Dzisiaj jest czwartek 14 grudnia 2017, imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23028) SPORT FORUM FIRMY (5108) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 1oC
Jutropogoda
2 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nie walczymy tylko z Górnikiem. Każdy marzy, by po ... (11)Od jutra sprzedaż biletów na koncert sylwestrowy w ... (9)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKonin. Wypadek na wysokości elektrowni. Zderzyły s ...

Konin. Wypadek na wysokości elektrowni. Zderzyły się dwa auta

Dodano: 25.09.2017 10:57

Konińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś rano na ul. Przemysłowej w Koninie.

Na wysokości elektrowni w Gosławicach 62-latek jadący peugeotem 307 próbował skręcić w lewo. Mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo od strony Konina, 31-letniemu kierowcy BMW. Doszło do czołowego zderzenia samochodów. Jak informuje Zbigniew Janusz z konińskiej policji, kierujący peugeotem został przewieziony do szpitala.

Mundurowi dokładnie ustalają przebieg zdarzenia. Wiadomo już, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia najprawdopodobniej odpowie za kolizję.  

fot. KMP Konin

  • Konin. Wypadek na wysokości elektrowni. Zderzyły się dwa auta
  • Konin. Wypadek na wysokości elektrowni. Zderzyły się dwa auta
  • Konin. Wypadek na wysokości elektrowni. Zderzyły się dwa auta
  • Konin. Wypadek na wysokości elektrowni. Zderzyły się dwa auta

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Nie rozumiem tak głupich komentarzy. Chyba Ci żal tyłek ściska bo jeździsz starym lanosem. Niech każdy sobie jeździ czym chce. Poziom głupoty osiągnął maksimum.
Dodano: 25.09.2017 11:52    Przez: ~Objektywny
Jak czytam te komentarze to się wcale nie dziwię że Konin upada... jak tacy debile w tym mieście mieszkają...
Dodano: 25.09.2017 15:21    Przez: ~Brrr
Ewidentna wina kierującego Peugeotem, jak można zajechać drogę prawidłowo jadącemu BMW od strony Konina ?
Dodano: 25.09.2017 11:19    Przez: ~K-n
Sprawca zdarzenia najprawdopodobniej odpowie za kolizję. - Rewelacja
Dodano: 25.09.2017 11:20    Przez: ~Janusz
baner wyrwany z "korzeniami" i bmw stojace kawalek dalej. Napewno to sie nie wydarzyło przy predkosci 50kmh. Wina kierowcy peugeota. wiadomo nie ustapil. ale moze nie zauwazyl zapier...cego 20 letniego czarnego bmw. moze bmw nei mial wlaczonych swiatel... opcji jest wiele, ale oczywiscie wina peugeota- tak mówi paragraf...zycie mowie inaczej
Dodano: 25.09.2017 13:05    Przez: ~vbmw i wszystko jasne

KOMENTARZE

Prawidłowo jadące BMW? To jakie tam ograniczenie jest? 120km/h?
Dodano: 25.09.2017 11:17    Przez: ~Qwerty
Nie rozumiem tak głupich komentarzy. Chyba Ci żal tyłek ściska bo jeździsz starym lanosem. Niech każdy sobie jeździ czym chce. Poziom głupoty osiągnął maksimum.
Dodano: 25.09.2017 11:52    Przez: ~Objektywny
W sumie to nawet jeżeli jeździsz tym lanosem to też mi to nie przeszkadza . Każdy jeździ autem jakim chce, jakie lubi i na jakie go stać.
Dodano: 25.09.2017 12:30    Przez: ~Obiektywny
Panie "obiektywny" obiektywnie rzecz biorąc ludzie kupujący BMW delikatnie mówiąc w swojej większości nie są zbyt rozgarnięci, więc nie o samochód tu chodzi, ale jego użytkowników.
Dodano: 25.09.2017 14:10    Przez: ~akro
Zepsuli znak swojom brawurom.
Dodano: 25.09.2017 14:50    Przez: ~kusy
Prawda jest taka że jakby BMW jechało ok. 50 - tki to peugeot by tak nie wyglądał. Prawda też jest taka, że gdyby patrol z suszarką nie stał w Malińcu tylko w tamtych okolicach to ten od Bmw albo by został zatrzymany albo by zwolnił. Swoją drogą to drugi wypadek w tym miejscu w ciągu tygodnia. A tak średnio dwa razy w miesiącu dochodzi tam to kolizji lub wypadków...
Dodano: 25.09.2017 15:01    Przez: ~sdf
Jak czytam te komentarze to się wcale nie dziwię że Konin upada... jak tacy debile w tym mieście mieszkają...
Dodano: 25.09.2017 15:21    Przez: ~Brrr
A co ma predkosc do zajezdzania drogii??? Blahahaha
Dodano: 25.09.2017 15:24    Przez: ~Grubbba
Brrr, wszędzie są ludzie dobrzy i żli, mądrzy i głupi, a więc nie obrażaj.
Dodano: 25.09.2017 17:35    Przez: ~Dobrze
Znowu bmw? To już jakąś plaga powinni się za to wziąć
Dodano: 25.09.2017 18:09    Przez: ~Dnia
Byłeś przy tym wypadku "człowieku" ,siedziałeś na miejscu pasażera w tym BMW? Jeśli nie to nie nadwyrężają swojego mózgu do pisania takich komentarzy!!!
Dodano: 30.09.2017 08:54    Przez: ~Casablanca
@akro znam osobę kierującą tą beemkę i powiem tyle że nieogarnięty to raczej ty jesteś. A stereotypy włóż sobie w dupę!!! To jest człowiek spokojny i ogarnięty a nie brawurowy . A o wsoją betkę dbał jak o kobietę ;) Trochę jej szkoda :/
Dodano: 06.10.2017 23:33    Przez: ~Znajomy
Ewidentna wina kierującego Peugeotem, jak można zajechać drogę prawidłowo jadącemu BMW od strony Konina ?
Dodano: 25.09.2017 11:19    Przez: ~K-n
kierowca peugeota poprostu wpadl w panike bo zobaczyl pierwszy raz prawidlowo jadace bmw.
Dodano: 25.09.2017 11:52    Przez: ~bmw i wszystko jasne
No trzeba uważać jak się widzi bmw bo to gotowe klopoty
Dodano: 25.09.2017 18:10    Przez: ~H
Sprawca zdarzenia najprawdopodobniej odpowie za kolizję. - Rewelacja
Dodano: 25.09.2017 11:20    Przez: ~Janusz
Przez takich ślepców codziennie ktoś życie traci.
Dodano: 25.09.2017 12:40    Przez: ~qqq
Bmw jest niewinne o ooo o
Dodano: 25.09.2017 12:41    Przez: ~Ooo
A wiesz jaka jest różnica między kolizją a wypadkiem??Widocznie nie a się udzielasz....
Dodano: 25.09.2017 20:52    Przez: ~arti
Wypadek był, wiadomo gdzie i kiedy, kto brał w nim udział. To co tu wyjaśniać? Po co zaraz policja i do szpitala?
Dodano: 25.09.2017 11:43    Przez: ~kretyn
Ach te beemfuuu
Dodano: 25.09.2017 18:10    Przez: ~Ałodi
czyżby KACyk po weekendzie? w tym wieku trza ostroznie popijać bo zdrowie już nie te.
Dodano: 25.09.2017 11:51    Przez: ~kacus
Pewnie było grubo ponad 100km
Dodano: 25.09.2017 11:57    Przez: ~yogi
Yogi, masz certyfikowany miernik prędkości w oczach czy oceniasz na czuja telepatycznie.Stwierdzam, że niektóre osoby piszą komentarze aby tylko coś napisać
Dodano: 25.09.2017 12:13    Przez: ~olo
Na pewno bylo szybko bmw wiadomo
Dodano: 25.09.2017 12:43    Przez: ~Polo
Grubo ponad 100 to ma twoja stara w pasie
Dodano: 25.09.2017 15:41    Przez: ~Mis
Dziadziusiowi refleks siada. Mozr czas pomyslec o przesiadce na MZK?
Dodano: 25.09.2017 12:07    Przez: ~Pn
Najwidoczniej zagapił się gościu, rzeczywiście refleks już nie ten jak u młodszego, choć i młodzi popełniają na drogach proste, szkolne błędy. Brak koncentracji, chwila nieuwagi i tragedia gotowa.
Dodano: 25.09.2017 12:22    Przez: ~Np
Jest i znawca. wybitny znawca WSZYSTKIEGO. nie szkodiz ze mr Pn nie ma prawa jazdy i ukonczyl zaledwie 5 klas podstawówki. W kazdym watku zawsze błyśnie wysokim IQ. Wypadek? WINA TELEFONU!!! albo za tanei opony miał założone ! jak to Pn w innych watkach insynuuje. Najmadrzejszy czlowiek swiata..... a prywatnie bezrobotny alkoholik z internetem na karte z biedronki...
Dodano: 25.09.2017 12:38    Przez: ~?józek z pzpr
Do Jozek - nie podniecaj sie pglowku bo ci smierdzaca zylka w d...e peknie. Moze cos na temat skrobnij zamiast wylewac żółć bez powodu?
Dodano: 25.09.2017 12:50    Przez: ~Pn
Czy to twój "Dziadziuś"? Dobre pytanie - lata śmigają, być właśnie "Dziadziusiem", to splendor i czas przeżyty w pozyskaniu wielości doświadczenia... Podziękowanie za "twórcze" odkrycie o możliwości korzystania z usługi przewozowej MZK, to rzeczywiście rewelacja myślowa...
Dodano: 25.09.2017 12:54    Przez: ~jeszcze NIE BaBcia...
MZK i jest bezpieczniej nie tylko dla dziadziusia ale i innych, niewinnych ludzi, których może połamać dziadzius.
Dodano: 25.09.2017 12:58    Przez: ~Pn
Pn masz 50 lat, do 62-ch już ci niewiele zostało, a więc z szacunkiem do starszych, bo za chwilę i ty będziesz dziadkiem.
Dodano: 25.09.2017 17:44    Przez: ~Emeryt
BMW. I wszystko jasne !
Dodano: 25.09.2017 12:39    Przez: ~Kokp
jak nie golfik to beemka
Dodano: 25.09.2017 12:52    Przez: ~audica
baner wyrwany z "korzeniami" i bmw stojace kawalek dalej. Napewno to sie nie wydarzyło przy predkosci 50kmh. Wina kierowcy peugeota. wiadomo nie ustapil. ale moze nie zauwazyl zapier...cego 20 letniego czarnego bmw. moze bmw nei mial wlaczonych swiatel... opcji jest wiele, ale oczywiscie wina peugeota- tak mówi paragraf...zycie mowie inaczej
Dodano: 25.09.2017 13:05    Przez: ~vbmw i wszystko jasne
Jak ktoś nie widzi na drodze drugiego auta to nie powinien byc kierowca. Jak juz pisakem MZK bezpieczniej i mie można zrobic krzywdy sobie i innym. A gdyby zamiast BMW byl jakiś Matiz i zginelaby cala rodzina np 2 plus 2? Też byście bronili 62latka?
Dodano: 25.09.2017 22:11    Przez: ~Pn
BMW serii 1 zaczęto produkować od 2004 roku... napisałeś to tak jak byś był TVNu
Dodano: 26.09.2017 10:39    Przez:
Co nadwyrężasz swoje szare komórki do pisania takich bzdur??? Wstawialeś te konstrukcje itd? Żal ci? Weź się za robotę jeśli jezdzisz 20 letnim autem. Wyobraź sobie,że niektórzy ludzie ciężko pracują i nie muszą jezdzic starymi klamotami....
Dodano: 30.09.2017 08:59    Przez: ~Casablanca
Człowieku czy ty nie powinieneś być jakimś "jasnowidzem"... Wszystko wiesz,czyli ile ktoś ma na liczniku,ilu letnim autem ktoś jeździ,czy ma włączone światła itd. Wyobraź sobie że są tacy ludzie na tym świecie,którzy jeżdżą dwu lub trzyletnim BMW a nie 20 letnim. Trzeba zakasać rękawy i wziąć się za robotę a nie siedzieć w M3 na kanapie przed telewizorem i udawać wielkiego pana.
Dodano: 30.09.2017 17:25    Przez: ~Casablanca
1 z 3
123>>