Dzisiaj jest niedziela 15 września 2019, imieniny: Albina, Nikodema, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18712) SPORT FORUM FIRMY (5360) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
13 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krzymów pretenduje do miana gminy przyjaznej pszcz ... (0)Dynia królowała na stołach. Pierwsza Feta z Banią ... (4)

Kuny. Pożar na dożynkach. Ktoś podpalił słomianą dekorację

Dodano: 21.08.2017 09:32
Źródło: LM.pl

Prawdopodobnie podpalenie było przyczyną pożaru, do którego doszło wczoraj podczas dożynek w Kunach, gm. Władysławów.

Uroczystości dożynkowe odbywały się na placu przy remizie strażackiej. Przy wejściu z trzech balotów słomy przygotowana była dekoracja, którą podpalił nieznany sprawca. Sytuacja była o tyle groźna, że w pobliżu znajdowały się trzy samochody. Jak informuje Krzysztof Gruszczyński, rzecznik straży pożarnej w Turku, mundurowi z OSP Kuny podali dwa prądy wody na palącą się słomę i jeden prąd wody w obronie aut.

Akcja gaszenia pożaru trwała godzinę. Uszkodzone zostały dwa auta, w którym m.in. stopiła się lampa i obramówka od tablicy rejestracyjnej. Sprawcy podpalenia poszukuje policja.  

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Mariusz max kolonko kuny masaczjusets :-)
Dodano: 21.08.2017 09:51    Przez: ~Max
Nie naśmiewaj się z tragedii przygłupie
Dodano: 21.08.2017 11:46    Przez: ~antyhejt
"Uszkodzone zostały dwa auta, w którym m.in." - znów bełkot słowny. Czytając czasem te wypociny dziennikarskie przypomina mi się Mark Twain z jego nieśmiertelnym aforyzmem : Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Dodano: 21.08.2017 11:36    Przez: ~U2

KOMENTARZE

"Podali dwa prądy wody?" :) i to jeszcze w obronie aut :) To , to ile bedzie? :)
Dodano: 21.08.2017 09:41    Przez: ~What???
,,Podali wodę" to oznacza, że gasili fachowcy. Inni by po prostu ,,olali".
Dodano: 21.08.2017 09:58    Przez: ~Sikawkowy
"Uszkodzone zostały dwa auta, w którym m.in." - znów bełkot słowny. Czytając czasem te wypociny dziennikarskie przypomina mi się Mark Twain z jego nieśmiertelnym aforyzmem : Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Dodano: 21.08.2017 11:36    Przez: ~U2
Mariusz max kolonko kuny masaczjusets :-)
Dodano: 21.08.2017 09:51    Przez: ~Max
Dobre
Dodano: 21.08.2017 18:14    Przez: ~Nie Boston
Dobrze, że nie było na miejscu TVPiS gdyż dowiedzielibyśmy się w Dzienniku, że podpalenie to sprawka imigrantów terrorystów islamistów którzy zamachnęli się na dożynkową polsko-katolicką tradycję.
Dodano: 21.08.2017 10:35    Przez: ~jaś
I jeszcze wszystkich zgwałcili.
Dodano: 21.08.2017 10:41    Przez: ~Piesek preriowy
myślę, że mógł to zrobić zbiegły kierowca furgonetki z Barcelony.....
Dodano: 21.08.2017 10:49    Przez: ~listopadowy
albo zbieg okoliczności to zrobił. widziano go później pod sklepem z lodem.
Dodano: 21.08.2017 11:31    Przez: ~manna
Nie naśmiewaj się z tragedii przygłupie
Dodano: 21.08.2017 11:46    Przez: ~antyhejt
Tragedia to by była jak by dom się spalił a, że parę bali słomy się spaliło na wiejskiej przytópówce to akurat mały problem
Dodano: 21.08.2017 12:40    Przez: ~Piesek preriowy
oni chcieli wrócić do tradycji wypalania cegły tylko zapomnieli jak to się już robi!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 21.08.2017 11:03    Przez: ~zkun jesteś? azkun wisz
A ta cycata też była?
Dodano: 21.08.2017 13:00    Przez: ~kelner
Większość komentarzy idiotycznych, co powoduje, że ludzie mają odchyłki na mózgu, szczególnie to się objawia na portalu LM. Czy może zły wpływ na funkcjonowanie mózgu mają takie substancje jak narkotyki i dopalacze ?
Dodano: 21.08.2017 16:51    Przez: ~K-n
pewnie Tusk telepatycznie z Brukseli święte święto katolickie - dożynki chciał zepsuć na złość Jarkowi i Rydzykowi :)
Dodano: 21.08.2017 19:46    Przez: ~aslan
Już go mają wiedza kto to.
Dodano: 21.08.2017 19:58    Przez: ~Włodek