Dzisiaj jest piątek 15 grudnia 2017, imieniny: Niny, Celiny, Krystiany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23417) SPORT FORUM FIRMY (5108) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / -1oC
Jutropogoda
2 / 1oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Żychlin. Uczniowie z Wielkopolski dekorowali świąt ... (0)Pierwszy zimowy transfer. Nowy lider obrony Górnik ... (32)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościPosypały się prawa jazdy. Wypadki i nietrzeźwi za ...

Posypały się prawa jazdy. Wypadki i nietrzeźwi za kierownicą

Dodano: 9.08.2017 12:52

W miniony wtorek, policjanci zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących pojazdami i 10 nietrzeźwych kierujących rowerami. Zatrzymano 3 prawa jazdy.

- Kierująca samochodem 67-letnia mieszkanka Konina będąc w stanie nietrzeźwości na wysokości ul. Sosnowej uderzyła w prawidłowo jadącego osobowego opla, a następnie odjechała z miejsca zdarzenia i uderzyła w znak drogowy oraz lampę przy rondzie im. P. Janaszka w Koninie – informuje Zbigniew Janusz, rzecznik konińskiej policji. - Kierująca została zatrzymana przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego i straciła prawo jazdy. Badanie wykazało, że miała około 1,35 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Za swój czyn odpowie przed sądem. Kolejne zdarzenie w Grąblinie, gdzie kierujący BMW 30-letni mieszkaniec Konina nie dostosował prędkości do warunków jazdy i uderzył w bariery energochłonne. Po przebadaniu policjanci ustalili, że mężczyzna miał około 3 promili alkoholu - mężczyzna stracił prawo jazdy. Nietrzeźwy również nie uniknie spotkania z sądem.

W Ślesinie, przy ulicy Kleczewskiej kierująca fiatem uno 57-latka wykonała skręt w lewo i nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z przeciwka 62 - letniemu motocykliście. Doszło do zderzenia. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala ze złamaną kończyną górną oraz urazem brzucha. Kierującej fiatem zatrzymano prawo jazdy. W tym przypadku obaj uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Fot. KMP w Koninie 

 

  • Posypały się prawa jazdy. Wypadki i nietrzeźwi za kierownicą
  • Posypały się prawa jazdy. Wypadki i nietrzeźwi za kierownicą
  • Posypały się prawa jazdy. Wypadki i nietrzeźwi za kierownicą
  • Posypały się prawa jazdy. Wypadki i nietrzeźwi za kierownicą

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   Zbigniew Janusz,   nietrzeźwi za kierownicą,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Może zaczniemy w końcu stosować jedną miarę w jednym kraju. Czy mg/l czy ‰ ? Czy chodzi o to aby ogłupić kierowców? Cywilne alkomaty pokazują w ‰ a policyjne mg/l. Mało który kierowca wie jak to się przelicza. Jakoś nie ma u nas dwóch miar na powierzchnię, odległość, prędkość itd. A tu po co te ciuciubabki?
Dodano: 9.08.2017 13:16    Przez: ~Ciucubabka
pijana to pijana de6il za kółkiem to de6il za kółkiem nie ważne czy miała 3.0 czy 2,835
Dodano: 9.08.2017 14:17    Przez: ~reda
Konińska drogówka raczej w Kleczewie patroluje
Dodano: 9.08.2017 14:50    Przez: ~znawca
Policjanci z Konina jakoś nie interweniują w Kole Turku Kleczewie. Czepiasz się Oleńka
Dodano: 9.08.2017 13:56    Przez: ~Alek

KOMENTARZE

- Kierująca samochodem 67-letnia mieszkanka Konina będąc w stanie nietrzeźwości na wysokości ul. Sosnowej pytam sie gdzie w Koninie Kole Turku Kleczewie a może w Grodzcu?
Dodano: 09.08.2017 13:14    Przez: ~ALE ALE ALEKSANDRA
Policjanci z Konina jakoś nie interweniują w Kole Turku Kleczewie. Czepiasz się Oleńka
Dodano: 09.08.2017 13:56    Przez: ~Alek
Konińska drogówka raczej w Kleczewie patroluje
Dodano: 09.08.2017 14:50    Przez: ~znawca
Ojej ,czepiasz się, z pracy wracała...
Dodano: 09.08.2017 15:56    Przez: ~Lipka
A ja się pytam, dlaczego pełno artykułów o wypadkach z nietrzeźwymi, a tak mało o wypadkach trzeźwych kierowców? Wypadków z winy trzeźwych kierowców jest nieporównywalnie więcej (statystycznie zawsze to jest 95%-99% wszystkich wypadków).
Dodano: 09.08.2017 18:17    Przez: ~x
BMW i wszystko jasne
Dodano: 09.08.2017 23:38    Przez: ~bi em dabliu
Nima. Jak BMW
Dodano: 10.08.2017 17:21    Przez: ~Bmw miol. Ale pchol
Po co mandaty i punkty?? Najlepszą nauką na przyszłość dla sprawcy jest zniszczony przez siebie pojazd za który ubezpieczalnia nie wypłaci kasy chyba że masz AC a to rzadko kto ma
Dodano: 11.08.2017 09:23    Przez: ~Cus
Może zaczniemy w końcu stosować jedną miarę w jednym kraju. Czy mg/l czy ‰ ? Czy chodzi o to aby ogłupić kierowców? Cywilne alkomaty pokazują w ‰ a policyjne mg/l. Mało który kierowca wie jak to się przelicza. Jakoś nie ma u nas dwóch miar na powierzchnię, odległość, prędkość itd. A tu po co te ciuciubabki?
Dodano: 09.08.2017 13:16    Przez: ~Ciucubabka
Poczytaj najpierw różnicę między alkotestem a alkometrem a nie najpierw pudelek.pl A potem pytania.
Dodano: 09.08.2017 13:55    Przez: ~Bubu
No z matmy widzę 2 hahahahaha prosty sposób jak wyjść na głupka hahahah
Dodano: 09.08.2017 18:39    Przez: ~Nieźle
Bo Mogę Więcej.
Dodano: 09.08.2017 14:19    Przez: ~japan
Barany skończone auto samo nie pojedzie winny zawsze jest kierowcą nie ważne czym jedzie ...znawcy motoryzacji
Dodano: 09.08.2017 15:32    Przez: ~Jas
Dlaczego tej trzeciej osobie zabrano prawo jazdy?
Dodano: 09.08.2017 14:19    Przez: ~qwerty
Bo nie ustąpiła pierwszeństwa i potrąciła motocyklistę, który doznał złamania kończyny oraz urazu brzucha. Czytanie ze zrozumieniem się kłania - poziom postawówka.
Dodano: 09.08.2017 14:33    Przez: ~lol
W Grodzcu jest patola na kole lataja motocyklami jak wariaty zwłaszcza Czerwona Honda
Dodano: 09.08.2017 15:32    Przez: ~Mieszkaniec Grodzca
Widzisz i nie zgłaszasz? ? Przecież 112 jest darmowym numerem. Kasa z konta ci nie zleci
Dodano: 11.08.2017 09:25    Przez: ~RR
A gdzie komentarz że znów BMW i ***:)
Dodano: 09.08.2017 18:05    Przez: ~***
Tym razem PN 😂😂😂
Dodano: 09.08.2017 22:13    Przez: ~33
No TE warioty w tych swoich Buniach
Dodano: 09.08.2017 19:17    Przez: ~.
BMW tylko tą markę wymienili, brawo dziennikarze - mistrzowska manipulacja
Dodano: 10.08.2017 15:40    Przez: ~buma
Jednak C I O T na podwojnym gazie nie brakuje. Co oni maja zamiast mozgow? G...o?
Dodano: 10.08.2017 19:33    Przez: ~Pn
w sprawach jazdy po alkoholu tylko legalnajazda