Dzisiaj jest czwartek 23 stycznia 2020, imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20897) SPORT FORUM FIRMY (5456) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
2 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Z rosyjskiej ekstraklasy do Konina. Drugi transfer ... (0)Piłkarz Zagłębia Lubin w Górniku Konin. Już strzel ... (0)

Licheń. Ogólnopolski zjazd kół gospodyń wiejskich w sanktuarium

Dodano: 5.09.2017 11:19

VII Ogólnopolski Zjazd Kół Gospodyń Wiejskich i Innych Organizacji Kobiecych z Terenów Wiejskich odbędzie się w dniach 9-10 września w Licheniu.

W sobotę, 9. września, gospodynie zapraszają na jarmark kulturowy na parkingu nad jeziorem Licheńskim. W tym czasie nastąpi rozstrzygnięcie konkursów: kulinarnego oraz twórczości artystycznej. Z kolei na scenie zespoły folklorystyczne zaprezentują swój repertuar. W niedzielę gospodynie przemaszerują w barwnym korowodzie do bazyliki na mszę o godz. 12.00. Przy pomniku św. Jana Pawła II odśpiewana zostanie „Barka”.

VII Ogólnopolski Zjazd Kół Gospodyń Wiejskich i Innych Organizacji Kobiecych z Terenów Wiejskich organizuje Stowarzyszenie Polska Gospodyni z Piotrkowic w gminie Ślesin.

  • Licheń. Ogólnopolski zjazd kół gospodyń wiejskich w sanktuarium

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Licheń,   zjazd gospodyń wiejskich,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

jak w Lidlu. Co tydzień cos nowego... A to gospodynie, a to osp, a to traktorzysci, a to wędkarze, a to nauczyciele... Wszystkie te grupy łączy jedno słowo...." Portfel"
Dodano: 5.09.2017 11:48    Przez: ~LAS VEGAS DLA MOHERÓW
Nic dodać, nic ująć , caaała prawda!
Dodano: 5.09.2017 13:06    Przez: ~Babcia E

KOMENTARZE

jak w Lidlu. Co tydzień cos nowego... A to gospodynie, a to osp, a to traktorzysci, a to wędkarze, a to nauczyciele... Wszystkie te grupy łączy jedno słowo...." Portfel"
Dodano: 05.09.2017 11:48    Przez: ~LAS VEGAS DLA MOHERÓW
Nic dodać, nic ująć , caaała prawda!
Dodano: 05.09.2017 13:06    Przez: ~Babcia E
A kogo to rusza i czy warto o tym pisać!?
Dodano: 05.09.2017 12:23    Przez: ~jaś
jaś, Ty w istnienie Boga nie wierzysz, a skąd Ty i Twoi przodkowie wzięli się na Ziemi ?
Dodano: 05.09.2017 16:28    Przez: ~???
No właśnie, jeżeli Boga nie ma, to skąd się wziął człowiek, wielu niewierzących mówi, że pochodzą od małpy, czyli co, wierzący pochodzi od Boga, a niewierzący od małpy ? Tym tokiem myślowym rozumując, można by wywnioskować po zamieszczanych komentarzach na LM-e, kto od kogo pochodzi !
Dodano: 05.09.2017 17:35    Przez: ~Chrzescijanin
Do poprzedników@ Chłopaki weźcie się do nauki zamiast wypisywać te durnowatości. Nieuctwo w zasadzie nie boli i dobrze jest czasami zajrzeć do książki miast wysłuchiwać kazania księdza proboszcza. To dobrze robi na pryszcze i pustogłowie.
Dodano: 05.09.2017 19:38    Przez: ~jaś

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.