Dzisiaj jest środa 22 listopada 2017, imieniny: Cecylii, Marka, Maura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23946) SPORT FORUM FIRMY (5102) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 5oC
Jutropogoda
8 / 7oC
Pojutrzepogoda
10 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wyciskali ponad 260 kg. I Mistrzostwa Konina Bench ... (6)Konin. Platforma Obywatelska chce swojego prezyden ... (83)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościJak znaleźć najlepszą pożyczkę online?

Jak znaleźć najlepszą pożyczkę online?

Materiał promocyjny

Dodano: 11.09.2017 10:19

Z pieniędzmi różnie bywa… Raz są, raz ich nie ma, ale jedno jest pewne – są chwile, gdy człowiek potrzebuje ich natychmiast. Długo można by wyliczać nagłe wydatki, przed którymi zostaniemy postawieni. Gdy w oczy zagląda nam konieczność pożyczenia pieniędzy, warto, by pożyczka, którą wybierzemy była najlepsza. Co to dokładnie oznacza? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem!

Cechy najlepszej pożyczki online

Na rynku jest wiele firm pożyczkowych, które prześcigają się w tworzeniu ofert dla swoich klientów i można się w tym wszystkim pogubić. Jest jednak kilka rzeczy, które są szczególnie istotne i warto zwracać na nie uwagę. Pierwszą z nich jest kwota pożyczki – szczególnie, jeśli jesteśmy nowym klientem. Wiele firm oferuje pierwszą pożyczkę za darmo, możemy więc już od pierwszego razu dostać dużą kwotę bez żadnych opłat. Musimy tylko zastanowić się, ile naprawdę potrzebujemy. Kolejnym aspektem wartym naszej uwagi jest czas, na jaki możemy pożyczyć pieniądze – w niektórych firmach możemy dostać pożyczkę na jeden dzień, a najdłuższy termin to kilkadziesiąt miesięcy. Ponadto, jeśli bierzemy pod uwagę, że z jakiegoś powodu nie będziemy w stanie spłacić pożyczki w terminie, lub po prostu chcemy być gotowi na taki scenariusz, powinniśmy przyjrzeć się opcji przedłużenia spłaty. To kosztuje, ale zyskujemy czas na zebranie środków do uregulowania zobowiązań. Jeśli jesteśmy w sytuacji podbramkowej i potrzebujemy pieniędzy naprawdę już, sprawdźmy na stronie instytucji finansowej, której oferta nas zainteresowała, ile zajmie im podjęcie decyzji pożyczkowej i przelanie pieniędzy na konto. Ważną informacją jest także, czy firma obsługuje nasz bank i czy jest w stanie przesłać nam pieniądze szybkim przelewem np. w niedzielę wieczorem.

Dbajmy o bezpieczeństwo, biorąc chwilówkę!

Ważne, byśmy przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji, sprawdzili daną firmę pożyczkową w internecie. Sieć to kopalnia wiedzy – poświęcając odrobinę czasu, będziemy w stanie ocenić wiarygodność konkretnej instytucji finansowej. Firmy sprawdzają swoich klientów, przed udzieleniem im pożyczki, my też powinniśmy mieć pewność, że pożyczamy od wiarygodnego podmiotu. Pierwszym krokiem będzie sprawdzenie strony firmy – powinny się znajdować na niej wszystkie dane adresowe oraz wyczerpujące informacje o usługach świadczonych przez tę instytucję. Internet to także fora, które warto odwiedzić. Użytkownicy wymieniają poglądy na temat firm, co pozwoli nam wyrobić sobie zdanie. Czytajmy także artykuły! Są w sieci wiarygodne portale zajmujące się tematyka finansową, które prowadza zestawienia i publikują teksty i analizy eksperckie dotyczące chwilówek – stamtąd możemy naprawdę wiele się dowiedzieć. Odpowiedzialny pożyczkobiorca sprawdzi także listę ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego – tej instytucji można ufać i jeżeli firma, której ofertą się zainteresowaliśmy znajduje się w tym zestawieniu, należy trzymać się od niej z daleka!

Jedno miejsce – wiele ofert pożyczek online

Zrozumiałym jest, że nie każdy z nas ma czas, by przekopywać się przez dziesiątki stron, forów i portali finansowych w poszukiwaniu najlepszej chwilówki oraz najbardziej wiarygodnej firmy pożyczkowej. Szczególnie, jeśli sytuacja zagnała nas pod ścianę i potrzebujemy jak najszybciej pieniędzy! Wszyscy zainteresowani najlepszymi ofertami pożyczek mogą odwiedzić stronę https://centrumpozyczek24h.pl/dopasuj – wyszukiwarkę online, która zawiera najpopularniejsze chwilówki dostępne na polskim rynku. W przejrzysty sposób przedstawiono tam opinie, w formie gwiazdek przyznawanych przez użytkowników portalu. Od razu dowiemy się także, ile możemy pożyczyć, jaka jest wysokość pierwszej darmowej chwilówki, na jaki termin dostaniemy pieniądze oraz jakie warunki musimy spełniać. Po kliknięciu w konkretną ofertę, dowiemy się więcej o danej firmie i poznamy opinie użytkowników. Gdy już wybierzemy instytucję, od której chcemy pożyczyć pieniądze, pamiętajmy o podstawowych zasadach dotyczących pożyczania; przede wszystkim zaplanujmy sobie spłatę i nie dopuśćmy do powstania tak zwanej spirali kredytowej. Co więcej, pożyczajmy tylko tyle, ile potrzebujemy, a wtedy zminimalizujemy ryzyko wpadnięcia w tarapaty finansowe.

  • Jak znaleźć najlepszą pożyczkę online?

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pieniądze,   pożyczka,   finanse,   budżet domowy

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

Wstyd reklamować lichwiarskie firmy.
Dodano: 11.09.2017 11:22    Przez: ~waku
NIE POLECAM Provident NIE POLECAM
Dodano: 11.09.2017 14:09    Przez: ~Kwiatek
Pytanie po co?Jest obyczaj nie pożyczaj.To najgorsze pożyczki jakie może wziąć człowiek durnych jeleni szukacie czy co?
Dodano: 11.09.2017 15:03    Przez: ~Sofia
Raport, który w tym roku zaprezentowało Biuro Informacji Kredytowej podkreśla, że coraz częściej klientami szybkich pożyczek online są klienci, którzy bezproblemowo mogliby skorzystać z tańszego rozwiązania, jakim jest tradycyjny kredyt bankowy. Dla takich klientów problemem jest to, że tradycyjny kredyt wiąże się z tradycyjnym procesem, który potrafi trwać tydzień i dłużej. Natomiast należy pamiętać, że szybki proces zazwyczaj wiąże się z wyższym kosztem. Piszemy o tym m.in. na śli jednak ten fakt się zaakce***je wewnętrznie... to wachlarz firm parabankowych stale rośnie ;)
Dodano: 12.09.2017 12:37    Przez: ~blog finansenonfiction
Ja tam pożyczam, szczególnie na święta po 2- 3 tys. i jakoś spłacam, niestety trudno wyżyć za 1500 zł, co innego jak ktoś jest lekarzem, adwokatem, komornikiem.
Dodano: 13.09.2017 17:24    Przez: ~Byle do wypłaty
Dzień dobry,
Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki? Szybka Moneta to Polska firma, której warto zaufać. Po prostu wejdź na szybka-moneta.pl i wypełnij krótki formularz by otrzymać swoje pieniądze. Tylko teraz masz pewność, że swoją pierwszą pożyczkę do 2100zł otrzymasz zupełnie bez dodatkowych kosztów.

Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu,
Doradca Szybka Moneta
Dodano: 25.09.2017 09:58    Przez: ~Doradca Szybka Moneta
INSTEAD DO POZYSKU, ZNAJOMI NOWYCHZdobądź 5 500 USD dziennie, przez 2 lata!Zobacz, jak to działa, Czy wiesz, że możesz włamać się do dowolnego urządzenia bankomatu za pomocą ataku z karty Atm? Zrób sobie swój umysł przed zastosowaniem, prostą transakcją ... Zamów na puste karty Atm teraz i otrzymuj miliony w ciągu tygodnia !: skontaktuj się z namiza pośrednictwem adresu e-mail :: americanewblankatm@gmail.comSpecj zaprogramowaliśmy kartę BLANK ATM CARD, która może być użyta do zerwania bankomatów, karty ATM można wykorzystać do wycofania się z bankomatu lub przesunięcia w sklepach i POS. Sprzedajemy te karty wszystkim naszym klientom i zainteresowanym kupującym na całym świecie. Karta ma codzienne limity wypłaty w wysokości 5000 USD na bankomatach i limit wydatków do 50 000 USD w sklepach, w zależności od rodzaju karty, którą zamówiłeś :: oraz, jeśli potrzebujesz innych usług związanych z włamaniami internetowymi, jesteśmy tu dla C ...
Dodano: 28.09.2017 17:23    Przez: ~BLANK ATM
Witam, jest to świetna firma pożyczkowa, która udzieliła mi pożyczki w wysokości 55 000 USD, są mili ludzie, którzy mogą otrzymać dowolną kwotę pożyczki potrzebnej w tej firmie, tam kontakt Email Bensonlenders1234@gmail.com Lub Whatsapp 2349063608944 Dziękuję.
Dodano: 29.09.2017 12:32    Przez: ~ben
Cześć,  Jesteśmy Organizacją chrześcijańską, która pomaga ludziom w potrzebach, takich jak pomoc finansowa. Jeśli więc masz trudności finansowe lub jesteś w jakimkolwiek bałagan finansowym, a potrzebujesz funduszy, aby założyć własną firmę lub potrzebujesz pożyczki rozwiązać zadłużenie lub spłacić rachunki, rozpocząć miły interes lub trudno jest uzyskać kredyt kapitałowy od lokalnych banków, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej callifa.company@gmail.com, aby biblia powiedział "Luke 11:10 Wszyscy kto prosi o przyjęcie, kto szuka, a do tego, kto puka, drzwi zostaną otwarte ". Nie pozwól, aby ta okazja przeszła przez Ciebie, ponieważ Jezus jest tym samym wczoraj, dziś i na wieki wiecej. Proszę, to jest dla poważnego umysłu, a Bóg boi się tylko ludzi.Proszę wypełnić poniższy formularz wniosku, abyśmy mogli otworzyć profil przetwarzania pożyczki dla Ciebie w mojej firmie, jeśli jesteś zainteresowany uzyskani ...