Dzisiaj jest poniedziałek 17 czerwca 2019, imieniny: Laury, Alberta, Marcjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19613) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 15oC
Jutropogoda
23 / 16oC
Pojutrzepogoda
25 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (29)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (3)

Konin. Żegnaj sypiąca się kładko nad torami. Trwa jej rozbiórka!

Dodano: 21.08.2017 17:12
Źródło: LM.pl

Trwa rozbiórka kładki nad przejazdem kolejowym przy ul. Torowej. Zobaczcie jak przebiegają prace!

Od ponad dwóch miesięcy trwa modernizacja linii kolejowej E-20. Wśród najważniejszych dla koninian inwestycji jest budowa nowego dworca PKP, budowa wiaduktu łączącego ul. Paderewskiego z Wyzwolenia oraz budowa tunelu dla pieszych, który połączy Zatorze z ul. Kolejową i będzie dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

Zanim ruszy budowa tunelu, konieczne jest rozebranie starej kładki. To rozpoczęło się kilka dni temu. Na czas remontu tymczasowe przejście wyznaczono po ścieżce od strony bloku „Sonata”.   

Konin. Żegnaj sypiąca się kładko nad torami. Trwa jej rozbiórka!
Slajd 1/17

Konin. Żegnaj sypiąca się kładko nad torami. Trwa jej rozbiórka!

slajd 1 z 17

Trwa rozbiórka kładki nad przejazdem kolejowym przy ul. Torowej. Zobaczcie jak przebiegają prace!

Konin. Żegnaj sypiąca się kładko nad torami. Trwa jej rozbiórka!

slajd 2 z 17

Trwa rozbiórka kładki nad przejazdem kolejowym przy ul. Torowej. Zobaczcie jak przebiegają prace!

Konin. Żegnaj sypiąca się kładko nad torami. Trwa jej rozbiórka!

slajd 3 z 17

Trwa rozbiórka kładki nad przejazdem kolejowym przy ul. Torowej. Zobaczcie jak przebiegają prace!

Konin. Żegnaj sypiąca się kładko nad torami. Trwa jej rozbiórka!

slajd 4 z 17

Trwa rozbiórka kładki nad przejazdem kolejowym przy ul. Torowej. Zobaczcie jak przebiegają prace!

Konin. Żegnaj sypiąca się kładko nad torami. Trwa jej rozbiórka!

slajd 5 z 17

Trwa rozbiórka kładki nad przejazdem kolejowym przy ul. Torowej. Zobaczcie jak przebiegają prace!

Konin. Żegnaj sypiąca się kładko nad torami. Trwa jej rozbiórka!

slajd 6 z 17

Trwa rozbiórka kładki nad przejazdem kolejowym przy ul. Torowej. Zobaczcie jak przebiegają prace!

Konin. Żegnaj sypiąca się kładko nad torami. Trwa jej rozbiórka!

slajd 7 z 17

Trwa rozbiórka kładki nad przejazdem kolejowym przy ul. Torowej. Zobaczcie jak przebiegają prace!

Konin. Żegnaj sypiąca się kładko nad torami. Trwa jej rozbiórka!

slajd 8 z 17

Trwa rozbiórka kładki nad przejazdem kolejowym przy ul. Torowej. Zobaczcie jak przebiegają prace!

Konin. Żegnaj sypiąca się kładko nad torami. Trwa jej rozbiórka!

slajd 9 z 17

Trwa rozbiórka kładki nad przejazdem kolejowym przy ul. Torowej. Zobaczcie jak przebiegają prace!

Konin. Żegnaj sypiąca się kładko nad torami. Trwa jej rozbiórka!

slajd 10 z 17

Trwa rozbiórka kładki nad przejazdem kolejowym przy ul. Torowej. Zobaczcie jak przebiegają prace!

Konin. Żegnaj sypiąca się kładko nad torami. Trwa jej rozbiórka!

slajd 11 z 17

Trwa rozbiórka kładki nad przejazdem kolejowym przy ul. Torowej. Zobaczcie jak przebiegają prace!

Konin. Żegnaj sypiąca się kładko nad torami. Trwa jej rozbiórka!

slajd 12 z 17

Trwa rozbiórka kładki nad przejazdem kolejowym przy ul. Torowej. Zobaczcie jak przebiegają prace!

Konin. Żegnaj sypiąca się kładko nad torami. Trwa jej rozbiórka!

slajd 13 z 17

Trwa rozbiórka kładki nad przejazdem kolejowym przy ul. Torowej. Zobaczcie jak przebiegają prace!

Konin. Żegnaj sypiąca się kładko nad torami. Trwa jej rozbiórka!

slajd 14 z 17

Trwa rozbiórka kładki nad przejazdem kolejowym przy ul. Torowej. Zobaczcie jak przebiegają prace!

Konin. Żegnaj sypiąca się kładko nad torami. Trwa jej rozbiórka!

slajd 15 z 17

Trwa rozbiórka kładki nad przejazdem kolejowym przy ul. Torowej. Zobaczcie jak przebiegają prace!

Konin. Żegnaj sypiąca się kładko nad torami. Trwa jej rozbiórka!

slajd 16 z 17

Trwa rozbiórka kładki nad przejazdem kolejowym przy ul. Torowej. Zobaczcie jak przebiegają prace!

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A kiedy wreszcie ruszy remont dworca? Wg wcześniejszych zapowiedzi miało nastąpić to już w tym roku, a planowane otwarcie nowego dworca miało mieć miejsce nawet w połowie 2018 roku (budowa nowego dworca miała potrwać 12 miesięcy). Jak znam życie, to pewnie w połowie 2018 nic jeszcze nie ruszy. Remont linii kolejowej się skończy, a dworzec jeszcze nie będzie gotowy... Wiem, że to akurat nie zależy od władz miasta, ale fajnie aby dziennikarze zainteresowali się tym tematem, bo od dłuższego czasu cicho sza!
Dodano: 21.08.2017 17:33    Przez: ~Alfer
Pomyślcie tylko , kto na tej kładce zarobił , jeden palnik dźwig i kasa wpada jak z nieba , a szyny , podkłady to żyła złota . O to tu chodzi . Na nowych szynach firmy zarobią . Cukrowni też już nie ma ... Brykietownia Polanex , jeździmy na zachód sprzątać budować i podcierać tyłki , a jak Polska motoryzacja ? smutne
Dodano: 21.08.2017 18:45    Przez: ~ajo
Po miernoty to dopiero burza ale porządek w kraju jeszcze będziecie"płakać"przez nich,a tak w ogóle to nie temat o polityce tylko o rozbiórce kladki
Dodano: 21.08.2017 17:48    Przez: ~Ha
Ale raz w miesiącu, w dniu wypłaty zauważasz męża ?
Dodano: 21.08.2017 18:34    Przez: ~Pieniądz czyni cuda
Człowiek się przyzwyczaja do obiektów, rzeczy, a nawet do własnej żony.
Dodano: 21.08.2017 18:15    Przez: ~Tradycjonalista

KOMENTARZE

Przecież te pis-miernoty potrafią tylko burzyć, a o budowie nie mają bladego pojęcia.
Dodano: 21.08.2017 17:28    Przez: ~Q
Po miernoty to dopiero burza ale porządek w kraju jeszcze będziecie"płakać"przez nich,a tak w ogóle to nie temat o polityce tylko o rozbiórce kladki
Dodano: 21.08.2017 17:48    Przez: ~Ha
A ci z po to tylko drogo kupić tanio sprzedać to umieją przykład za grosze sprzedali kopalnie a ruską za gaz przypakowali najwięcej w Europie
Dodano: 21.08.2017 19:31    Przez: ~Vbhb
Masz racjeje Q widac to zwlaszcza w porownaniu do Po przyklad pak kwb goplana banki w rekach obcego kapitau gratuluje myslenia musiales mieć same p**dy e szkole miernoto Q
Dodano: 21.08.2017 20:05    Przez: ~Polak
W erze dobrobytu Tuska, zielonej wyspy (0.2% PKB i 13% bezrobocia) za zajumana kasę z OFE widziałem w TVPo reportaż o rodzinach co mieszkają gdzieś na bagnach, przepraszam wyspie zielonej i nie mieli dojścia przez strumyk do domów. Może (bez jaj) część tej kładki da się wyremontować i przekazać do wsi gdzie brak jest kładek na małymi rzekami dla pieszych, rowerów?
Dodano: 21.08.2017 21:27    Przez: ~lo
A kiedy wreszcie ruszy remont dworca? Wg wcześniejszych zapowiedzi miało nastąpić to już w tym roku, a planowane otwarcie nowego dworca miało mieć miejsce nawet w połowie 2018 roku (budowa nowego dworca miała potrwać 12 miesięcy). Jak znam życie, to pewnie w połowie 2018 nic jeszcze nie ruszy. Remont linii kolejowej się skończy, a dworzec jeszcze nie będzie gotowy... Wiem, że to akurat nie zależy od władz miasta, ale fajnie aby dziennikarze zainteresowali się tym tematem, bo od dłuższego czasu cicho sza!
Dodano: 21.08.2017 17:33    Przez: ~Alfer
Masz rację, przyzwyczajenie drugą naturą człowieka. Ja tak się do męża przyzwyczaiłam,że nie zwracam nawet uwagi na niego............
Dodano: 21.08.2017 18:21    Przez: ~żona
Ale raz w miesiącu, w dniu wypłaty zauważasz męża ?
Dodano: 21.08.2017 18:34    Przez: ~Pieniądz czyni cuda
O tam, Oj tam. Tzw. dobra zmiana jak mówi że coś zbuduje - to tylko mówi, ale jak mówi że coś zrujnuje to zrobi to z pewnością. Jak znam mentalność pisowskiej miernoty to zanim się wezmą do jakieś roboty muszą wpierw zorganizować bogoojczyźniane przemarsze wiernych z uroczystą mszą oraz apelem poległych pod Smoleńskiem. Następnie będą się kombinować czy aby wykonawcy tego przedsięwzięcia nie byli współpracownikami służb komunistycznych (szczególnie pracownicy dwudziestoletni i młodsi). W końcu wyjdzie na to, że dworca nie będzie gdyż forsa poszła na pomniki kartofla oraz na rozdawnictwo 500zł. i ochronę naczelnego krasnala.
Dodano: 22.08.2017 12:29    Przez: ~Zdzich@
Zdzich, tematem jest rozbiórka kładki nad torami i tylko i wyłącznie odnieś się do tego, Twoje wypociny do ludzi wyrobionych politycznie i tak nie trafią. PiS rządzi i będzie rządziło, dlatego, że gospodarka ma się coraz lepiej, dzieciaki mają po 500 zł, pracujący wcześniej uzyskają uprawnienia do przejścia na emeryturę, PIS walczy z mafią wat-owską i pseudo reprywatyzacją, są pieniądze dla poszkodowanych przez nawałnicę. Gdyby jeszcze oPOzycja zmądrzała i zaczęła uprawiać politykę korzystną dla dobra Polski i Polaków.
Dodano: 22.08.2017 17:53    Przez: ~Symp. PiS
Szkoda trochę tej kładki, mimo, że nie spełnia swojego zadania jak należy (wózki dziecięce, niepełnosprawni, osoby starsze). Można by ją zadaszyć i wybudować tam jakieś windy. Chociaż pewnie taniej wybudować tunel.
Dodano: 21.08.2017 17:39    Przez: ~sr
Człowiek się przyzwyczaja do obiektów, rzeczy, a nawet do własnej żony.
Dodano: 21.08.2017 18:15    Przez: ~Tradycjonalista
Pomyślcie tylko , kto na tej kładce zarobił , jeden palnik dźwig i kasa wpada jak z nieba , a szyny , podkłady to żyła złota . O to tu chodzi . Na nowych szynach firmy zarobią . Cukrowni też już nie ma ... Brykietownia Polanex , jeździmy na zachód sprzątać budować i podcierać tyłki , a jak Polska motoryzacja ? smutne
Dodano: 21.08.2017 18:45    Przez: ~ajo
Tusk obiecał Zieloną Wyspę, no i na nią wyjechał, 120 tys. pensji, a emerytura jego wyniesie 80 tys. brutto.
Dodano: 22.08.2017 17:58    Przez: ~Angela
To nie Pis -miernoty palancie bo oni przynajmniej coś robją a ta czerwona pajęczyna tylko kradła.
Dodano: 21.08.2017 19:24    Przez: marek grechuta
Robia za unijne pieniadze pajacu.a glupie maslo z 3.50 zdrozalo do 6.59.zamknij sie.
Dodano: 21.08.2017 20:05    Przez: ~Po
Przecież Ty nigdy nie kupowałeś masła, tylko margaryna i margaryna, mówiłeś margaryna mleczna na porost włosów jest skuteczna.
Dodano: 22.08.2017 18:04    Przez: ~Delma
ale przyznajcie fotografa LM ma pierwsza klasa. Ujęcia z kazdej strony z dołu,z boku,z lewej,z prawej z tyłu z przodu jeszcze na górę mógł wejść. No i ta koparka ....Grand Press Photo sie należy. Uwielbiam ich wyobraźnię.
Dodano: 21.08.2017 19:39    Przez: ~Grand Press Photo
A kiedy.beda.w.koncu.inwestorzy ? A nie na przemian tramwaj I remont za ktory placi panstwo
Dodano: 21.08.2017 19:41    Przez: ~Koninianin
Szkoda kładki, był z niej wspaniały widok na dachy Konina. A kiedy linia kolejowa do Inowrocławia i Ostrowa? Do Gdyniunii i Wrocka można by jeździć nie na około.
Dodano: 21.08.2017 19:50    Przez: ~Artysta
Nigdy Za pis.
Dodano: 21.08.2017 20:06    Przez: ~Yuu
Chcesz mieć widoki to zamieszkał w sonacie
Dodano: 21.08.2017 20:44    Przez: ~jas
Wspaniały widok na morze, która miała 4 metry wysokości ?
Dodano: 22.08.2017 18:06    Przez: ~Wieża widokowa
Tylko za PiS mozna coś zrobić bo poprzednicy mają krew na rękach....banda złodzieji i oszustów
Dodano: 21.08.2017 20:47    Przez: marek grechuta
Krew na rękach to ma ten cieć z Nowogrodzkiej, teraz robi ludziom wodę z mózgu żeby nie dowiedzieli się prawdy.
Dodano: 22.08.2017 07:30    Przez: ~Leon
Mordował ? Kiedy w czasie wojny ?
Dodano: 22.08.2017 18:09    Przez: ~Neon
Trzeba było jej część przenieść 300 metrów dalej i zrobić ,,normalne,, przejście z Zatorza na u. Torową.
Dodano: 21.08.2017 20:58    Przez: ~Tomasz
1 z 2
12>>