Dzisiaj jest poniedziałek 13 lipca 2020, imieniny: Irwina, Margarety, Sary WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17625) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
21 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sympatycy Rafała Trzaskowskiego wierzą w zwycięstw ... (13)Medyk Konin zagra z Olympique Lyon! Już w najbliżs ... (1)

Lisice. Pijany nastolatek bez prawa jazdy uciekał przed policją

Dodano: 21.08.2017 15:03

Pijany i bez prawa jazdy uciekał przed radiowozem. Policjanci z Dąbia w pow. kolskim po krótki pościgu zatrzymali 18-latka.

W miejscowości Lisice mundurowi próbowali zatrzymać do rutynowej kontroli drogowej kierującego VW Polo. Mężczyzna tuż przed patrolem zwolnił, po czym gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać.

- Stróże prawa niezwłocznie udali się za kierującym, podając mu świetlne i dźwiękowe sygnały do zatrzymania. Kierowca volkswagena nie reagował i usiłował zbiec – informuje Weronika Czyżewska, rzecznik kolskiej policji.

Funkcjonariuszom udało się w końcu zatrzymać 18-letniego mieszkańca gminy Dąbie. Jak się okazało był on nietrzeźwy. Miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Na dodatek kierowca nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.

Za kierowanie pod wpływem alkoholu 18-latkowi grozi do 2 lat więzienia. Natomiast za uciekanie przed policją grozi od 3 miesięcy do nawet 5 lat więzienia. 

fot. KPP Koło

  • Lisice. Pijany nastolatek bez prawa jazdy uciekał przed policją

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

POPULARNE KOMENTARZE

5 lat za uciekanie przed policją a 3 za napaść na policjanta. To już lepiej się zatrzymać i dać im po mordzie.
Dodano: 21.08.2017 16:02    Przez: ~Artysta
Takie patologie należy zwalczać od ręki Brawo.
Dodano: 21.08.2017 15:39    Przez: ~I tak ma pracować polickja
Coś ostatnio te "koło" mocno broi
Dodano: 21.08.2017 15:22    Przez: ~gsdfgdf
Podali mu sygnały dźwiękowe i świetlne na tacy,czy do ręki?Fajnie bo za kierowanie bez uprawnień nic mu nie grozi,tylko za alkohol i nie zatrzymanie się,powie w sądzie że nie wiedział że nie można pić i trzeba się zatrzymać do kontroli bo nie czytał kodeksu drogowego gdyż nie chodził na kurs prawa jazdy...
Dodano: 21.08.2017 15:35    Przez: ~olo
No i 5 pasów na tyłek od ojca
Dodano: 21.08.2017 16:21    Przez: ~brawo

KOMENTARZE

Coś ostatnio te "koło" mocno broi
Dodano: 21.08.2017 15:22    Przez: ~gsdfgdf
No i 5 pasów na tyłek od ojca
Dodano: 21.08.2017 16:21    Przez: ~brawo
Znowu golf
Dodano: 21.08.2017 22:12    Przez: ~⛳
mama mu pewnie kazała - Prawo i Beznadzieja.
Dodano: 22.08.2017 18:42    Przez: ~riko
"podając mu świetlne i dźwiękowe sygnały"- widzę, że słowo "podawać" ma coraz szersze zastosowanie. Kiedyś policja wysyłała sygnały, teraz je podaje. Straż podaje wodę na ogień. Ciekawe kiedy kobiety lekkich obyczajów zaczną podawać zamiast dawać.........
Dodano: 21.08.2017 15:24    Przez: ~Podajacy wpis
Mogli napisać "sugerowali mu zatrzymanie pojazdu podając świetlne i dźwiękowe sygnały"
Dodano: 21.08.2017 15:33    Przez: ~Ja podam
Nawet wysyłając nie jest do końca poprawne. Jak już to "wskazując" sygnałami (po angielsku sign =znak)
Dodano: 21.08.2017 16:06    Przez: ~Artysta
Podali mu sygnały dźwiękowe i świetlne na tacy,czy do ręki?Fajnie bo za kierowanie bez uprawnień nic mu nie grozi,tylko za alkohol i nie zatrzymanie się,powie w sądzie że nie wiedział że nie można pić i trzeba się zatrzymać do kontroli bo nie czytał kodeksu drogowego gdyż nie chodził na kurs prawa jazdy...
Dodano: 21.08.2017 15:35    Przez: ~olo
Takie patologie należy zwalczać od ręki Brawo.
Dodano: 21.08.2017 15:39    Przez: ~I tak ma pracować polickja
Pewnie gdyby go nie dogonili to nawet w policyjnych notesach nie byłoby wzmianki.
Dodano: 21.08.2017 15:58    Przez: ~Statystyk
Pod wpływem alkoholu czyli po wypiciu 0,5 litra wódki czy 1 warki radler? dlaczego jakiś dziennikarzyna podaje nieścisłe informacje?
Dodano: 21.08.2017 15:47    Przez: ~gtt
Tu to już się cdepiasz niepotrzebnie. Podano,ze miał ponad promil.
Dodano: 21.08.2017 17:11    Przez: ~Figa
Ca za ćwok i degenerat.
Dodano: 21.08.2017 15:48    Przez: ~Jareczek
A WSZYSTKO PRZEZ JEŻA KTÓRY LEŻAŁ PRZY DRODZE I CZEKAŁ NA POMOC , DOBRY JEŻ TO ROZJECHANY JEŻ
Dodano: 21.08.2017 15:58    Przez: ~JOHNY
Oj Johny, Johny
Dodano: 21.08.2017 16:38    Przez: ~Jeż
5 lat za uciekanie przed policją a 3 za napaść na policjanta. To już lepiej się zatrzymać i dać im po mordzie.
Dodano: 21.08.2017 16:02    Przez: ~Artysta
Małolat bez prawa jazdy, pijany, a gdyby kierował samochodem marki BMW ? Ci w BMW są najgorsi.
Dodano: 21.08.2017 16:08    Przez: ~Fiat Panda
O co to całe larum ?Mnie jak ktoś goni to zawsze uciekam.
Dodano: 21.08.2017 16:40    Przez: ~Dżony inkubator
Tak, ale przy zabawie w "berka".
Dodano: 22.08.2017 17:25    Przez: ~Plac zabaw
1 z 2
12>>