Dzisiaj jest poniedziałek 20 listopada 2017, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24197) SPORT FORUM FIRMY (5099) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 1oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
5 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ananasy z naszej klasy, czyli pierwszaki z Koperni ...II liga. Pierwsze zwycięstwo KKF AutomTorino Konin ... (16)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKonin z lotu ptaka w telewizji. Trwa wielkie głoso ...

Konin z lotu ptaka w telewizji. Trwa wielkie głosowanie

Dodano: 5.09.2017 14:41

Od kilku tygodni na kanale Planete+ można oglądać nowy serial dokumentalny „Polska z góry”. Teraz twórcy zachęcają Internautów, aby zagłosowali na swoje miasta. Polecą z kamerą w miejsce, które zwycięży w głosowaniu.

„Polska z góry” to program, w którym można zobaczyć Polskę z lotu ptaka. Każdy, kto chociaż raz leciał samolotem wie, że krajobraz z lotu ptaka potrafi zachwycić.

Od 5 do 26 września br. można głosować na Konin. Każdy może oddać jeden głos dziennie na jedną miejscowość. Im więcej mieszkańców zagłosuje, tym większa szansa na zwycięstwo. Jak zapewniają pomysłodawcy, głosy oddane na każdą miejscowość zostaną przeliczone proporcjonalnie do liczby jej mieszkańców, dlatego nawet najmniejsza wieś ma szanse zwyciężyć.

Głosować można tutaj.

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Ładne krajobrazy. Cudze chwalicie swego nie znacie.
Dodano: 5.09.2017 15:30    Przez: ~Swój
Cudze chwalicie swego nie znacie. Ładne krajobrazy.
Dodano: 5.09.2017 15:30    Przez: ~Swój
Pogodzę wszystkich. Komunistyczny ideał marzeń-bloki a w nich zwykli ludzie którzy przyjechali do Konina jak do swojej Ziemi Obiecanej z chat pod strzechami i łazienkami w bali raz w tygodniu ,z czworaków w PGR.Oczywiście był to postęp bo innych warunków nie było. Teraz bloki będą niektórzy nazywać slamsami a Ci co im się nie powiodło będą dalej w nich mieszkać i trzeba się z tym zgodzić nie obrażając jeden drugiego.
Dodano: 5.09.2017 16:14    Przez: ~st.wioskowy
Ja tam się nie obrażam ,blokowisko i tyle . Świat poszedł do przodu, zamiast furmanek ,teraz jest passat ,a zamiast bata antena cb. Robota ,zakupy w biedronce ,serial i spać. W niedzielę kościół i giełda . Żyje się........a miasto jak wyglądało w latach 80-90 tych.... tak samo wygląda i dziś...a przepraszam, nie ma zakładów pracy i paru kamienic. A bloki wybudowane stoją dalej i będą stały.
Dodano: 5.09.2017 16:34    Przez: ~wieśniak z Koniowa
Żeby głosować trzeba mieć fejszbuka :(
Dodano: 5.09.2017 17:00    Przez: ~Woland

KOMENTARZE

Blokowisko z góry.. :)
Dodano: 05.09.2017 15:02    Przez: ~Eduard
Pogodzę wszystkich. Komunistyczny ideał marzeń-bloki a w nich zwykli ludzie którzy przyjechali do Konina jak do swojej Ziemi Obiecanej z chat pod strzechami i łazienkami w bali raz w tygodniu ,z czworaków w PGR.Oczywiście był to postęp bo innych warunków nie było. Teraz bloki będą niektórzy nazywać slamsami a Ci co im się nie powiodło będą dalej w nich mieszkać i trzeba się z tym zgodzić nie obrażając jeden drugiego.
Dodano: 05.09.2017 16:14    Przez: ~st.wioskowy
Ja tam się nie obrażam ,blokowisko i tyle . Świat poszedł do przodu, zamiast furmanek ,teraz jest passat ,a zamiast bata antena cb. Robota ,zakupy w biedronce ,serial i spać. W niedzielę kościół i giełda . Żyje się........a miasto jak wyglądało w latach 80-90 tych.... tak samo wygląda i dziś...a przepraszam, nie ma zakładów pracy i paru kamienic. A bloki wybudowane stoją dalej i będą stały.
Dodano: 05.09.2017 16:34    Przez: ~wieśniak z Koniowa
Ja tam do kościoła nie chodzę i nie jestem wieśniakiem. Kocham to miasto, a jak się komuś nie podoba to niech zmieni na lepsze.
Dodano: 05.09.2017 18:03    Przez: ~Miastowy z Konina
A co masz pochodzenie szlacheckie może ? A to przepraszam jaśnie hrabiego.
Dodano: 05.09.2017 19:15    Przez: ~wieśniak z Koniowa
"W niedzielę kościół i giełda" - pomylila ci sie kolejnosc...
Dodano: 05.09.2017 20:31    Przez: ~Pn
POmuna w rozkwicie jak Lenin wiecznie zywy zakłamywnie realu.Ciekawe ilu tych pamóf z miastyja moze powiesic sobie nad łużkiem szable,99,9999 widły i grabie wsiuny.
Dodano: 05.09.2017 22:36    Przez: ~Hrabia
Widać że poza Konin nie wyjeżdżacie bo gdyby tak było to tak negatywnie byście o tym mieście nie pisali. Nie wiecie jak zaniedbane miasta są w Polsce. Konin jest nowym w miarę miastem a że bloki? Mieszkaliśmy kiedyś w przedwojennej kamienicy gdzie wszystko leci na głowę?
Dodano: 06.09.2017 11:03    Przez: ~Japo
Ładne krajobrazy. Cudze chwalicie swego nie znacie.
Dodano: 05.09.2017 15:30    Przez: ~Swój
z góry to nawet kurnik i obora wraz z krajobrazami super wygląda,same blokowiska !
Dodano: 05.09.2017 17:37    Przez: ~swoja
A co chciałabyś w mieście kurniki i obory zamiast bloków, wystarczy, że one są u Ciebie i brodzisz w gumowych butach po zasranym przez kury i kaczki podwórku.
Dodano: 06.09.2017 11:59    Przez: ~Konin
Konin, nie podskakuj tak. Jedź do pięknego miasta Łodzi, tam w środku metropolii kury samopas chodzą po chodniku. A takie niby nowoczesne miasto...
Dodano: 06.09.2017 13:47    Przez: ~gość
Cudze chwalicie swego nie znacie. Ładne krajobrazy.
Dodano: 05.09.2017 15:30    Przez: ~Swój
to chyba reklama facebooka, bo bez niego nie da rady zagłosować - trzeba albo sie zalogować, albo utworzyć nowe konto
Dodano: 05.09.2017 16:10    Przez: ~uwaga
To już zaglosowalem...
Dodano: 05.09.2017 20:32    Przez: ~Pn
Nierzetelny artykuł. Nie ma nawet wzmianki po co to głosowanie, jakie są nagrody, co zyska Konin dzięki temu głosowaniu. Można się jedynie domyślać o co chodzi, ale powinno to zostać jasno sprecyzowane...
Dodano: 05.09.2017 16:50    Przez: ~john
Komuchy zyskają gdyby Konin został zauważony...
Dodano: 06.09.2017 11:17    Przez: ~Pn
Konin z lotu ptaka, a"propos, kiedy Wrony odlatują do cieplejszego klimatu, bo strasznie kraczą w Koninie, a i zanieczyszczają swoimi odchodami wszystko, co pod nimi.
Dodano: 05.09.2017 16:55    Przez: ~Mieszkaniec
Żeby głosować trzeba mieć fejszbuka :(
Dodano: 05.09.2017 17:00    Przez: ~Woland
Nie zagłosuje bo nie mam fejsbuka gdyż wolę realnych znajomych a szkoda bo bym oddał głos.
Dodano: 05.09.2017 18:17    Przez: ~hipcio
To sobie zainstaluj, właśnie dla takich akcji.
Dodano: 05.09.2017 18:24    Przez: ~Antyrama
A to na fejsbuku są nierealni znajomi?
Dodano: 05.09.2017 21:39    Przez: ~Jean Luc Picard
To miasto powinno nazywac sie wieś bo komuna jedzie.
Dodano: 06.09.2017 00:19    Przez: ~Ktos
Tak a propos; pamiętacie dialog z filmu "Wniebowzięci" Andrzeja Kondratiuka, gdy Himilsbach i Maklakiewicz lecą samolotem:_ Piękna jest nasza Polska... z lotu ptaka"