Dzisiaj jest środa 18 lipca 2018, imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (25326) SPORT FORUM FIRMY (5195) PRACA (94) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Turyści spotkali się na XXII Ogólnopolskim Rajdzie ... (5)Dzierawy. Strażacy z mieszkańcami uratowali ranneg ... (18)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKonin. W piątek zaproszenia na inaugurację roku k ...

Konin. W piątek zaproszenia na inaugurację roku kulturalnego

Dodano: 12.09.2017 10:41

Zaproszenia na tegoroczną Inaugurację Roku Kulturalnego będzie można odbierać w Impresariacie Konińskiego Domu Kultury w piątek, 15 września od godz. 17.00. Jedna osoba otrzyma maksymalnie dwa zaproszenia.

Rok kulturalny w Koninie zainauguruje koncert Alicji Węgorzewskiej, TREvoci i Konin Band Orchestra. Wydarzenie odbędzie się 22 września w Auli im. Jana A.P. Kaczmarka w Centrum Wykładowo - Dydaktycznym PWSZ w Konine - Morzysławiu. Początek o 18.00. Tego dnia wręczone zostaną również odznaki honorowe ,,Za Zasługi dla Miasta Konina’’ oraz nagrody prezydenta Konina, Józefa Nowickiego.

Kolejnymi wydarzeniami rozpoczynającymi rok kulturalny będą dwa spektakle Lekkiego Teatru Przenośnego Chorzowskiego Centrum Kultury: ,,Scenariusz dla samotnych kobiet’’ oraz ,,Szczęście’’ (scenariusz i reżyseria Mirosław Orzechowski). Początek 23 września o godz. 18.00 w Strefie K Konińskiego Domu Kultury. Zaproszenia były do odbioru w KDK – rozeszły się jak ciepłe bułeczki.

Na deser natomiast, 25 września, zapraszamy do Salonu Poezji i Literatury. W Konińskim Domu Kultury fragmenty ,,Pana Tadeusza’’ będą czytać znakomici aktorzy Jerzy Trela i Andrzej Seweryn. Bilety można kupować w KDK, kosztują 20 zł (dla posiadaczy Karty Seniora 15 zł).

 

  • Konin. W piątek  zaproszenia na inaugurację roku kulturalnego

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Trzeba koniecznie zaznaczyć, iż rozpoczęcie Roku Kulturalnego nie jest skierowane do apologetów tzw. dobrej zmiany, gdyż ci będąc namaszczonymi przez naczelnego gnoma "lepszym sortem" oraz klasą "panów" nie będą się kumali z gawiedzią drugiego sortu. Pierwszy sort czyli prawdziwi patrioci-polacy odpowiednie dawki kultury i sztuki serwowane będą mieli przez wybitnych kreatorów tzw. dobrej zmiany takich jak; Suski, Szyszko, Mariusz (ten od sprzątania kuwety), Jarek zdradziecka morda czy gość od ministrowania rolnictwem którego ksywki nie pomnę.
Dodano: 12.09.2017 11:36    Przez: ~Zdzich@
PiS- 38 % poparcia, PO- 16 %, a .N- 8 % i co Ty szyderco na to ? Poparcie dla "Totalnej opozycji" leci w dół, m.in. przez takich jak Ty szyderców. PiS to partia poważna, która zmienia Polskę na lepsze i przed Brukselą czy Berlinem nie będziemy padać na kolana.
Dodano: 12.09.2017 17:08    Przez: ~Symp. PiS
Do gościa powyżej@ Nie ma czym się szczycić. W każdym społeczeństwie ok 30% populacji to ciemnogród który do szczęścia potrzebuje niewiele więcej niż maćkowa mućka na łące. Dla tej części populacji pełna micha jest wszystkim, a to kto rządzi i jak rządzi jest sprawą drugorzędną - ważne jest jednak by pan rządzący nie bił mocno w pysk i nie pozostawiał przy tym blizn.
Dodano: 12.09.2017 18:15    Przez: ~jaś
Ważne jest to, żeby Polską rządzili Polacy dla dobra naszego kraju, aby Polska była Polską, a nie kolonią niemiecką.
Dodano: 13.09.2017 17:51    Przez: ~Polska dla Polaków
Senior Presidente 😏 Realy we don't have (do've ) young outstanding actors in нашей самой красивой стране 😖 Zaproś se Jełopo Trele jakomś na obiad do Strefy Z (zamieszkania ) i zobaczysz jaka jest znakomita.
Dodano: 12.09.2017 12:06    Przez: ~giszeft
Symp.PiS! Nie wiem co brałeś, ale uwazaj z tym!
Dodano: 13.09.2017 06:58    Przez: ~PO
Z czym ? Oglądam jedynie wiarygodną telewizję polską TVP, TVP INFO. Polecam !
Dodano: 13.09.2017 17:45    Przez: ~Symp. PiS

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.