Dzisiaj jest niedziela 22 października 2017, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24095) SPORT FORUM FIRMY (5088) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 9oC
Jutropogoda
11 / 8oC
Pojutrzepogoda
10 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Hubertus w Trójce. Była przejażdżka i tradycyjna g ... (6)Zapalili znicz pamięci przy pomniku rozstrzelanych ... (2)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKonin. Podopieczni schroniska dla zwierząt doczeka ...

Konin. Podopieczni schroniska dla zwierząt doczekali się wybiegu

Dodano: 25.09.2017 14:58

Mieszkające w konińskim schronisku czworonogi doczekały się wreszcie wybiegu. Powstanie tam też miejsce do pracy z psami.

Teren o powierzchni 0,8 ha, kilka miesięcy temu miasto użyczyło Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami, oddział w Koninie. Na to pracownicy przytuliska czekali od dawna. Schronisko dla bezdomnych psów do tej pory nie dysponowało bowiem placem dla podopiecznych.

- Dzięki wybiegowi socjalizacja będzie szybsza. Pies będzie biegał swobodnie i kontakt z człowiekiem będzie na zasadzie, że „ja chcę, a nie muszę” - mówiła w kwietniu Marzena Giantsios, prezes TOZ w Koninie.

Dzięki datkom od mieszkańców miasta, a przede wszystkim dzięki pomocy jednego z marketów budowlanych, który przekazał siatkę, udało się ogrodzić teren.

- Na wiosnę planujemy na placu położyć jakieś duże opony, żeby można było pracować z psami – mówi Alan Stachowiak z konińskiego TOZ-u.  

fot. Karolina Boruczkowska - TOZ Konin

  • Konin. Podopieczni schroniska dla zwierząt doczekali się wybiegu
  • Konin. Podopieczni schroniska dla zwierząt doczekali się wybiegu
  • Konin. Podopieczni schroniska dla zwierząt doczekali się wybiegu
  • Konin. Podopieczni schroniska dla zwierząt doczekali się wybiegu

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Miałam dwa psy ze Schroniska w Koninie .wzięlismy 10 letnią przepiękną rudą jamniczke Sandrę .Obecnie jest już za teczowym mostem ,Z nami była szczesliwa 8 lat .Ponadto mamy zdrowego Wyżła niemieckiego Balu ,nasz ulubieniec , to nasz członek rodziny Niech mi zyje długo ,bo był bardzo młodem pieskiem jak go przytuliliśmy do siebie .Polecam wszystkim kochającym zwierzęta z tego schroniska .Wdzieczna Janina Żurawicz .
Dodano: 25.09.2017 16:09    Przez: ~Janina ,jan Żurawicz Kłoda
jakbym miała wybierać to wolałabym trzymać w bloku "śmierdzącego kundla" niż mieć takiego faceta ja ty:)
Dodano: 25.09.2017 19:01    Przez: ~Kobieta ma bzika
Brawo pani Janino!! Tak trzymać i dużo zdrowia dla całej rodziny łącznie z Balu.
Dodano: 25.09.2017 16:24    Przez: ~a
Mężczyzna - Kto nie kocha zwierząt, nie może być dobrym człowiekiem, a kim ty jesteś.
Dodano: 25.09.2017 18:29    Przez: ~Koninianka
Ty ,,mężczyzna " dla ciebie idealną kobietą będzie Krystyna Pawłowicz.
Dodano: 25.09.2017 19:16    Przez: ~swat

KOMENTARZE

Świetna wiadomość :)
Dodano: 25.09.2017 15:25    Przez: ~ania
Nareszcie - teraz pora zabrać się za ludzi bo większość durnowatego (wg rządzących w imię "dobrej zmiany") społeczeństwa obarczona głupotą i zajęta fermentem zamiast normalnym działaniem na rzecz naczelnej partii powinna zostać "skoszarowana" w podobnych zakładach.
Dodano: 25.09.2017 15:26    Przez: ~Układ Majski Sikorski
Szkoda mi cię człowieku, żeś taki g...
Dodano: 25.09.2017 18:36    Przez: ~Koninanka
Miałam dwa psy ze Schroniska w Koninie .wzięlismy 10 letnią przepiękną rudą jamniczke Sandrę .Obecnie jest już za teczowym mostem ,Z nami była szczesliwa 8 lat .Ponadto mamy zdrowego Wyżła niemieckiego Balu ,nasz ulubieniec , to nasz członek rodziny Niech mi zyje długo ,bo był bardzo młodem pieskiem jak go przytuliliśmy do siebie .Polecam wszystkim kochającym zwierzęta z tego schroniska .Wdzieczna Janina Żurawicz .
Dodano: 25.09.2017 16:09    Przez: ~Janina ,jan Żurawicz Kłoda
Brawo pani Janino!! Tak trzymać i dużo zdrowia dla całej rodziny łącznie z Balu.
Dodano: 25.09.2017 16:24    Przez: ~a
Super kochane psiaki!
Dodano: 25.09.2017 16:22    Przez: ~123
Kobiety to psiary, mają bzika na punkcie śmierdzących kundli. Szanuję kobiety, które nie palą papierosów i nie trzymają zasrańców w małych mieszkaniach blokowych.
Dodano: 25.09.2017 17:01    Przez: ~Mężczyzna
Jesteś próżny człowieku a faceci na punkcie czego mają bzika? jakie kobiety szanujesz? Próżne i beznadziejne chyba? powiedz psiara albo nawet psiarz do osób które mają psa przewodnika bo są nie widzący,albo mają problem z poruszaniem się czy to nawet pamięcia ,wstydu nie masz co uważasz że wszystkich możesz mierzyć jednakową miarą rzeczywiście jesteś typowo męski facet, pogratulować ci tylko!!! I jeszcze jedno niektórzy ludzie też śmierdzą bo są zwyczajnie nie myją .
Dodano: 25.09.2017 18:06    Przez: ~Ha
Sofia co ty wypisujesz, ja lubię kobiety, ale mądre kobiety.
Dodano: 25.09.2017 18:26    Przez: ~M-a
Mężczyzna - Kto nie kocha zwierząt, nie może być dobrym człowiekiem, a kim ty jesteś.
Dodano: 25.09.2017 18:29    Przez: ~Koninianka
jakbym miała wybierać to wolałabym trzymać w bloku "śmierdzącego kundla" niż mieć takiego faceta ja ty:)
Dodano: 25.09.2017 19:01    Przez: ~Kobieta ma bzika
Ty ,,mężczyzna " dla ciebie idealną kobietą będzie Krystyna Pawłowicz.
Dodano: 25.09.2017 19:16    Przez: ~swat
Śmierdząca baba z śmierdzącym kundlem srającym po trawnikach na klatkach jest w moich erotycznych snach.
Dodano: 25.09.2017 21:58    Przez: ~129
Daję głowę, że sam śmierdzisz ....... lenistwem..... brakiem empatii ....... i znieczulicą ...... typowy polaczek ! sam nie pomożesz, a innych skrytykujesz ....... podziwiamy Twój wywód ...... i Twój próżny ideał wybranki życiowej .....
Dodano: 26.09.2017 08:46    Przez: ~paląca - psiara
paląca psiara, nie oceniaj, po prostu nie cierpię papierosów i tych co je palą, tym bardziej kobiety, a psy toleruję ale na własnej posesji, czy wolno biegające, czy w kojcu, nigdy nie zaakce***ję psa w mały mieszkaniu blokowym, który obsrywa trawniki i chodniki pod oknami mieszkańców, tym bardziej, że właściciele po swoich zasrańcach nie sprzątają, śmierdzi w takich miejscach dokładnie, a butem jak wdepniesz, to buta nie idzie domyć.
Dodano: 26.09.2017 09:16    Przez: ~Mężczyzna
Mężczyzna - a nie nauczyła cię mamusia, że po trawnikach się nie łazi.
Dodano: 26.09.2017 12:42    Przez: ~Koninianka
Lepszy ,,śmierdzący kundel,,niż śmierdzący facet
Dodano: 26.09.2017 13:22    Przez: ~Kobieta psiara
Najbardziej śmierdzącą istotą na ziemi jest człowiek. Jest to potwierdzone naukowo.
Dodano: 27.09.2017 11:38    Przez: ~X23
Brawo :) super wiadomość!
Dodano: 25.09.2017 18:57    Przez: ~zwierzolub
Brawo
Dodano: 25.09.2017 23:09    Przez: ~MK
Wczoraj w TVP kultura był program o tym "co się dzieje w Szwecji". Otóż, chodzi o zmiany społeczne w sferze związków damsko-męskich.... Co to się porobiło, masakra, co to się z babami porobiło. Stały się zbyt niezależne. W tym programie pokazano, jak kobiety, które nie chcą mieć męża kupują nasienie z banku spermy by mieć dziecko i taką rodzinę bez faceta. Masakra. Dawniej to kobieta była potrzebna mężczyźnie by mu gotowała, sprzątała. Jak sama nazwa wskazuje kobieta czyli k(koło) obieta (obiadu). A obecnie? Apokalipsa.
Dodano: 26.09.2017 14:26    Przez: ~Artysta
Lewackie kobiety są tak wyemancypowane dzisiaj, że już nie potrzebują mężczyzny, jeżeli kobieta stwierdza, że woli psa od faceta i niby co pies zaspokaja jej potrzeby ? Bóg stworzył mężczyznę i kobietę, aby tworzyli pary i nawzajem się uzupełniali, a zwierzę ma służyć człowiekowi, a nie zastępować człowieka. Ludzkość odchodzi od Boga i zmierza do zguby.
Dodano: 26.09.2017 17:25    Przez: ~Chrzescijanin
No właśnie, ten żydowski bóg powiedział, gdy wyganiał omamionego Adasia i zwiedzioną Ewę :"w bólach będziesz rodzić (do kobiety) i ku swemu mężowi będziesz kierować pragnienia swoje, a on będzie nad tobą panował". W tym widocznym przekleństwie, tkwi ukryte błogosławieństwo. Mimo bólu urodzi się człowiek napawając matkę szczęściem i to mężczyzna ma być głową w rodzinie. Dzisiaj kobiety nie chcą nad sobą pana, chcą żeby było tak jak w raju, równo. Ale nie ma raju, są problemy a mężczyźni są silniejsi pod każdym względem i lepiej sobie radzą. Kobiety są jak ziemia, rodzą. Ale ziemia musi mieć nad sobą pana - rolnika, który zadba, żeby nie zdziczała (jak mówił Pawlak) i się nie zachwaściła. Podobnie rolą mężczyzny jest rozróżnienie co jest dobre (pożyteczną rośliną) a chwastem w zachowaniu kobiety i dzieci i panować, wyrywać chwasty złego zachowania.
Dodano: 26.09.2017 20:01    Przez: ~Artysta
Trawnik jest dla ludzi. Człowiek powinien móc się położyć i odpocząć. Jeśli pies się zesra to gówno powinno być usunięte przez psiarę. Jeżeli ktoś nie wie co z gównem zrobić to podpowiadam zrób co z własnym.
Dodano: 26.09.2017 18:26    Przez: ~Azorek
Na ziemi szanuję tylko zwierzęta. Ludzi praktycznie wcale nie.
Dodano: 02.10.2017 13:38    Przez: ~hjk