Dzisiaj jest sobota 22 września 2018, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22680) SPORT FORUM FIRMY (5223) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
13 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Lider zatrzymany! Czwarty mecz bez porażki Górnika ... (7)MZK Konin otworzył dzisiaj zajezdnię autobusową dl ... (4)

Śmiech i emocje w Kinie Konesera

Materiał promocyjny

Dodano: 26.09.2017 08:41

Nagrodzony Złotą Palmą w Cannes „The Square”, przedpremierowy „Powrót do Montauk” o pisarzu i jego trzech muzach oraz pełna napięcia i emocji „Fantastyczna kobieta” – to propozycje w Kinie Konesera w Oskardzie.

Co łączy przystojnego kuratora muzeum w Sztokholmie, zafascynowaną nim amerykańską dziennikarkę, małego chłopca, którego niesłusznie posądzono o kradzież oraz udającego małpę artystę? „The Square” to czarna komedia nagrodzona Złotą Palmą festiwalu w Cannes. Film Rubena Östlunda („Turysta”), z Elisabeth Moss ( „Opowieść podręcznej” i „Tajemnice Laketop”) w roli głównej, wywołał zachwyty i dziki śmiech podczas pokazu w Cannes.

Śmiali się widzowie i śmiało się jury, w którym o nagrodach decydowali Pedro Almodóvar, Paolo Sorrentino i Park Chan-wook. Östlund serią komicznych sytuacji sportretował współczesny świat, doprowadzając do czołowego zderzenia politycznej poprawności z tym, co w każdym z nas dzikie i zwierzęce. Film zobaczyć można w Kinie Konesera 29 września o 19.00.

Przedpremierowy pokaz filmu  „Powrót do Montauk” odbędzie się 6 października o 19.00. Bohaterem filmu jest europejski pisarz (Stellan Skarsgard), którzy przyjeżdża na kilka dni do Nowego Jorku. Na miejscu będzie musiał sobie poradzić nie tylko z pracą, ale i niezakończonymi relacjami z przeszłości z trzema kobietami. Rebecca (Nina Hoss), o której Maks nigdy nie zapomniał, zgodzi się z nim spotkać.  Spędzą razem czas na Long Island, głównie po to, by zrozumieć, że są dla siebie już tylko mitem.

„Fantastyczna kobieta” to film pełen estetycznego przepychu, narracyjnej swady, napięcia i emocji. To film, który jest zarówno celebracją, jak i obserwacją głównej bohaterki.
Orlando planuje urodzinową niespodziankę dla znacznie młodszej od niego partnerki, Mariny. Prezent wręcza jej podczas romantycznego wieczoru, po którym dochodzi do tragedii. Marina będzie musiała zawalczyć o prawo do swoich uczuć, godności, a nawet przeżywania żałoby. Marina jest fantastyczną kobietą: nie daje się wpisać w żaden schemat i bezkompromisowo idzie pod prąd.

„Fantastyczna kobieta” była wydarzeniem tegorocznego Berlinale, gdzie przyniosła chilijskiemu reżyserowi Srebrnego Niedźwiedzia za scenariusz. „Fantastyczna kobieta” w Kinie Konesera już 13 października o 19.30.

  • Śmiech i emocje w Kinie Konesera

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kino konesera,   oskard

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.