Dzisiaj jest sobota 21 września 2019, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19499) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 10oC
Jutropogoda
19 / 13oC
Pojutrzepogoda
19 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krajowy Fundusz Dróg. Posłanka powalczy o pieniądz ... (2)Szlaban na ryzyko. Warsztaty PKP PLK dla instrukto ... (0)

CBŚP w Koninie. Spektakularne zatrzymanie w sercu starówki

Dodano: 28.08.2017 17:31
Źródło: LM.pl

Spektakularna akcja na konińskiej starówce. Policjanci uzbrojeni i w kominiarkach zatrzymali kierowcę jednego z samochodów.

Sceny niczym z filmu kryminalnego można było dziś zobaczyć na pl. Wolności. Około godz. 16.00 z nieoznakowanych radiowozów wyskoczyli uzbrojeni policjanci w kominiarkach i zatrzymali między innymi białego mercedesa.

Jak udało nam się ustalić była to akcja Centralnego Biura Śledczego Policji z Kalisza. Na razie nie wiadomo czego dotyczyło zatrzymanie. Do sprawy będziemy wracać.  

CBŚP w Koninie. Spektakularne zatrzymanie w sercu starówki
Slajd 1/12

CBŚP w Koninie. Spektakularne zatrzymanie w sercu starówki

slajd 1 z 12

Spektakularna akcja na konińskiej starówce. Policjanci uzbrojeni i w kominiarkach zatrzymali kierowcę jednego z samochodów.

CBŚP w Koninie. Spektakularne zatrzymanie w sercu starówki

slajd 2 z 12

Spektakularna akcja na konińskiej starówce. Policjanci uzbrojeni i w kominiarkach zatrzymali kierowcę jednego z samochodów.

CBŚP w Koninie. Spektakularne zatrzymanie w sercu starówki

slajd 3 z 12

Spektakularna akcja na konińskiej starówce. Policjanci uzbrojeni i w kominiarkach zatrzymali kierowcę jednego z samochodów.

CBŚP w Koninie. Spektakularne zatrzymanie w sercu starówki

slajd 4 z 12

Spektakularna akcja na konińskiej starówce. Policjanci uzbrojeni i w kominiarkach zatrzymali kierowcę jednego z samochodów.

CBŚP w Koninie. Spektakularne zatrzymanie w sercu starówki

slajd 5 z 12

Spektakularna akcja na konińskiej starówce. Policjanci uzbrojeni i w kominiarkach zatrzymali kierowcę jednego z samochodów.

CBŚP w Koninie. Spektakularne zatrzymanie w sercu starówki

slajd 6 z 12

Spektakularna akcja na konińskiej starówce. Policjanci uzbrojeni i w kominiarkach zatrzymali kierowcę jednego z samochodów.

CBŚP w Koninie. Spektakularne zatrzymanie w sercu starówki

slajd 7 z 12

Spektakularna akcja na konińskiej starówce. Policjanci uzbrojeni i w kominiarkach zatrzymali kierowcę jednego z samochodów.

CBŚP w Koninie. Spektakularne zatrzymanie w sercu starówki

slajd 8 z 12

Spektakularna akcja na konińskiej starówce. Policjanci uzbrojeni i w kominiarkach zatrzymali kierowcę jednego z samochodów.

CBŚP w Koninie. Spektakularne zatrzymanie w sercu starówki

slajd 9 z 12

Spektakularna akcja na konińskiej starówce. Policjanci uzbrojeni i w kominiarkach zatrzymali kierowcę jednego z samochodów.

CBŚP w Koninie. Spektakularne zatrzymanie w sercu starówki

slajd 10 z 12

Spektakularna akcja na konińskiej starówce. Policjanci uzbrojeni i w kominiarkach zatrzymali kierowcę jednego z samochodów.

CBŚP w Koninie. Spektakularne zatrzymanie w sercu starówki

slajd 11 z 12

Spektakularna akcja na konińskiej starówce. Policjanci uzbrojeni i w kominiarkach zatrzymali kierowcę jednego z samochodów.

następny slajdpoprzedni slajd

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

a w czwartek jeszcze dobrze balował z kolesiami w mikorzynie na imprezie. ...chyba pora na resztę 👻
Dodano: 28.08.2017 21:23    Przez: ~antyplacek👤
jak czlowiek ktory nigdy nie pracowal ma taki samochod ja cale zycie uczciwie pracowalem za 2tys na miesiac i nie bedzie mie stac na taki samochod gdzie jest policja sluzba skarbowa aby sprawdzac takich ludzi przeciez w koninie jest ich wiecej
Dodano: 28.08.2017 20:15    Przez: ~obiektywny
A kiedy zaczną łapać tych którzy non stop są na wolności i ciągle pomawiają innych?
Dodano: 28.08.2017 19:42    Przez: ~Układy
Do biedrony powrócił gang świeżaków stąd ta akcja !!!
Dodano: 28.08.2017 21:16    Przez: ~Rysio
Mocny tekst.. "w sercu starowki" :)
Dodano: 28.08.2017 18:35    Przez: ~ihha

KOMENTARZE

Skoro CBŚ wykonało zatrzymanie w biały dzień, w miejscu publicznym i wyjątkowo ruchliwym, gdzie istniało podwyższone ryzyko powstania niebezpieczeństwa dla np. przypadkowych przechodniów, to moim skromnym zdaniem sprawa musiała być poważna. Z reguły słyszy się o zatrzymaniach o 6 rano gangsterach, którzy wybudzeni ze swojego dyskotekowego, nocnego życia zabijani są w kajdanki, a oprócz nich mają na sobie już tylko gacie. W tym wypadku zatrzymany gangster z pewnością usłyszy niedługo poważne zarzuty, skoro mógł mieć na sobie coś więcej niż tylko majtki.
Dodano: 28.08.2017 18:03    Przez: ~Gangalf Szary
~to nie PO syf "Tak było, ale się zmieniło....." - za wysoko ich oceniasz, ani alkohol, ani paliwo, ani fajki, a przynajmniej nie na tą skalę by trafić dwie dychy. To znaczy, może ich ktoś przytulił i teraz spuścił, ale i tak skończy się 2 latach max.
Dodano: 28.08.2017 21:35    Przez: ~xXx
Miejsce publiczne i wyjątkowo ruchliwe...proszę Cię! Jest w Koninie bardziej wymarłe i puste miejsce niż starówka w tygodniu, po godzinie 16-tej?
Dodano: 28.08.2017 23:21    Przez: ~Mamma mia
A Co Z BECZKAMI NA ŻWIROWNI W PRZYJMIE ???CZY PRZYJDZIE CZAS NA ICH WŁASCICIELI ??BEDA KOPAC DALEJ CZY TAK TO ZASTAWIA
Dodano: 29.08.2017 07:13    Przez: ~OCHRONA
PROŚBA DO CBŚ O ZAINTERESOWANIE SIĘ ZORGANIZOWANĄ GRUPĄ PRZESTĘPCZĄ ZAJMUJĄCĄ SIĘ NIELEGALNYM UTYLIZOWANIEM NIEBEZPIECZNYCH ODPADÓW NA WSZYSTKICH ZWIROWNIACH W PRZYJMIE
Dodano: 29.08.2017 07:27    Przez: ~MATKA NATURA
Czy ktoś może wyłączyć możliwość komentowania dla konińskich bohaterów szkoda tylko ze to bohaterowie internetu co w cztery oczy nawet "dzień dobry " boja się powiedzieć .
Dodano: 28.08.2017 18:08    Przez: ~SensacjaLm
Oj ,ktoś z Urzędu do pracy nie dotarł?
Dodano: 28.08.2017 18:08    Przez: ~Lipka
Mocny tekst.. "w sercu starowki" :)
Dodano: 28.08.2017 18:35    Przez: ~ihha
Powinni wpaść do urzędu miejskiego
Dodano: 28.08.2017 18:41    Przez: ~Jozef
Handel fikcyjnym paliwem, wymuszanie podatku VAT. Brawo dla PIS w koncu biora sie za zlodziei,niech PO czyta i sie uczy !!! Surowe kary finansowe dla takich i dlugoletnie wiezienie!!!
Dodano: 28.08.2017 19:10    Przez: ~Brawo dla PIS
Zaintrygowałeś mnie tym wymuszaniem VAT - można gdzieś o tym poczytać?
Dodano: 28.08.2017 19:18    Przez: ~xXx
xXx - tak, było o tym głośno kilka lat. Taka Komisja Europejska groziła nam już kilka razy, ale TV i Onet z WP niemieckie zapomniały Ci POdać informacji. Otóż ta KE wzywała nas do walki z szarą strefą i wyłudzeniami (karuzelowymi) VAT pisząc iż korpo spoza PL kantują nas na 55mld zł rocznie. To był rekord UE niedościgniony (strata VAT do PKB kraju). Urzedasy z UE mówili o Polsce: Największy Lunapark Europy. Tusk szybko spisał katalog antyłapowkarski ale się jakoś cudem nie udało nikogo złapać. Tych za 100-500 mln w Polsce nie było, Ci zaś 10-30 mln garowali czasem po rok i zawiasy. Szło marnie. Dopiero PiS odblokował co sam powołał: CBŚ i CBA. Zmienił ustawę o VAT, prawo karne, powołał nowe służby podatkowe i temat się rozwiązuje dla strat reklamodawców WP, Onet i naszych bonzów lokalnych.
Dodano: 28.08.2017 21:17    Przez: ~lo
To pensje dla Rydzyka oddaj albo Kaczorowi na gang oni więcej na biedne dzieci dawali niż co się Śni
Dodano: 28.08.2017 23:16    Przez: ~Esz
~lo, no to się zdecydujcie - wyłudzenia czy wymuszenia.... jeśli chodzi o wymuszenia to znam tylko jedną organizację, która trudni się tym procedrem. To administracja podatkowa!!!!
Dodano: 28.08.2017 23:30    Przez: ~xXx
Zero profesjonalizmu. Taka pycha że zaraz pościągali kominiarki umożliwiając identyfikację.
Dodano: 29.08.2017 03:04    Przez: ~glina
A kiedy zaczną łapać tych którzy non stop są na wolności i ciągle pomawiają innych?
Dodano: 28.08.2017 19:42    Przez: ~Układy
ALE ZBIEG OKOLICZNOŚCI TELEWIZJA NA DACHU
Dodano: 28.08.2017 20:04    Przez: ~gość
a o monitoringu miasta słyszano kiedyś??
Dodano: 28.08.2017 23:38    Przez: ~poliuyt
jak czlowiek ktory nigdy nie pracowal ma taki samochod ja cale zycie uczciwie pracowalem za 2tys na miesiac i nie bedzie mie stac na taki samochod gdzie jest policja sluzba skarbowa aby sprawdzac takich ludzi przeciez w koninie jest ich wiecej
Dodano: 28.08.2017 20:15    Przez: ~obiektywny
juby wytlumacz mi nie pracujesz i masz taki np samochod warty 200tys jak?
Dodano: 28.08.2017 20:26    Przez: ~obiektywny
2 tyś. na miesiąc przez całe życie i nie masz mietły? To ile ma to twoje życie - 2 lata?
Dodano: 28.08.2017 20:50    Przez: ~asd
Jak urzędasy i politycy jeżdżą furami za 500tys kupionych z twoich podatków to jakos bólu du.py nie masz :) jazdy orze jak może jak to się mówi 😁😁
Dodano: 28.08.2017 20:52    Przez: ~Śmieszka
czyli nielegalnie narkotyki takie trudne do zrozumienia obiektywny
Dodano: 28.08.2017 20:56    Przez: ~M.J.
To mogłeś się zatrudnić w lepszej firmie albo uczyć każdy ginekolog stomatolog laryngolog jeździ porsche. Lexusem Mercedes to taniocha
Dodano: 28.08.2017 23:21    Przez: ~Esz
Nie muszą to być narkotyki żeby zarobić na taki samochód jak się dobrze pomyśli to tez się da legalnie wiadomo ze zawsze tez cos na boku się dorobi. To ze ty zarabiasz 2 tys miesj to powinnes prace zmienić albo dobrze pomyslec a nie na internecie siedzieć i tylko ludzi hejtowac . Nic nie wiesz a zachowujesz się tak jak bys wszystko o nich wiedział ?. Jestem pewny jak bys miał opcije dobrze zarobić to tez bys to robil ale ze jesteś downem to robisz za marne 2 tys i na pewno w jakiś gównie jeździsz
Dodano: 29.08.2017 08:05    Przez: ~Juby
Taka policja mi się podoba. Konkretna akcja.
Dodano: 28.08.2017 20:45    Przez: ~Konin
Konkretny teatrzyk dla durni co czerpią z tego pożywkę. .....
Dodano: 28.08.2017 23:23    Przez: ~Esz
Przez takie szmaty jak ty sie kariera konczy ...... zazdrość ze ktoś ma a ty nie tylko potraficie przez neta gadac dawac szmaty w 4 oczy chętnie sie z wami spotkam . Jak ci sie taka policja podoba to czemu sam nie zostaniesz Psem Hau Hau Hau
Dodano: 29.08.2017 08:10    Przez: ~Juby
Policja powinna działać ostro i zdecydowanie w stosunku do przestępców i chuliganów.
Dodano: 29.08.2017 16:34    Przez: ~USA
1 z 4
1234>>