Dzisiaj jest środa 14 kwietnia 2021, imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17102) SPORT FORUM FIRMY (5592) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
2 / 5oC
Pojutrzepogoda
4 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Tablica z wizerunkiem Józefa Piłsudskiego w ... (1)Konin. Biblioteka zmienia się dla mieszkańców. Sta ... (1)

Ruszyły zapisy na zajęcia artystyczne w Młodzieżowym Dom Kultury

Dodano: 1.08.2017 10:46

Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie od 1 sierpnia br. rozpoczął zapisy na zajęcia artystyczne w sezonie 2017/2018. Chętni mogą zapisywać się w sekretariacie MDK Konin osobiście bądź telefonicznie do 20 sierpnia. 

Pracownia plastyczna dla dzieci i młodzieży od 4 do 18 lat. Na zajęciach dzieci i młodzież będą mogły poznawać i rozwijać swoje umiejętności malarskie oraz rękodzielnicze. Przedszkole artystyczne dla dzieci od 1,5 do 5 roku życia wraz z rodzicami. Zajęcia muzyczno - ruchowe, parateatralne i plastyczne dla najmłodszych dzieci w wieku 1-4 oraz rodziców. Zajęcia taneczne top dance – dla dzieci i młodzieży od 3-18 roku życia. Na zajęciach dzieci poznają czym jest taniec nowoczesny, będą mogły rozwijać swój taneczny talent. Zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży od 6 do 18 roku życia. Grupy wokalno – muzcyzne od 5 lat. Do wyboru: dziecięcy zespół wokalny, akademia wokalna, ABC sceny (wokal i logopedia), zajęcia wokalne z elementami aktorstwa. Nauka gry na instumentach od 7 lat. Zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży obejmują naukę gry na pianinie, keyboardzie lub gitarze.  Zajęcia recytatorskie dla dzieci i młodzieży od 6 do 18 lat. nUczą prawidłowego mówienia, dykcji, emisji, interpretacji tekstu oraz szybkiej nauki na pamięć. Zajęcia logopedyczne dla dzieci i młodzieży od 4 do 18 lat. Program zajęć również uzależniony jest od indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Zajęcia językowe dla dzieci od 5 do 12 lat. Program nauczania został opracowany dla dzieci, które rozpoczynają naukę języka angielskiego, ale i dla starszych. 

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać osobiście w sekretariacie Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie lub pod numerem telefonu: 63 243 77 17.

 

 

  • Ruszyły zapisy na zajęcia artystyczne w Młodzieżowym Dom Kultury

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:MDK Konin,   zapisy MDK,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

2017/201 poprawcie błąd.
Dodano: 01.08.2017 12:10    Przez: ~błąd
Chyba w Młodzieżowym Domu Kultury,a nie młodzieżowym Dom Kultury
Dodano: 01.08.2017 13:24    Przez: ~Tom
Podajecie nr telefonu pod który należy dzwonić, ale telefon milczy. Dlaczego nikt nie odbiera telefonu, czyżby MDK nie pracował ?
Dodano: 01.08.2017 14:13    Przez: ~Zniesmaczony
Ja też się próbowałam dodzwonić cały dzień......brak słów.
Dodano: 01.08.2017 18:03    Przez: ~zniesmaczona
Szanowni Państwo zapisy w dniu wczorajszym prowadziły, aż 3 stoiska które odbierały telefony i obslugiwaly osoby, które osobiście przybyły wypełnić dokumenty. Staraliśmy się ze wszystkich sił, aby obsłużyć sprawnie jak największą ilość osób. Prosimy o wyrozumiałość oraz kontakt z nami w dniu dzisiejszym. Pozdrawiamy serdecznie - zespół MDK Konin.
Dodano: 02.08.2017 11:05    Przez: ~Marta Kaluga
Szukam seksu
Dodano: 10.02.2018 18:04    Przez: ~Karol
Szukam seksu
Dodano: 10.02.2018 18:04    Przez: ~Karol

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.