Dzisiaj jest czwartek 19 października 2017, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23970) SPORT FORUM FIRMY (5089) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 10oC
Jutropogoda
16 / 13oC
Pojutrzepogoda
15 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ćwierćfinały MMP: Trzech koninian w strefie medalo ... (8)Konin. Bójka przy bulwarze i na Chorzniu. Czy to p ... (49)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościGolina. Dwie tony odpadów po cebuli na drodze kraj ...

Golina. Dwie tony odpadów po cebuli na drodze krajowej nr 92

Dodano: 11.08.2017 14:18

Przez dwie godziny trwały utrudnienia na drodze krajowej nr 92 w Golinie. Wszystko przez...cebulę.

Do nietypowego zdarzenia doszło dziś na obwodnicy Goliny. Na ul. Okólnej z samochodu ciężarowego w trakcie skręcania wysypał się ładunek. Jak informują strażacy z OSP Golina, było to około dwóch ton odpadów po przetworze cebuli.

Mundurowi, którzy pojawili się na miejscu przez dwie godziny sprzątali z jezdni śliską substancję. 

fot. OSP Golina

  • Golina. Dwie tony odpadów po cebuli na drodze krajowej nr 92
  • Golina. Dwie tony odpadów po cebuli na drodze krajowej nr 92
  • Golina. Dwie tony odpadów po cebuli na drodze krajowej nr 92

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:komunikacja,   droga krajowa nr 92,   DK92,   wypadek Golina,   OSP Golina

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

To tylko odpady biologiczne. A co z beczkami w Przyjmie?
Dodano: 11.08.2017 15:05    Przez: ~912
mają się "dobrze", wygrzewają się na słonku
Dodano: 11.08.2017 15:19    Przez: ~112
Samochód był na slupeckich nr. dodatkowo samochód złamał zakaz tonażowy.
Dodano: 11.08.2017 15:06    Przez: ~on
dobra dobra. widać, że zaczep nie był zabezpieczony. to tylko lekke odpady a co by było jakby wiózł gruz i komuś to na auto spadło ?
Dodano: 11.08.2017 16:14    Przez: ~oj
Prostak na portalu.. jak to na bezrobociu
Dodano: 11.08.2017 19:39    Przez: ~on

KOMENTARZE

Ciekawe czy sam szef prezes z kawnic tez polerował asfalt
Dodano: 11.08.2017 14:43    Przez: ~Aaa
To tylko odpady biologiczne. A co z beczkami w Przyjmie?
Dodano: 11.08.2017 15:05    Przez: ~912
mają się "dobrze", wygrzewają się na słonku
Dodano: 11.08.2017 15:19    Przez: ~112
Samochód był na slupeckich nr. dodatkowo samochód złamał zakaz tonażowy.
Dodano: 11.08.2017 15:06    Przez: ~on
Zakaz tonażowy? To którędy maja jeździć Ci co robią transport lokalny? Niestety ciężarówki nie umieją latać ;/
Dodano: 11.08.2017 23:22    Przez: ~Kierowca
Kierowca... Pomylka
Dodano: 11.08.2017 15:07    Przez: ~on
dobra dobra. widać, że zaczep nie był zabezpieczony. to tylko lekke odpady a co by było jakby wiózł gruz i komuś to na auto spadło ?
Dodano: 11.08.2017 16:14    Przez: ~oj
zaczep od klapy gondoli oczyw iście
Dodano: 11.08.2017 16:15    Przez: ~oj
I co zaczep? Taki ekspert z ciebie? Jak się wysypalo to wiadomo że wiadac jak by był otwarty
Dodano: 11.08.2017 23:24    Przez: ~Kierowca
Cebula na drodze jak to w cebulandi
Dodano: 11.08.2017 17:06    Przez: ~Yun
Prostak na portalu.. jak to na bezrobociu
Dodano: 11.08.2017 19:39    Przez: ~on
Jaki rachunek wystawiono kierowcy za utrudnienia i sprzątanie? Pewnie zero.
Dodano: 11.08.2017 23:05    Przez: ~Księgowy
A ty księgowy nigdy nie popełniasz błędów? A jak cos sknocisz to dopominasz się tak bardzo o karę. ?
Dodano: 11.08.2017 23:25    Przez: ~Kierowca
Ciekawe czy płakali?
Dodano: 12.08.2017 13:30    Przez: ~CEBULA