Dzisiaj jest piątek 15 grudnia 2017, imieniny: Niny, Celiny, Krystiany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23445) SPORT FORUM FIRMY (5108) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / -1oC
Jutropogoda
2 / 1oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pierwszy zimowy transfer. Nowy lider obrony Górnik ... (32)Razem dla bezpieczeństwa, czyli autorski program k ... (8)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościNIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygr ...

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Dodano: 10.08.2017 14:01

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

  • NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

KONKURS

Pytanie numer 1 w filmie "Nie przegap".

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Wojna o planetę małp".

Konkurs skończył się dnia 10.08.2017 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Artur Urbanowicz, Olek Jakubowski

KONKURS

Kim jest Pan Ogórek w kreskówce "Bob budowniczy"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na Filmowy Poranek - "Lato z Bobem Budowniczym, część 5". Seans odbędzie się 13 sierpnia.

Konkurs skończył się dnia 10.08.2017 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Luiza Roszak

KONKURS

Jak brzmi rumuński tytuł filmu "W starym, dobrym stylu"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "W stary, dobrym stylu" w ramach cyklu Kino Konesera. Seans odbędzie się 14 sierpnia.

Konkurs skończył się dnia 10.08.2017 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Sebastian Kałużny

KONKURS

Kto wciela się w rolę Zibiego w filmie "Amok"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Amok" w ramach cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się 17 sierpnia.

Konkurs skończył się dnia 10.08.2017 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Magdalena Radke

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nie przegap,   bilety,   konkursy,   kina,   wygraj,   akcje

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Pawłowicz jest 100 razy paskudniejsza a jednak w telewizji jest pokazywana bez ograniczeń wiekowych
Dodano: 10.08.2017 20:57    Przez: ~Wybuch. parówka

KOMENTARZE

Boże usuńcie te miniaturki, bo dzieci się boją.
Dodano: 10.08.2017 16:17    Przez: ~oj
Pawłowicz jest 100 razy paskudniejsza a jednak w telewizji jest pokazywana bez ograniczeń wiekowych
Dodano: 10.08.2017 20:57    Przez: ~Wybuch. parówka
Dorośli tez sie boją ale fakt faktem ktos kto ta paskude tu "wstawił" musi za to beknąć i to surowo. Pokazywac takie paskudztwa brrrrr.
Dodano: 16.08.2017 07:16    Przez: ~to pani redaktor to nadała?