Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19593) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zmarł wieloletni dyrektor SP3 - Ryszard Nijakowski ... (2)Szczepionka poróżniła konińskich radnych. Zadecydu ... (5)

Konin. Po spektakularnej akcji CBŚP na rynku zostało tylko szkło

Dodano: 29.08.2017 10:37
Źródło: LM.pl

Po wczorajszej akcji Centralnego Biura Śledczego z Kalisza na konińskiej starówce zostało tylko szkło. Kto odpowiada za posprzątanie terenu przed magistratem?

Około godz. 16.00 na pl. Wolności w Koninie rozegrały się sceny niczym z sensacyjnego filmu. Z nieoznakowanych radiowozów wyskoczyli uzbrojeni funkcjonariusze w kominiarkach, wybili szybę w samochodzie i zatrzymali kierowcę białego mercedesa.

- Funkcjonariusze wykonywali czynności związane z prokuratorskim śledztwem. Nie możemy przekazywać szczegółów sprawy, nawet jeśli chodzi o liczbę osób zatrzymanych - mówi Iwona Jurkiewicz, rzecznik komendanta CBŚP w Warszawie. 

Po spektakularnym zatrzymaniu przed Urzędem Miejskim zostało mnóstwo szkła z rozbitej szyby. Od rana nikt się tym nie zajął. - Odpowiedzialne za posprzątanie tego terenu są służby porządkowe miasta – mówi Zbigniew Janusz z konińskiej policji. Mundurowy podkreślił, że sprawa została już zgłoszona.

Niedługo potem plac Wolności został sprzątnięty.  

  • Konin. Po spektakularnej akcji CBŚP na rynku zostało tylko szkło
  • Konin. Po spektakularnej akcji CBŚP na rynku zostało tylko szkło
  • Konin. Po spektakularnej akcji CBŚP na rynku zostało tylko szkło
  • Konin. Po spektakularnej akcji CBŚP na rynku zostało tylko szkło

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

PRzestancie pisac takie bzdury!!!Chodniki na V osiedlu sa nie sprzatane od lat,trawniki nie koszone a wy afere robicie bo wam szklo przeszkadza kolo waszej redakcji!!????
Dodano: 29.08.2017 11:27    Przez: ~Tomek z V osiedla
Normalnie sensacja. Naprawdę myśleliście, że CBŚP powie wam że szczegółami kogo i w związku z czym zatrzymali? Ręce opadają. A zdjęć rozbitego szkła nawet nie będę komentował.
Dodano: 29.08.2017 11:40    Przez: ~Kot Zonk
Panie z redakcji niech rusza swoje cztery litery i zmiotą ta garstkę szkła , moze przy okazji znajda jakaś koleją super sensacje 😁😁 żałosny artykuł no ale cóż jakie miasto taki portal 😁
Dodano: 29.08.2017 11:41    Przez: ~Kunin
Przed urzedem miasta hmm..? a moze Panowie z cb-su powinni równiez wpasc do um?
Dodano: 29.08.2017 11:20    Przez: ~drk
Czy to waszego Jungingena zawinęli bo handlował nagimi mieczami nad wysychającymi w/g niego jeziorami?
Dodano: 29.08.2017 11:46    Przez: ~Biały z Pleszewa

KOMENTARZE

Normalnie akcja jak z Rambo 19...
Dodano: 29.08.2017 11:08    Przez: ~Pn
O jeden dom za daleko!!!
Dodano: 29.08.2017 11:10    Przez: ~wuwuzela
Przed urzedem miasta hmm..? a moze Panowie z cb-su powinni równiez wpasc do um?
Dodano: 29.08.2017 11:20    Przez: ~drk
Qrwa,jakiegoś bandziora zatrzymali,a deb..e z LM-u raban o parę szkiełek robią.Szkoda słów.
Dodano: 30.08.2017 08:53    Przez: ~ehhh
PRzestancie pisac takie bzdury!!!Chodniki na V osiedlu sa nie sprzatane od lat,trawniki nie koszone a wy afere robicie bo wam szklo przeszkadza kolo waszej redakcji!!????
Dodano: 29.08.2017 11:27    Przez: ~Tomek z V osiedla
Jak sobie takiego prezesa wybraliście ,to macie syf na tym piątym. Na zatorzu, codziennie rano ,dozorczynie i inni pracownicy spóldzielni sprzątają ,zamiatają ,trawa przystrzyżona,nowe chodniki kładzione,wymalowane przejścia , ogólnie jest porządek. Widzicie co można zrobić przez pół roku jak się wybierze odpowiedniego człowieka na stanowisko . Jak wyjeżdżam w stronę Malanowa (obok kukurydzy sic.) i widzę ,te lampy pordzewiałe, chodnik rozwalony,krawężniki pourywane i trawa z zielskiem do kolan...to Konin przypomina Prypeć . No nie ma dobrego gospodarza to miasto.
Dodano: 29.08.2017 11:54    Przez: ~benson
Czynsze też obniżył , a od 2 dni stawiany jest nowy plac zabaw koło Raju ( huśtawki ,piaskownica,zjeżdżalnie,domek,ws nowe ). Poprzedni prezes potrafił tylko likwidować .
Dodano: 29.08.2017 12:04    Przez: ~benson
a zgłosił ktoś konieczność uprzątnięcia odpowiednim służbom??
Dodano: 29.08.2017 13:47    Przez: ~Jeżon
Ja mieszkam na Placu Wolności i jeżdżenie samochodem po szkle to średnia przyjemność. Policja narobiła bałaganu i nikogo o tym nie poinformowała. Gdyby nie interwencja dziennikarzy, to szkło leżałoby tam do teraz... Jak u Was na piątym jest syf i nie reagujecie - to Wasza sprawa. My chcemy mieć na Placu Wolności porządek!
Dodano: 29.08.2017 18:57    Przez: ~Plac W
Bredzisz. Też mieszkam na V osiedlu, chodniki sprzątane na bieżąco i trawniki koszone.
Dodano: 29.08.2017 21:15    Przez: ~act
od V-tego Azja się zaczyna.
Dodano: 30.08.2017 07:43    Przez: ~pogranicznik
Plac W, przecież przez plac wolności nocą to aż strach przechodzić więc co ty o porządku gadasz... Szkło przy tym to małe piwo... Turystycznie strategiczny punkt, a w kamienicach poukrywana sama patola... Konin chyba bierze przykład z poznania gdzie w miejscach turystycznych daje się socjalne mieszkania dresom, ćpunom i alkoholikom... Niedługo tak jak w Poznaniu turysta przyjedzie pozwiedzać to mu z okien kamienicy na głowę pluć będą...
Dodano: 30.08.2017 11:05    Przez: ~Koninianin
szkoda tego chłopa co go zawinęli , jak kiedys powie swojemu dziecku ze siedział i za co ?, tak naprawdę to dramat dla goscia , gosc sobie jezdzi i nie wie ze ma ogon od pewnie dłuzszego czasu ..... mozna sie tików nerwowych nabawić :-)
Dodano: 29.08.2017 11:38    Przez: ~nietak
Normalnie sensacja. Naprawdę myśleliście, że CBŚP powie wam że szczegółami kogo i w związku z czym zatrzymali? Ręce opadają. A zdjęć rozbitego szkła nawet nie będę komentował.
Dodano: 29.08.2017 11:40    Przez: ~Kot Zonk
Tam, gdzie drzewa rąbią, tam wióry lecą.
Dodano: 29.08.2017 16:57    Przez: ~Drwal
Panie z redakcji niech rusza swoje cztery litery i zmiotą ta garstkę szkła , moze przy okazji znajda jakaś koleją super sensacje 😁😁 żałosny artykuł no ale cóż jakie miasto taki portal 😁
Dodano: 29.08.2017 11:41    Przez: ~Kunin
Partactwo blyszczyka pod magistratem komuszym. No tragedia
Dodano: 29.08.2017 11:43    Przez: ~Blablabla
Czy to waszego Jungingena zawinęli bo handlował nagimi mieczami nad wysychającymi w/g niego jeziorami?
Dodano: 29.08.2017 11:46    Przez: ~Biały z Pleszewa
A co Urlich ma taką "furę" ?
Dodano: 29.08.2017 16:59    Przez: ~Nieee
Tak, białego konia Urlich ma.....
Dodano: 29.08.2017 17:25    Przez: ~a.
Urlich wszystko ma,oprócz rozumu.
Dodano: 30.08.2017 08:56    Przez: ~tyle
Trzeba mieć swoj kubek na komendzie to sie ma spokój ;)
Dodano: 29.08.2017 11:51    Przez: ~ladomir
1 z 3
123>>