Dzisiaj jest niedziela 20 sierpnia 2017, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23770) SPORT FORUM FIRMY (5049) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Miłośnicy starych samochodów spotkali się na bulwarze (11)Konin. Zbierały podpisy pod projektem ustawy "Ratujmy kobiety" (22)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKrajobraz po burzy. Konińscy strażacy odnotowali o ...

Krajobraz po burzy. Konińscy strażacy odnotowali ok. 90 zdarzeń 

Dodano: 12.08.2017 09:24

Konińscy strażacy, podobnie jak w innych regionach kraju, mieli pracowitą noc. Nawałnica, które przeszła nad Koninem i regionem spowodowała szkody. Na szczęście nie było osób poszkodowanych.

- KM PSP w Koninie infomuje, że w piątek od godziny 20.45 odntowano ponad 50 zdarzeń związanych z silnymi wiatrami – poinfomował dzisiaj rano Michał Karczewski z KM PSP w Koninie. - Większość zdarzeń to powalone drzewa, pięć uszkodzonych dachów (między innymi w Ślesinie, Koszary w gminie Sompolno, Popielewo gmina Skulsk) oraz kilka podtopień. Brak osób poszkodowanych.

W całonocnych działaniach brało udział ponad 50 zastępów PSP oraz OSP z danego terenu. - Na tę chwilę odnotowano 90 zdarzeń - informuje Michał Karczewski z KM PSP w Koninie. - Cały czas trwają dzialania związane z usuwaniem skutków nawałnicy. 

Fot. OSP Golina 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

A Pan pogodynek LM-u mówił w ostatnim swoim SHOW, że może co najwyżej popadać.
Dodano: 12.08.2017 09:39    Przez: ~Oj popadało
Pan pogodynek to czarodziej jak bym miał jego słuchać to trawnik przed domem by mi wysechł a zimą bym chodził w laczkach
Dodano: 12.08.2017 11:21    Przez: ~boczek
Takie gafy walą ci pseudodziennikarze z LM-u,że nawet się nie podpisują pod artykułem.Wstyd i żenada.
Dodano: 12.08.2017 09:46    Przez: ~ufff
A gdzie jest ten mądry pan? który niedawno był przeciwny wycince drzew na zatorzu które zagrażały bezpieczenstwu ,prosze teraz zobaczyć jakie zniszczenia są po nawałnicy przez powalone drzewa,u nas poleciały prosto w okna sąsiadów i co nie myślący człowieku,jestes tam? Do lm piszesz że drzewka wycinają to popatrz i naucz się myśleć logicznie że niektóre trzeba usuwać,to był bodajże pan Hennryk , zaniepokojony drzewkami".
Dodano: 12.08.2017 12:43    Przez: ~Sofia
Osp golina lm konin portal do du.......py!!!!!!!po co on jak nic nie potrafia napisac a fotki jak ktos im wysle smiech
Dodano: 12.08.2017 10:04    Przez: ~Wesoly

KOMENTARZE

W PIĄTEK chyba
Dodano: 12.08.2017 09:36    Przez: ~Re
Takie gafy walą ci pseudodziennikarze z LM-u,że nawet się nie podpisują pod artykułem.Wstyd i żenada.
Dodano: 12.08.2017 09:46    Przez: ~ufff
Tramwaj wodny cały po wczorajszym ostatnim rejsie? :P
Dodano: 12.08.2017 12:14    Przez: ~Pociejewo One
A Pan pogodynek LM-u mówił w ostatnim swoim SHOW, że może co najwyżej popadać.
Dodano: 12.08.2017 09:39    Przez: ~Oj popadało
Popadało i troszeczke powiało.
Dodano: 12.08.2017 09:42    Przez: ~wietrzyk
Dużo pobłyskało i troche pogrzmiało ...wielkie halo.
Dodano: 12.08.2017 09:53    Przez: ~burza
Pan pogodynek to czarodziej jak bym miał jego słuchać to trawnik przed domem by mi wysechł a zimą bym chodził w laczkach
Dodano: 12.08.2017 11:21    Przez: ~boczek
A gdzie jest ten mądry pan? który niedawno był przeciwny wycince drzew na zatorzu które zagrażały bezpieczenstwu ,prosze teraz zobaczyć jakie zniszczenia są po nawałnicy przez powalone drzewa,u nas poleciały prosto w okna sąsiadów i co nie myślący człowieku,jestes tam? Do lm piszesz że drzewka wycinają to popatrz i naucz się myśleć logicznie że niektóre trzeba usuwać,to był bodajże pan Hennryk , zaniepokojony drzewkami".
Dodano: 12.08.2017 12:43    Przez: ~Sofia
Akurat te drzewa i KRZAKI które wyrugowano nie zagrażały żadnemu budynkowi nawet jeśli przewróciłyby się razem z korzeniami. Nie były też przy drodze. Jak widzę podpis Sofia, to wiem, że nic mądrego nie będzie napisane.
Dodano: 12.08.2017 12:59    Przez: ~Piesk preriowy
Sofia pisze mądrze, spróchniałe drzewa powinno się wycinać prewencyjnie aby nie zagrażały przy nawałnicach.
Dodano: 12.08.2017 13:10    Przez: ~Meteo
Sofia - najllepiej powycinaj wszystkie drzewa. Sąsiedzi jak są mądrymi ludźmi to mają ubezpieczone mieszkanie i za okna dostaną odszkodowanie. Zacznij myśleć logicznie !
Dodano: 12.08.2017 19:11    Przez: ~Emi
GDZIE SĄ ZDJĘCIA ?
Dodano: 12.08.2017 09:53    Przez: ~GOTTI
Lubisz oglądać ludzkie nieszczęścia?
Dodano: 12.08.2017 09:59    Przez: ~Typowy jesteś
Nieprawda wycięta topola, mniejsza o krzaki, rosła blisko ronda na zatorzu a co by było gdyby choćby nawet z niej zaczęły łamać się konary i spadły by na przejeżdżające tamtędy samochody to co wtedy pisek preriowy napiszesz,? No bo tobie akurat nic się nie stało prawda?że dalej od budynków tak? Ale tam jest ulica i rondo do cholery jasnej a topola jest wielka a nie mala i ngdy nie wiesz w którą stronę poleci mieszkam na zatorzu to co nie wiem do jasnej ciasnej!zresztą co tu mówic dachy pozrywane a tu Topoli ci szkoda.
Dodano: 12.08.2017 13:41    Przez: ~Sofia
Emi ja mówię o niektórych drzewach które zagrażają bezpieczeństwu a nie o wszystkich, a idz i sprawdź czy dostaniesz tak szybko odszkodowanie jak mówisz za wybite szyby w oknach .Zawsze myślę logicznie i staram się przewidzieć sytuację co może się wydarzyc i tak samo uważam że przy drodze nie powinno się sadzić drzew,mowa o ul Paderewskiego ,no jak kiedyś podrosną bedzie problem jak komuś spadnie na samochód a ulica ruchliwa także,narazie to jeszcze nie problem ale za jakiś czas będzie .Myśleć trzeba rozsądnie ,nie każdego człowieka może stać na ubezpieczenie , pomyślałes o tym?
Dodano: 12.08.2017 19:36    Przez: ~Sofia
Osp golina lm konin portal do du.......py!!!!!!!po co on jak nic nie potrafia napisac a fotki jak ktos im wysle smiech
Dodano: 12.08.2017 10:04    Przez: ~Wesoly
Hahahhahaha
Dodano: 12.08.2017 10:19    Przez: ~No tak
lm jak zwykle skopiował bez mojej zgody z fb.. I tyle
Dodano: 12.08.2017 17:58    Przez: ~Piotr Gorzkiewicz OSP GOLINA
I NIE ŻYCZĘ SOBIE TYCH BURACKICH I PROSTACKICH KOMENTARZY.... JAK MASZ JAKIS PROBLEM TO ZGŁOŚ SIĘ FO KARITASU
Dodano: 12.08.2017 18:03    Przez: ~PG
A matka lichenska nie pomogła, może wyjechała na urlop, a może to pic na wodę dla prostaków ?
Dodano: 12.08.2017 10:22    Przez: ~Leon
Sam jesteś prostak. Wam w tym koninie pozostały lumpeksy kredyty i Ferio. Chwała tym którzy jeszcze w coś wierzą.
Dodano: 12.08.2017 10:40    Przez: ~Wierzacy
Gdyby katolicy więcej "zdrowasiek" klepali do swojej "bogini', ona by nas ochroniła.
Dodano: 12.08.2017 13:13    Przez: ~Zdrowaśka
Gorzkiewicz to nawiedzony gość chory psychicznie który działa na niekorzyść Osp Golina słyszałem jak ładnie naklejki pozrywał z Mana to trzeba być prostakiem
Dodano: 13.08.2017 15:44    Przez: ~K
500 czy 50 ?
Dodano: 12.08.2017 10:24    Przez: ~txt
Z naturą nie ma żartów, klimat się zmienia, będzie coraz więcej takich zdarzeń, jak nawałnice, silne porywiste wiatry czy trąby powietrzne znane nam tylko ze Stanów Zjednoczonych.
Dodano: 12.08.2017 13:04    Przez: ~Meteo
Nadal w Polsce klimat umiarkowany ZMIENNY. Nic się nie zmieniło przez ostatnie kilkaset lat.
Dodano: 12.08.2017 15:24    Przez: GordiT
Żeby tylko jungingenowi leśniczówki nie rozwaliło bo kto wtedy będzie Nas wychowywał na LM-ie.
Dodano: 12.08.2017 13:07    Przez: ~torfik z jeziora
Co za dupki z tych dziennikarzy na tym lm....za co wy bierzecie pieniądze.....dawno powinniście odejść na szczaw i zrobić miejsce do normalnych dziennikarzy.
Dodano: 12.08.2017 13:11    Przez: marek grechuta
przywiązac zielonego do drzewa zpruchniołka i jego rodzine niech sobie na smierc poczeka za wiatrem a kto powinien zato odpowiedziec zmurszałe akacje suche gałezie a miasteczko sobie nagrody przydzielają i dobrze im sie dzieje a wszystkiemu winien wiatr nie zlodzieje w urzędach co to ich obchodzi beda wybory zajmiemy sie może a może nie co nas obchodzi narud my sie liczymy niech bieda ginie i cierpi nawet pod drzewami ginie