Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19674) SPORT FORUM FIRMY (5363) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 8oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Subregion koniński ma szansę stać się "Tygrysem Wi ... (4)Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina. W sobot ... (0)

Konin. Kolizja na moście. Zmieniając pas uderzył w trzy auta

Dodano: 21.08.2017 12:48
Źródło: LM.pl

Czerwone, sportowe auto uszkodzone na konińskiej przeprawie przez Wartę. W miniony weekend doszło do kolizji z udziałem corvetty.

Wszystko działo się na Moście Unii Europejskiej, na pasie prowadzącym ze Starego Miasta. Jadący renault premium mieszkaniec Inowrocławia nie zachował ostrożności i nieprawidłowo zmienił pas ruchu. W ten sposób doszło do kolizji z trzema samochodami: osobowym volkswagenem golfem, ciężarowym dafem i sportowym chevroletem corvettą.

- Uszkodzone zostały dwa samochody osobowe. Kierowca renault został ukarany mandatem w wysokości 450 zł i 6 punktów karnych – informuje Zbigniew Janusz z konińskiej policji.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Dziękujemy Internautom za zdjęcia i film.

  • Konin. Kolizja na moście. Zmieniając pas uderzył w trzy auta
  • Konin. Kolizja na moście. Zmieniając pas uderzył w trzy auta
  • Konin. Kolizja na moście. Zmieniając pas uderzył w trzy auta
  • Konin. Kolizja na moście. Zmieniając pas uderzył w trzy auta
  • Konin. Kolizja na moście. Zmieniając pas uderzył w trzy auta

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Renault Premium – samochód ciężarowy .Co do kierowcy corvetty... masz szczęście chłopie ,że to Polska ,bo za takie prędkości co rozwijałeś na tym wiadukcie, to w cywilizowanym kraju już byś siedział.
Dodano: 21.08.2017 13:07    Przez: ~benson
wszyscy wiedzą że śmietan szarżuje po Koninie corvettą i się do igrał
Dodano: 21.08.2017 13:30    Przez: ~Cukiernia
a była taka ładna... amerykanska
Dodano: 21.08.2017 14:35    Przez: ~ju es ej
To wina Tuska!
Dodano: 21.08.2017 12:59    Przez: ~Jarek
Często przeprawa nie jeżdżę, ale tam stary, młody, kobieta czy facet dosłownie wszyscy ponad 100 km/H...
Dodano: 21.08.2017 14:00    Przez: ~R

KOMENTARZE

To wina Tuska!
Dodano: 21.08.2017 12:59    Przez: ~Jarek
sportowe auto ? hahaha zwykła Corvette :-)
Dodano: 21.08.2017 14:33    Przez: ~haha
wina tych zawalidrogów z lewego pasa.... ehhh mandaty powinni im pisać
Dodano: 21.08.2017 14:34    Przez: ~oj
a była taka ładna... amerykanska
Dodano: 21.08.2017 14:35    Przez: ~ju es ej
A kto mi zabroni 50 lewym pasem? Mamy demokrację kapitalizm
Dodano: 21.08.2017 22:11    Przez: ~Hujwam do tego
Kto Ci zabroni lewym pasem? może prawo? W Polsce obowiązuje ruch po prawej stronie a lewy pas służy do wyprzedzania a raczej wątpie, ze policja uwierzy Ci, ze na moście gdzie jest 90km/h wyprzedzałeś lewym pasem z prędkością 50km/h w takim wypadku za to jest mandat za utrudnianie ruchu :)) (blokowanie lewego pasa, często triowcy dostają taki mandat za wyprzedzanie się na autostradzie)
Dodano: 21.08.2017 22:37    Przez: ~kot
to że jest ruch prawostronny i za jazde lewym pasem bez wymijania należy się mandat.... poczytaj PRD
Dodano: 21.08.2017 22:54    Przez: ~oj
Prawo to my ! - jak powiedział duchowy przywódca "dobrej zmiany" - jak jesteś w dobrej Partii możesz jeździć sobie jak chcesz - jak w złej to nawet jadąc prawym pasem dostaniesz mandat.
Dodano: 22.08.2017 16:57    Przez: ~dildo
Renault Premium – samochód ciężarowy .Co do kierowcy corvetty... masz szczęście chłopie ,że to Polska ,bo za takie prędkości co rozwijałeś na tym wiadukcie, to w cywilizowanym kraju już byś siedział.
Dodano: 21.08.2017 13:07    Przez: ~benson
do benson a skad wiesz jakie predkosci rozwijal masz legalizowany licznik w oku czy nadprzyrodzone zdolnosci. jak slucham takich ludzi to az mi sie chce zy gac przy kazdej kolizji co sa sprawcami pier dola do policji ale on jechal za szybko widzialem ha ha
Dodano: 21.08.2017 13:13    Przez: ~obywatel
@obywatel - nie trzeba mieć legalizowanego licznika w oczach, żeby widzieć, że ktoś mocno przesadza z prędkością (choć nie twierdzę, że bywało tak w przypadku corvetty). Natomiast co do zdjęć - boli od samego patrzenia.
Dodano: 21.08.2017 13:23    Przez: ~dragrace
Często przeprawa nie jeżdżę, ale tam stary, młody, kobieta czy facet dosłownie wszyscy ponad 100 km/H...
Dodano: 21.08.2017 14:00    Przez: ~R
Znajomi jadący w tym czasie przeprawą ,zostali wyprzedzeni przez tą corvette .Oni jechali stówką, a corvetta tylko przeleciała obok nich. Samego zdarzenia nie widzieli ,tylko rozbite auto po paru minutach jak dojechali do tego miejsca.
Dodano: 21.08.2017 14:34    Przez: ~do obywatela
Wiadukt – budowla mostowa pozwalająca na pokonanie przeszkody terenowej typu: dolina, wąwóz lub droga kołowa czy linia kolejowa, z wyłączeniem przeszkód wodnych, poprzez przejechanie nad nią.TO JEST KUZWA PRZEPRAWA ..benson,, widać ze jesteś wieśniakiem :) pewnie na stacje paliw mówisz CPN , :) I NA DYSKOTY BIEDROKA - MARKETY :)
Dodano: 21.08.2017 15:14    Przez: ~ppfffff
benson... jak widać kamerę w oczach masz załączoną na całej długości przeprawy skoro od razu stwierdzasz ze to wina corvetty. Oceń jak masz dowody i byłeś przy całym zdarzeniu
Dodano: 21.08.2017 15:32    Przez: ~kim
i o tym pisalem :Znajomi jadący w tym czasie przeprawą ,zostali wyprzedzeni przez tą corvette .Oni jechali stówką, a corvetta tylko przeleciała obok nich. Samego zdarzenia nie widzieli ,tylko rozbite auto po paru minutach jak dojechali do tego miejsca.zdarzenia nie widzial ale jechal szybko to znaczy przelecial obok ha ha lubie te teksty. po drugie jak twoi znajomi jechali 100 i po paru minutach byli na miejscu ta przeprawe w jedna strone zgodnie z przepisami a nie stowka przejezdzasz przez 1 minute aj.
Dodano: 21.08.2017 15:51    Przez: ~obywatel
Kim...a czy ja napisałem , że winny kolizji jest kierowca corvetty ? Obywatel ...tak masz rację 1 minuta...ale gdy jest kolizja powstaje korek ,bo wszyscy zwalniają i stają i zanim dojedziesz ,żeby zobaczyć co się stało minęło parę minut. I tak dobrze ,że był udrożniony jeden pas ,a nie zablokowali całą PRZEPRAWĘ (to do pfff).
Dodano: 21.08.2017 20:39    Przez: ~benson
Renault Premium z Ina i Chevrolet Corvette, hehehehe. Przypadek? Nie sądze:)
Dodano: 21.08.2017 13:25    Przez: ~I sa pieniazki z OC
wszyscy wiedzą że śmietan szarżuje po Koninie corvettą i się do igrał
Dodano: 21.08.2017 13:30    Przez: ~Cukiernia
ja nie wiem
Dodano: 21.08.2017 14:34    Przez: ~he
Znawca z Ciebie. Nie wiesz to się nie wypowiadaj.
Dodano: 21.08.2017 22:26    Przez: ~Koma.
Kto? jaki smietan? chyba smiechan :)
Dodano: 21.08.2017 23:03    Przez: ~zal
A nie ferrari ???
Dodano: 22.08.2017 09:00    Przez: ~Fajnie
Taki pseudonim ma koleś bo pewnie innym ubija śmietane w gaciach? :P
Dodano: 27.08.2017 09:56    Przez: ~takczynie
avatar Ale jak mógł spowodować kolizję trzech pojazdów? Uderzał w nie po kolei czy zajechał drogę jednemu a reszta uderzała w zatrzymujące się uszkodzone i nawzajem w siebie? Jeśli to drugie to chyba, było niezachowanie odpowiedniej odległości od poprzedzającego pojazdu (wykroczenie istniejące w świadomości policji jedynie teoretycznie). Sprawca nie może odpowiadać za wszystkich uczestników tej kolizji a jedynie za tego któremu zajechał drogę.
Dodano: 21.08.2017 13:49    Przez: Urlich von Jungingen
Chooy cię to obchodzi ale zapytać możesz.
Dodano: 21.08.2017 14:07    Przez: ~Szewroler
Ulrich już nie dobrze się robi jak cie widać w komentarzach...
Dodano: 21.08.2017 14:20    Przez: ~abc
Wiem, że teoretycznie żyjemy w wolnym kraju, Ale redakcja powinna zablokować tego człowieka żeby nie dodawał komentarzy... dla dobra ogółu
Dodano: 21.08.2017 14:34    Przez: ~Niesmaczny Niemiec
Jungingen a mierzyłeś dziś poziom wody w jeziorze ,nie?To idź i zmierz .Szare komórki w swojej główce też możesz policzyć,palców ci nie braknie na pewno.
Dodano: 21.08.2017 16:45    Przez: ~sierpień
Proszę nie polemizować z magistrem, zasób wiedzy jaki posiadł ten człowiek jest zadziwiający, cóż my intelektem nie sięgamy mu do pięt, to istny geniusz.
Dodano: 21.08.2017 17:32    Przez: ~Robotnik
,,DLACZEGO ? ,NIE BUDOWANO JEDNEGO MOSTU Z TRZEMA PASAMI RUCHU?'''.A DZIUR -PAS PIESZY [ WIADUKT -PRZEMYSŁOWA ,NIKT NIE LATA ? ,NA ALEJACH DZIURY .PYZATYM ,NA MOŚCIE W STRONĘ WARSZAWY [DAWNA E -24] TEZ NIKT ? NIE NAPRAWIA? ,ZA TO MALUJĄ? . ....
Dodano: 21.08.2017 14:40    Przez: ~L
Po co tyle skromności? Dlaczego nie 5 pasów, 20 pasów, ile jeszcze? Przy wyjeździe i tak się zakorkuje a pomiędzy Starym Miastem a Koninem przepustowość jest zawsze. Jest korek jedynie na wyjazdach z przeprawy i to nie zawsze.
Dodano: 21.08.2017 16:13    Przez: ~Konin jest trolli
Urlich nie pij więcej. Umysł Ci wiotczeje.
Dodano: 21.08.2017 14:57    Przez: ~AntyUrlich
Pada i pada, a w jeziorach stan wód opada, czyja to wina ? Kopalni, stwierdził autorytatywnie Urlich, jedyne miarodajne żródło informacji w powiecie.
Dodano: 21.08.2017 17:40    Przez: ~Torfiarz
Skoro pada a jeziora i tak wysychają to coś w tym musi być.
Dodano: 22.08.2017 07:29    Przez: ~Ramienica za kasę
Sam napisałeś - wysychają, a więc sam sobie odpowiedziałeś.
Dodano: 22.08.2017 17:09    Przez: ~Tak ?
podała mu pośladki w celu realizacji nierządu....hehe
Dodano: 21.08.2017 15:32    Przez: ~eere4
Martwe pole?;/ trzeba lekko zerknac przez ramie przy zmienianiu pasa, w lusterku nie zawsze widac wszystko.
Dodano: 21.08.2017 15:57    Przez: ~ojoj
Patrz w lusterka chevrolet y są wszedzie