Dzisiaj jest środa 20 listopada 2019, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20285) SPORT FORUM FIRMY (5416) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 10oC
Jutropogoda
10 / 8oC
Pojutrzepogoda
9 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To była najsłabsza runda Sokoła Kleczew od czasu a ... (0)Aplikacja „Zgłoś rower” to informowanie o znalezie ... (3)

Poszedł na grzyby i zaginął. Szczęśliwy finał poszukiwań 45-latka

Dodano: 20.09.2017 16:26
Źródło: LM.pl

Ponad 30 mundurowych szukało 45-letniego grzybiarza. Mężczyzna zaginął w lesie niedaleko Powidza. Na szczęście udało się go odnaleźć.

Mieszkaniec Gniezna pojechał wczoraj z rodziną na grzyby w okolice Wylatkowa, gm. Powidz. W trakcie grzybobrania, oddalił się od bliskich i stracił z nimi kontakt. Na miejsce skierowane zostały jednostki policji, straży pożarnej, a także leśnicy. Wszyscy przeczesywali las w poszukiwaniu 45-latka. Jak informuje Marlena Kukawska, rzecznik słupeckiej policji, zaginionego mężczyznę udało się szczęśliwie odnaleźć w miejscowości Niechanowo.

- Był cały i zdrowy. Niestety okazało się, że także był pod wpływem alkoholu – podkreśla Kukawka.

Mężczyzna miał blisko półtora promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

fot. KPP Słupca

  • Poszedł na grzyby i zaginął. Szczęśliwy finał poszukiwań 45-latka
  • Poszedł na grzyby i zaginął. Szczęśliwy finał poszukiwań 45-latka
  • Poszedł na grzyby i zaginął. Szczęśliwy finał poszukiwań 45-latka

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

POWINIEN ZOSTAĆ OBCIĄŻONY KOSZTAMI TEJ AKCJI! rodzina się martwi, od zmysłów odchodzi- a też setuchna i w las!!!!!! jak chcesz wypić na grzybobraniu to przy samochodzie i nie szwendaj się po lesie
Dodano: 20.09.2017 16:32    Przez: ~!!!!
nikt mu nie zabroni, jego rodzina powinna zapłacić za akcje
Dodano: 20.09.2017 16:53    Przez: ~!!!!!!
Na szczęście miał przy sobie pakiet przetrwania. Czy też może nabył go w Niechanowie? Dzięki temu ocalał w tych trudnych leśnych warunkach.
Dodano: 20.09.2017 16:55    Przez: ~kollo
JAKIMI KOSZTAMI OBCIĄŻYĆ ? BEZ PRZESADY PRZECIEŻ ON POMOCY NIE WZYWAŁ NAWET ŻE SIĘ ZGUBIŁ . PEWNIE BABE MA MARUDNĄ NA GRZYBY WOŁAŁA TO CHŁOP NIE MIAŁ WYBORU . A JAK JUŻ POJECHAŁ TO ODSZEDŁ TROCHĘ DLA ŚWIĘTEGO SPOKOJU A ŻE SOBIE SETUCHNE WYPIŁ W PLENERZE TEŻ WIELKIE RZECZY . PEWNIE GDYBY PIŁ PRZY KOBIBIE TO BY MU WIELKĄ AWANTURĘ ROBIŁA O TĄ SETKE. WRÓCIŁBY ZAPEWNE ALE BABSJO LARUM PODNIOSŁO .
Dodano: 20.09.2017 18:53    Przez: ~CHŁOP POCZUŁ WOLNOŚĆ
znaczy grzybobranie sie udało
Dodano: 20.09.2017 16:56    Przez: ~sromotnik

KOMENTARZE

POWINIEN ZOSTAĆ OBCIĄŻONY KOSZTAMI TEJ AKCJI! rodzina się martwi, od zmysłów odchodzi- a też setuchna i w las!!!!!! jak chcesz wypić na grzybobraniu to przy samochodzie i nie szwendaj się po lesie
Dodano: 20.09.2017 16:32    Przez: ~!!!!
a później za fajerę i prosto do domu
Dodano: 20.09.2017 16:58    Przez: ~kierownica
Chłop nie wielbłąd, pić musi .... Poszedł chłopina do sklepu po flaszkie a wszyscy się czepiają.
Dodano: 20.09.2017 18:13    Przez: ~PozdrawiamPanaGrzybiarza
Pewnie zamknęli PRZEPRAWE i nie wiedział jak wrócić. Powinien prezydent pokryć koszta akcji
Dodano: 20.09.2017 18:22    Przez: ~Farby
JAKIMI KOSZTAMI OBCIĄŻYĆ ? BEZ PRZESADY PRZECIEŻ ON POMOCY NIE WZYWAŁ NAWET ŻE SIĘ ZGUBIŁ . PEWNIE BABE MA MARUDNĄ NA GRZYBY WOŁAŁA TO CHŁOP NIE MIAŁ WYBORU . A JAK JUŻ POJECHAŁ TO ODSZEDŁ TROCHĘ DLA ŚWIĘTEGO SPOKOJU A ŻE SOBIE SETUCHNE WYPIŁ W PLENERZE TEŻ WIELKIE RZECZY . PEWNIE GDYBY PIŁ PRZY KOBIBIE TO BY MU WIELKĄ AWANTURĘ ROBIŁA O TĄ SETKE. WRÓCIŁBY ZAPEWNE ALE BABSJO LARUM PODNIOSŁO .
Dodano: 20.09.2017 18:53    Przez: ~CHŁOP POCZUŁ WOLNOŚĆ
Do !!!! Nie radzę pić przy samochodzie. Nie pomoże tłumaczenie, że baba na grzybach się zagubiła. Chcesz wypić to idź do lasu, a potem na autobus w Niechanowie.
Dodano: 21.09.2017 10:49    Przez: ~Kierowca
Wszystko wskazuje na to,że koszyk grzybiarza był pełen napoi... Wysokoprocentowych....
Dodano: 20.09.2017 16:36    Przez: ~Jaś
miał pewno trzy setki smakowe
Dodano: 20.09.2017 16:53    Przez: ~!
a kto mu zabroni łaźić po lesie po pijaku? Pewno sam nie dzwonił na psy...
Dodano: 20.09.2017 16:48    Przez: ~liroy
nikt mu nie zabroni, jego rodzina powinna zapłacić za akcje
Dodano: 20.09.2017 16:53    Przez: ~!!!!!!
nikt nie zabroni, ale jak jedziesz z kimś to przynajmniej poinformuj o swoich zamiarach, żeby nikt pijaka po lesie nie musiał szukać
Dodano: 20.09.2017 16:58    Przez: ~:))
TAK, ŁATWO POWIEDZIEĆ POINFORMUJ. JUŻ WIDZĘ JAK MÓWIĘ MOJEJ STAREJ - JADWIGA A TERAZ SOBIE IDĘ W LAS WYIĆ SETKE ALBO DWIE . BY CHYBA KOSZEM OD GRZYBÓW MI ŁEP ROZBIŁA....
Dodano: 20.09.2017 18:56    Przez: ~JANUSZ Z KRAMSKA
a co z gosciem co był w sobote poszukiwany w gminie Rzgów pełno strazy policij i chodzili ze zdjęciem i pytali o jakiegos goscia podobno napisał sms ze chce sie powiesic
Dodano: 20.09.2017 16:51    Przez: ~grzybiarka
może sie powiesił i wisi! skoro napisał sms, to nie rozumiem po co tyle szumu
Dodano: 20.09.2017 16:54    Przez: ~realista
Aco z gosciem w gminie Rzgów ,którego szukała policja i straz w sobotę chodzili po lesie ze zdjęciem jakiegos goscia i pilnie go szukali podobno napisał list że sie powiesi
Dodano: 20.09.2017 16:54    Przez: ~grzybiarka
powinni uszanować jego decyzję, skoro napisał co sie z nim dzieje wszystko ok według mnie
Dodano: 20.09.2017 16:55    Przez: ~!
Na szczęście miał przy sobie pakiet przetrwania. Czy też może nabył go w Niechanowie? Dzięki temu ocalał w tych trudnych leśnych warunkach.
Dodano: 20.09.2017 16:55    Przez: ~kollo
Dobry komentarz, bardzo dobry, z humorem.
Dodano: 20.09.2017 18:23    Przez: ~Pakiet przetrwania
znaczy grzybobranie sie udało
Dodano: 20.09.2017 16:56    Przez: ~sromotnik
ZNAM TEGO PANA, on bez setki z domu nie wychodzi
Dodano: 20.09.2017 16:56    Przez: ~Marianek
Zawsze jakiś sposób na życie, ja np. bez śniadania nie wychodzę z domu.
Dodano: 20.09.2017 17:46    Przez: ~Karol
Facet sobie poszedł na piwko (flaszeczkę) a nie na grzyby. Nie on stracił kontakt z rodziną tylko rodzina z nim. Z niewolnika nie ma zbieracza grzybów. Rodzina niech za akcję płaci skoro zafundowała strażakom, policji i leśnikom grzybobranie.
Dodano: 20.09.2017 18:22    Przez: ~pleban
A co? z własną flaszka po lesie chodzić nie można?!oj tatko co my za czasów doczekali.
Dodano: 20.09.2017 18:47    Przez: ~grzybiarz kargula
1 z 2
12>>