraju. Magistrat przy plaży? Tylko w Ślesinie!

Takiego widoku można tylko pozazdrościć. Przez okno widać piękną plażę i jezioro. W takich warunkach od blisko roku pracują ślesińscy urzędnicy. Przeprowadzili się oni do budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji na czas przebudowy siedziby magistratu w centrum miasta. Jak podkreśla burmistrz Mariusz Zaborowski, to pierwsze i prawdopodobnie ostatnie wakacje przy plaży. Jak się pracuje w takim miejscu i czy w związku z wakacyjnym klimatem zmienił się urzędowy dress code? Zobaczcie sami!   

  • Ślesin. Urząd z widokiem na plażę. Jedyny taki w okolicy

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

I dobrze,że wrócą na stare śmieci,bo oglądanie plażowiczek w godzinach pracy może spowodować,że praca stanie,a może nie tylko praca.
Dodano: 15.07.2017 11:51    Przez: ~Wioletka
to jeszcze ja... obejrzałem materiał i burmistrz tak chwali ten budynek a pamiętacie jaką podjął decyzję? zburzyć go :-( niestety. Popieralem go w wyborachc, nadal popieram. ale uważam że ten budynek powinien zostać dla turystów. Pozdro
Dodano: 15.07.2017 10:28    Przez: ~oj
i co z tego jak chcą ten budynek zburzyć.. :-(
Dodano: 15.07.2017 10:23    Przez: ~oj
Windą będą jeździły osoby niepełnosprawne, jak jeżdżą samochodem przyznanym z PFRONpracownice gminy dwudziestoparoletnie.
Dodano: 15.07.2017 11:56    Przez: ~obserwator
Szkoda, że burmistrz nie zademonstrował jak jako jedyny burmistrz w Polsce jeździ jeździkiem po korytarzu. Z dziećmi w urzędzie bawi się jeździkiem. Duże dziecko w krawacie.
Dodano: 15.07.2017 11:12    Przez: ~rowerek

KOMENTARZE

i co z tego jak chcą ten budynek zburzyć.. :-(
Dodano: 15.07.2017 10:23    Przez: ~oj
Uwielbiam kobiety które noszą telefon w tylnej kieszeni, szczególnie tak ładne i zgrabne, ta Pani to sama słodycz... Ciekawe jak ma na imię i czy wolna.
Dodano: 16.07.2017 10:06    Przez: ~znawca dobrego smaku
To ten PLATFORMERSKI pinokio jeszcz tam udaje,że rządzi ?
Dodano: 16.07.2017 17:27    Przez: ~GĘŚ
Jaki on brzydki !!!!
Dodano: 16.07.2017 17:29    Przez: ~BUR-mistrz
to jeszcze ja... obejrzałem materiał i burmistrz tak chwali ten budynek a pamiętacie jaką podjął decyzję? zburzyć go :-( niestety. Popieralem go w wyborachc, nadal popieram. ale uważam że ten budynek powinien zostać dla turystów. Pozdro
Dodano: 15.07.2017 10:28    Przez: ~oj
jak masz pomysł na to by nie dokładać do tego obiektu i zagospodarować go to wal.... łatwo się mówi siedząc przed monitorem i komentując, do obiektu przez tyle lat były dokładane pieniądze, a druga rzecz zobacz jaki ten budynek jest stary i jakich wymaga nakładów by doprowadzić go do tego by dobrze i nowocześnie funkcjonował
Dodano: 15.07.2017 14:41    Przez: ~ślesiniak
gminie nie opłaciło się tego trzymać a prywaciarzowi za tzw złotówkę opłaciło się kupić no ale pewno za dzierżawę gmina buli nie małą kasę nie na próżno najpierw sprzedali a później wynajęli następne machlojki jak zwykle w po
Dodano: 19.07.2017 11:57    Przez: ~mieszkanka
Dlaczego na biurku jest jedną wielką flaga UE a Polski po boku?
Dodano: 15.07.2017 10:40    Przez: ~Nie dla Ue
wolisz żeby była jedną polski a dwie unii ? hahahah
Dodano: 15.07.2017 10:44    Przez: ~oj
Odpowiedź jest prosta. Flaga Unii jest po to w środku, gdyż Polska jest członkiem Unii, która to Unia wydaje olbrzymie pieniądze na naszego rozwoju. Bez tej kasy bylibyśmy na poziomie rozwojowym podobnym Białorusi, a rządy sprawowałby przez lata takie typki jak Jarek z kumplami. Nie daj Boże by Unia podjęła decyzję o usunięciu Polski ze swego grona za łamanie zasad państwa prawa. Wówczas byłby to olbrzymia tragedia do której dąży obecna władza.
Dodano: 15.07.2017 11:01    Przez: ~jaś
Jesteś w błędzie jasiu, PiS nie chce wyprowadzać Polski z bagna Unii, jeśli nas kiedyś usuną, to dzięki kablowaniu na Polskę przez PO i .N. Z tymi "olbrzymimi" pieniędzmi to nie przesadzaj, a i kary Unia będzie na nas nakładać, w pierwszej kolejności za imigrantów islamskich.
Dodano: 15.07.2017 17:31    Przez: ~Symp. PiS
Szkoda, że burmistrz nie zademonstrował jak jako jedyny burmistrz w Polsce jeździ jeździkiem po korytarzu. Z dziećmi w urzędzie bawi się jeździkiem. Duże dziecko w krawacie.
Dodano: 15.07.2017 11:12    Przez: ~rowerek
czepiasz się, ten budynek jest straaaaszne długi, może jeździ, żeby było szybciej, a nie z lenistwa, widać że opasły nie jest, ruszać sie nie boi
Dodano: 15.07.2017 11:47    Przez: ~kon
Lepsze takie "dziecko w krawacie" niż śmiertelnie poważny ponurak :-) W tych naszych urzędach jest za dużo grobowej atmosfery....
Dodano: 15.07.2017 17:15    Przez: ~Dobermaneczka
To "dziecko w krawacie" pije na wyjazdach, a potem widać jak się zachowuje. Chociażby na koncercie De Mono w Koninie, gdy prowadzący w pewnej chwili zwrócił uwagę burmistrzowi i jego znajomym, że przeszkadzają. Później sam A.Krzywy podczas koncertu żartował z nich, że nie piją "herbatki".
Dodano: 17.07.2017 08:53    Przez: ~obserwator
A gdzież to słynne popiersie Napoleona obalone przez deszcz,a podali,że przez wandali.Posklejane miało stać w gabinecie.
Dodano: 15.07.2017 11:48    Przez: ~Rutkowski
I dobrze,że wrócą na stare śmieci,bo oglądanie plażowiczek w godzinach pracy może spowodować,że praca stanie,a może nie tylko praca.
Dodano: 15.07.2017 11:51    Przez: ~Wioletka
Windą będą jeździły osoby niepełnosprawne, jak jeżdżą samochodem przyznanym z PFRONpracownice gminy dwudziestoparoletnie.
Dodano: 15.07.2017 11:56    Przez: ~obserwator
Dla burmistrza młodzieżowego korytarz jest straaaasznie dlugi dla interesantów niekiedy starszych i chorych korytarz jest krótki. Niech burmistrz zakupi jeźdzki dla interesantów dla nich też jest korytarz straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanie długi.
Dodano: 15.07.2017 12:04    Przez: ~pan samochodzik
Dla siebie pałac z komnatami klimatyzowanymi, dla ludu igrzyska w deszczu na plaży.
Dodano: 15.07.2017 12:41    Przez: ~Ślesiniak
1:29- ta Pani jest piękna i zgrabna, i jak ładnie idzie. Jak ładnie tym tyłeczkiem kręci. Pozdrawiam piękność.
Dodano: 15.07.2017 17:04    Przez: ~Zauroczony
...ach ci mężczyźni :-)
Dodano: 15.07.2017 17:18    Przez: ~:-D
1 z 4
1234>>