Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17886) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 12oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Krajobraz po burzy. Konińscy strażacy odnotowali ok. 90 zdarzeń 

Dodano: 12.08.2017 09:24

Konińscy strażacy, podobnie jak w innych regionach kraju, mieli pracowitą noc. Nawałnica, które przeszła nad Koninem i regionem spowodowała szkody. Na szczęście nie było osób poszkodowanych.

- KM PSP w Koninie infomuje, że w piątek od godziny 20.45 odntowano ponad 50 zdarzeń związanych z silnymi wiatrami – poinfomował dzisiaj rano Michał Karczewski z KM PSP w Koninie. - Większość zdarzeń to powalone drzewa, pięć uszkodzonych dachów (między innymi w Ślesinie, Koszary w gminie Sompolno, Popielewo gmina Skulsk) oraz kilka podtopień. Brak osób poszkodowanych.

W całonocnych działaniach brało udział ponad 50 zastępów PSP oraz OSP z danego terenu. - Na tę chwilę odnotowano 90 zdarzeń - informuje Michał Karczewski z KM PSP w Koninie. - Cały czas trwają dzialania związane z usuwaniem skutków nawałnicy. 

Fot. OSP Golina 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A Pan pogodynek LM-u mówił w ostatnim swoim SHOW, że może co najwyżej popadać.
Dodano: 12.08.2017 09:39    Przez: ~Oj popadało
Pan pogodynek to czarodziej jak bym miał jego słuchać to trawnik przed domem by mi wysechł a zimą bym chodził w laczkach
Dodano: 12.08.2017 11:21    Przez: ~boczek
Takie gafy walą ci pseudodziennikarze z LM-u,że nawet się nie podpisują pod artykułem.Wstyd i żenada.
Dodano: 12.08.2017 09:46    Przez: ~ufff
A gdzie jest ten mądry pan? który niedawno był przeciwny wycince drzew na zatorzu które zagrażały bezpieczenstwu ,prosze teraz zobaczyć jakie zniszczenia są po nawałnicy przez powalone drzewa,u nas poleciały prosto w okna sąsiadów i co nie myślący człowieku,jestes tam? Do lm piszesz że drzewka wycinają to popatrz i naucz się myśleć logicznie że niektóre trzeba usuwać,to był bodajże pan Hennryk , zaniepokojony drzewkami".
Dodano: 12.08.2017 12:43    Przez: ~Sofia
Osp golina lm konin portal do du.......py!!!!!!!po co on jak nic nie potrafia napisac a fotki jak ktos im wysle smiech
Dodano: 12.08.2017 10:04    Przez: ~Wesoly

KOMENTARZE

W PIĄTEK chyba
Dodano: 12.08.2017 09:36    Przez: ~Re
Takie gafy walą ci pseudodziennikarze z LM-u,że nawet się nie podpisują pod artykułem.Wstyd i żenada.
Dodano: 12.08.2017 09:46    Przez: ~ufff
Tramwaj wodny cały po wczorajszym ostatnim rejsie? :P
Dodano: 12.08.2017 12:14    Przez: ~Pociejewo One
A Pan pogodynek LM-u mówił w ostatnim swoim SHOW, że może co najwyżej popadać.
Dodano: 12.08.2017 09:39    Przez: ~Oj popadało
Popadało i troszeczke powiało.
Dodano: 12.08.2017 09:42    Przez: ~wietrzyk
Dużo pobłyskało i troche pogrzmiało ...wielkie halo.
Dodano: 12.08.2017 09:53    Przez: ~burza
Pan pogodynek to czarodziej jak bym miał jego słuchać to trawnik przed domem by mi wysechł a zimą bym chodził w laczkach
Dodano: 12.08.2017 11:21    Przez: ~boczek
A gdzie jest ten mądry pan? który niedawno był przeciwny wycince drzew na zatorzu które zagrażały bezpieczenstwu ,prosze teraz zobaczyć jakie zniszczenia są po nawałnicy przez powalone drzewa,u nas poleciały prosto w okna sąsiadów i co nie myślący człowieku,jestes tam? Do lm piszesz że drzewka wycinają to popatrz i naucz się myśleć logicznie że niektóre trzeba usuwać,to był bodajże pan Hennryk , zaniepokojony drzewkami".
Dodano: 12.08.2017 12:43    Przez: ~Sofia
Akurat te drzewa i KRZAKI które wyrugowano nie zagrażały żadnemu budynkowi nawet jeśli przewróciłyby się razem z korzeniami. Nie były też przy drodze. Jak widzę podpis Sofia, to wiem, że nic mądrego nie będzie napisane.
Dodano: 12.08.2017 12:59    Przez: ~Piesk preriowy
Sofia pisze mądrze, spróchniałe drzewa powinno się wycinać prewencyjnie aby nie zagrażały przy nawałnicach.
Dodano: 12.08.2017 13:10    Przez: ~Meteo
Sofia - najllepiej powycinaj wszystkie drzewa. Sąsiedzi jak są mądrymi ludźmi to mają ubezpieczone mieszkanie i za okna dostaną odszkodowanie. Zacznij myśleć logicznie !
Dodano: 12.08.2017 19:11    Przez: ~Emi
GDZIE SĄ ZDJĘCIA ?
Dodano: 12.08.2017 09:53    Przez: ~GOTTI
Lubisz oglądać ludzkie nieszczęścia?
Dodano: 12.08.2017 09:59    Przez: ~Typowy jesteś
Nieprawda wycięta topola, mniejsza o krzaki, rosła blisko ronda na zatorzu a co by było gdyby choćby nawet z niej zaczęły łamać się konary i spadły by na przejeżdżające tamtędy samochody to co wtedy pisek preriowy napiszesz,? No bo tobie akurat nic się nie stało prawda?że dalej od budynków tak? Ale tam jest ulica i rondo do cholery jasnej a topola jest wielka a nie mala i ngdy nie wiesz w którą stronę poleci mieszkam na zatorzu to co nie wiem do jasnej ciasnej!zresztą co tu mówic dachy pozrywane a tu Topoli ci szkoda.
Dodano: 12.08.2017 13:41    Przez: ~Sofia
Emi ja mówię o niektórych drzewach które zagrażają bezpieczeństwu a nie o wszystkich, a idz i sprawdź czy dostaniesz tak szybko odszkodowanie jak mówisz za wybite szyby w oknach .Zawsze myślę logicznie i staram się przewidzieć sytuację co może się wydarzyc i tak samo uważam że przy drodze nie powinno się sadzić drzew,mowa o ul Paderewskiego ,no jak kiedyś podrosną bedzie problem jak komuś spadnie na samochód a ulica ruchliwa także,narazie to jeszcze nie problem ale za jakiś czas będzie .Myśleć trzeba rozsądnie ,nie każdego człowieka może stać na ubezpieczenie , pomyślałes o tym?
Dodano: 12.08.2017 19:36    Przez: ~Sofia
Osp golina lm konin portal do du.......py!!!!!!!po co on jak nic nie potrafia napisac a fotki jak ktos im wysle smiech
Dodano: 12.08.2017 10:04    Przez: ~Wesoly
Hahahhahaha
Dodano: 12.08.2017 10:19    Przez: ~No tak
lm jak zwykle skopiował bez mojej zgody z fb.. I tyle
Dodano: 12.08.2017 17:58    Przez: ~Piotr Gorzkiewicz OSP GOLINA
I NIE ŻYCZĘ SOBIE TYCH BURACKICH I PROSTACKICH KOMENTARZY.... JAK MASZ JAKIS PROBLEM TO ZGŁOŚ SIĘ FO KARITASU
Dodano: 12.08.2017 18:03    Przez: ~PG
A matka lichenska nie pomogła, może wyjechała na urlop, a może to pic na wodę dla prostaków ?
Dodano: 12.08.2017 10:22    Przez: ~Leon
Sam jesteś prostak. Wam w tym koninie pozostały lumpeksy kredyty i Ferio. Chwała tym którzy jeszcze w coś wierzą.
Dodano: 12.08.2017 10:40    Przez: ~Wierzacy
Gdyby katolicy więcej "zdrowasiek" klepali do swojej "bogini', ona by nas ochroniła.
Dodano: 12.08.2017 13:13    Przez: ~Zdrowaśka
Gorzkiewicz to nawiedzony gość chory psychicznie który działa na niekorzyść Osp Golina słyszałem jak ładnie naklejki pozrywał z Mana to trzeba być prostakiem
Dodano: 13.08.2017 15:44    Przez: ~K
500 czy 50 ?
Dodano: 12.08.2017 10:24    Przez: ~txt
Z naturą nie ma żartów, klimat się zmienia, będzie coraz więcej takich zdarzeń, jak nawałnice, silne porywiste wiatry czy trąby powietrzne znane nam tylko ze Stanów Zjednoczonych.
Dodano: 12.08.2017 13:04    Przez: ~Meteo
Nadal w Polsce klimat umiarkowany ZMIENNY. Nic się nie zmieniło przez ostatnie kilkaset lat.
Dodano: 12.08.2017 15:24    Przez: GordiT
Żeby tylko jungingenowi leśniczówki nie rozwaliło bo kto wtedy będzie Nas wychowywał na LM-ie.
Dodano: 12.08.2017 13:07    Przez: ~torfik z jeziora
Co za dupki z tych dziennikarzy na tym lm....za co wy bierzecie pieniądze.....dawno powinniście odejść na szczaw i zrobić miejsce do normalnych dziennikarzy.
Dodano: 12.08.2017 13:11    Przez: marek grechuta
przywiązac zielonego do drzewa zpruchniołka i jego rodzine niech sobie na smierc poczeka za wiatrem a kto powinien zato odpowiedziec zmurszałe akacje suche gałezie a miasteczko sobie nagrody przydzielają i dobrze im sie dzieje a wszystkiemu winien wiatr nie zlodzieje w urzędach co to ich obchodzi beda wybory zajmiemy sie może a może nie co nas obchodzi narud my sie liczymy niech bieda ginie i cierpi nawet pod drzewami ginie