Dzisiaj jest czwartek 18 lipca 2019, imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18907) SPORT FORUM FIRMY (5347) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 15oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
26 / 21oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Artystyczny dom. Rewitalizacja konińskiej starówki ... (0)Konin. Wjechał hulajnogą elektryczną na przejście. ... (3)

Wierzbinek. Śmiertelny wypadek na drodze. Zginęła 50-latka 

Dodano: 25.08.2017 17:28

Wypadek na drodze wojewódzkiej 266 w Wierzbinku. Na miejscu zginęła 50-letnia mieszkanka Konina. To kolejny śmiertelny wypadek w ostatnim czasie na tym odcinku drogi. 

Dzisiaj, około godz. 15.00, na prostym odcinku drogi, między Wierzbinkiem a Chlebowem, z niewyjaśnionych przyczyn, kobieta jadąca citroenem berlingo zjechała nagle na lewą stronę drogi. Samochód uderzył w drzewo, kobieta wypadła z pojazdu i została przygnieciona przez samochód. Prawdopodobne jest, że mogła nie mieć zapiętych pasów. Biegły będzie ustalał prędkość, z jaką poruszał się samochód na tym prostym odcinku drogi. 

Policja na miejscu wyjaśnia przyczyny wypadku. Pojawił się prokurator. W akcji ratowniczej uczestniczyli policjanci, strażacy z Konina , druhowie z OSP Wierzbinek i OSP Sompolno. 

  • Wierzbinek. Kolejny śmiertelny wypadek na drodze. Zginęła 50-latka
  • Wierzbinek. Kolejny śmiertelny wypadek na drodze. Zginęła 50-latka
  • Wierzbinek. Kolejny śmiertelny wypadek na drodze. Zginęła 50-latka
  • Wierzbinek. Kolejny śmiertelny wypadek na drodze. Zginęła 50-latka
  • Wierzbinek. Kolejny śmiertelny wypadek na drodze. Zginęła 50-latka

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wypadek Wierzbinek,   policja Konin,   OSP Wierzbinek,   śmiertelny wypadek,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Napewno to czyjas Mama,Córka,Zona....smutne,
Dodano: 25.08.2017 17:51    Przez: ~Pn
Straszne to jak czytam ... To siostra mojej mamy! Moja rodzina.Matka dwójki dzieci. Już została obsmarowana . Zawsze kiedy takie rzeczy dzieją się obok nas wydaje nam się że to nas nie dotyczy że to nas nigdy nie spotka.... Wszystko jest możliwe. Skąd tyle jadu w ludziach i taka znieczulica. Za dobre słowo dziękujemy ...a złe...karma
Dodano: 26.08.2017 07:15    Przez: ~Smutna
Ludzie co wy piszecie jakie bzdety chyba nikogo z was nie spotkala taka sytuacja w rodzinie przeciez to tragedia dla jej rodziny i bliskich a dla rodziny wielkie kondolencje zastanówcie się co wy byście czuli na ich miejscu czytając wasze bzdety my jestesmy tylko ludźmi każdy popełnia błędy
Dodano: 25.08.2017 20:05    Przez: ~Maniek
Pomódlmy się za duszę zmarłej
Dodano: 25.08.2017 17:47    Przez: ~ona
przykre.. z pasami jest różnie w tym przypadku mogłyby uratować zycie
Dodano: 25.08.2017 19:00    Przez: ~ad

KOMENTARZE

Pomódlmy się za duszę zmarłej
Dodano: 25.08.2017 17:47    Przez: ~ona
W Słowie Bożym
Dodano: 25.08.2017 18:56    Przez: ~Chrz...
Chrześcijanin za dusze zmarłego która odchodzi trzeba się pomodlić,msze w kościele w tej intencji również są odprawiane gdzie bliscy uczestnicza,takze nie zgodzę się z tym co piszesz bo niestety nie masz tu racji,nie doswiadczyles bycia po drugiej stronie lub śmieci klinicznej więc pewnych rzeczy nie zrozumiesz,bez obrazy oczywiście
Dodano: 25.08.2017 19:44    Przez: ~Sofia
Msza w kosciele ma na celu przede wszystkim nabic kabze czarnego. Znarlemu nic te gusla za kase nie pomoga.
Dodano: 25.08.2017 20:43    Przez: ~Pn
Moja babcia mawiała, zmarłemu i kadzidło nie pomoże, modlimy się tylko za żywych, a modlitwa musi płynąć z serca, nie za pieniądze dane księdzu.
Dodano: 26.08.2017 17:58    Przez: ~Wnuczek
Sofia, a ty to taka Pytia konińskiego forum czy co? Obojętnie co nie napiszą, wszędzie te swoje pseudo mądrości wtrącasz....jesteś alter ego Urlicha? zresztą, ktoś już kiedyś skomentował, czego się spodziewać po podpisie Sofia....
Dodano: 27.08.2017 16:22    Przez: ~zirytowany
Napewno to czyjas Mama,Córka,Zona....smutne,
Dodano: 25.08.2017 17:51    Przez: ~Pn
Zaiste...
Dodano: 25.08.2017 20:43    Przez: ~Pn
Pn sam do tego doszedłeś, jesteś geniusz.
Dodano: 26.08.2017 18:01    Przez: ~Podziwiam Cię
Dziękuję.
Dodano: 27.08.2017 07:17    Przez: ~Pn
przykre.. z pasami jest różnie w tym przypadku mogłyby uratować zycie
Dodano: 25.08.2017 19:00    Przez: ~ad
Pasy zawsze ratija zycie.
Dodano: 25.08.2017 20:45    Przez: ~Pn
osobiście znam gościa który przeżył wypadek przez to że nie miał zapietych pasow
Dodano: 26.08.2017 06:46    Przez: ~ee
Ja też przeżyłem bo nie miałem zapiętych pasów.
Dodano: 26.08.2017 12:55    Przez: ~Antek
Ja zapinam zawsze pasy i... zyje.
Dodano: 27.08.2017 13:37    Przez: ~Pn
Po co, żeby ubliżać i opluwać innych ?
Dodano: 27.08.2017 17:42    Przez: ~Miłuj !
Chocby po to. Jak ty ublizasz mi to wiedz, ze ja ublize ci dwa razy. Taki juz jestem dla idiotow.
Dodano: 27.08.2017 19:03    Przez: ~Pn
Ludzie co wy piszecie jakie bzdety chyba nikogo z was nie spotkala taka sytuacja w rodzinie przeciez to tragedia dla jej rodziny i bliskich a dla rodziny wielkie kondolencje zastanówcie się co wy byście czuli na ich miejscu czytając wasze bzdety my jestesmy tylko ludźmi każdy popełnia błędy
Dodano: 25.08.2017 20:05    Przez: ~Maniek
Nie zapiac pasow i odpalac auto to mie jest blad tylko zwykla glupota...
Dodano: 25.08.2017 20:46    Przez: ~Pn
rzecznik daje rade :)
Dodano: 26.08.2017 02:44    Przez: ~.olisadebe
Straszne to jak czytam ... To siostra mojej mamy! Moja rodzina.Matka dwójki dzieci. Już została obsmarowana . Zawsze kiedy takie rzeczy dzieją się obok nas wydaje nam się że to nas nie dotyczy że to nas nigdy nie spotka.... Wszystko jest możliwe. Skąd tyle jadu w ludziach i taka znieczulica. Za dobre słowo dziękujemy ...a złe...karma
Dodano: 26.08.2017 07:15    Przez: ~Smutna
Składam Pani wyrazy najgłębszego współczucia z powodu odejścia cioci.
Dodano: 26.08.2017 09:01    Przez: ~Marek
Dobrze że nikogo nie zabiła, składam kondolencje.
Dodano: 26.08.2017 09:01    Przez: ~Karol
Karol. Zabiła siebie ty palancie!
Dodano: 27.08.2017 11:25    Przez: ~Nie ważne.
Sami specjalisci od prowadzenia auta sie odezwali. Paciorek zmowic za ta Panią i za duzo nie komentujcie. Może jutro wasza kolej, i bedziecie na jej miejscu.
Dodano: 26.08.2017 08:12    Przez: ~Łowca absurdu
A co to jest "paciorek" ? Katolicki ciemnogród.
Dodano: 26.08.2017 18:14    Przez: ~bozia
Tu nie trzeba paciorkow zmawiac tylko przed odpaleniem auta zapiac pasy. Wtedy szansa na przezycie jest zdecydowanie wieksza.
Dodano: 27.08.2017 08:35    Przez: ~Pn
To jest droga śmierci, ile tam ludzi zginęło na tej trasie, w tym osoba z mojej rodziny dobrych parę lat temu. Państwo powinno zając się tą drogą, by nikt więcej tam nie zginał. To nie przypadek , że aż tyle ludzi na tym odcinku drogi traci życie w wypadku
Dodano: 26.08.2017 09:12    Przez: ~ona
Dlaczego uważasz, że to nie przypadek? To jest prosty odcinek drogi.
Dodano: 26.08.2017 13:09    Przez: ~Zaciekawiona
Każdemu kto wypisuje głupoty pod tym artykułem życzę żeby spotkało go to samo, może wtedy zrozumie co robi. Redakcjo LM.PL - warto pomyśleć i wyłączyć komentarze pod takimi postami, to chyba nie jest pierwszy raz gdy widzę taki apel. Wyrazy współczucia dla rodziny, przed Wami trudny okres.
Dodano: 26.08.2017 09:57    Przez: ~Sąsiad.
Zapinam pasy zawsze wiec raczej z auta nie wypadne jak ta kobieta. I zapinanoe padow, o ktorych pisze, to mie jest glupota.
Dodano: 27.08.2017 08:36    Przez: ~Pn
Nie chodzi o zapinanie lub nie pasów bezpieczeństwa. Chodzi o kretynów, którzy ze śmierci robią sobie powód do żartów.
Dodano: 27.08.2017 11:49    Przez: ~Sąsiad.
na pewno była rozmowa przez telefon albo odbieranie jakiejś wiadomości jak się jeżdzi to można zauważyć takie sytuacje nagminnie jak oderwie wzrok od ekranu to albo rów albo śmierć . uzależnienie 20 wieku
Dodano: 26.08.2017 13:39    Przez: ~0007
O tym trabie non stop. A co z tym robi policja? Slepi sa czy jak?
Dodano: 27.08.2017 08:37    Przez: ~Pn
Gówno wiecie! Może jej coś wybiegło na ulicę? Może opona wystrzeliła? Może zasłabła podczas jazdy??? Gówno wiecie więc przestańcie piepszyc te bzdury!!! Pn jak taki mądry jesteś może mineles się z powołaniem, idź na jasnowidza skoro tak wszystko wiesz i taki nieomylny jesteś potworze!
Dodano: 27.08.2017 11:29    Przez: ~Nie ważne
Nie musze byc jasnowidzem czy potworem aby widzieć kazdego dnia ludzi w autach z telefonem przy uchu. Czesc nswet smsuje czy lsjkuje na durnowatym fb. Tak srednio co trzecie mijające mnie auto to "telefonidsta". Problem jest poważny. Nie wiem jak w tym przypadku bylo ale mpim zdaniem policja z urzedu piwinna w takich zdarzeniach sprawdzac telefony. Poza tym odpalanie auta bez wczesniejszego zapueciavpssow to DEBILIZM w najczystszej postaci. Dobrze, ze sa auta, ktore mie pozwalaja ruszyc bez zapięcia pasow... palancie.
Dodano: 27.08.2017 13:43    Przez: ~Pn
1 z 2
12>>