Dzisiaj jest piątek 21 września 2018, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22233) SPORT FORUM FIRMY (5222) PRACA (79) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 15oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
IMGW: Silny wiatr w porywach do 85 km/h, lokalnie burze
Polecamy:

Koło. Zatrzymani za jazdę pod wpływem alkoholu i narkotyków

Dodano: 26.09.2017 10:35

W czasie minionego weekendu kolscy policjanci zatrzymali dwóch kierowców pod wpływem alkoholu oraz kierowcę po zażyciu narkotyków. Mężczyznom zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami.

Na terenie gminy Osiek Mały, policjanci kolskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem astrą 57-latka gminy, który jechał pod wpływem alkoholu. W wydychanym powietrzu miał prawie promil alkoholu. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi 2 lata pozbawienia wolności.

Na terenie Koła mundurowi zatrzymali do kontroli kierowcę citroena. W trakcie wykonywanych czynności, policjanci wyczuli wydobywający się z wnętrza samochodu charakterystyczny zapach marihuany. W związku z podejrzeniem, że mieszkaniec Koła mógł kierować pojazdem pod wpływem narkotyków, został przewieziony do szpitala, gdzie dokonano badania. Przeprowadzone badanie, potwierdziło, że mężczyzna kierował po zażyciu narkotyków. 37 – latek stracił prawo jazdy i usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem środków odurzających.

Kolejny nietrzeźwy kierowca wpadł na terenie gminy Dąbie. 59-latek podróżował mercedesem mając w organizmie 0,3 promila alkoholu. Mieszkańcowi gminy Grabów za popełnione wykroczenie zatrzymano prawo jazdy. Grozi mu kara aresztu bądź grzywny. Sąd obligatoryjnie orzeka do tego zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 6 miesięcy do 3 lat. 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Koło,   nietrzeźwi kierowcy,   komunikacja,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Jakim to trzeba byc kre tynem by pic i siadac za kółko#? Ludzie, uj z wami jak sie roztrzasniecie na najblizszym drzewie. Ale problem jest etrdy hdy zabijecie niewinnych ludzi! Czy wy qr...a macie w ogole mozg w tych swoich pustych łbach? Takim to powinni zabierac dożywotnio prawko i auto konfiskowac!
Dodano: 26.09.2017 11:00    Przez: ~Pn

KOMENTARZE

Jakim to trzeba byc kre tynem by pic i siadac za kółko#? Ludzie, uj z wami jak sie roztrzasniecie na najblizszym drzewie. Ale problem jest etrdy hdy zabijecie niewinnych ludzi! Czy wy qr...a macie w ogole mozg w tych swoich pustych łbach? Takim to powinni zabierac dożywotnio prawko i auto konfiskowac!
Dodano: 26.09.2017 11:00    Przez: ~Pn
Nie prowadź auta w tym stanie. Jesteś rozdrażniony i pod wpływem emocji popełniasz błędy.
Dodano: 26.09.2017 11:34    Przez: ~Qń
Pn w szkole z ortografii miał same piątki, był wyróżniającym się uczniem i poprawna pisownia została mu do dzisiaj. Tylko POglądy POlityczne ma wypaczone, ale nie on jeden wśród komentujących na LM-ie.
Dodano: 26.09.2017 16:42    Przez: ~Trzeżwy
Niech nie prowadzi. Znajomość ortografii, kodeksu, prawa i kultury powinna nie przesłaniać poglądów politycznych.
Dodano: 26.09.2017 17:51    Przez: ~Qń
Chyba, ze nie jest Polakiem. W wielu krajach UE 0.3 promila a nawet więcej jest dozwolone. Większe zagrożenie powoduje ktoś co nie spał w nocy od tego co wypił piwo do obiadu.
Dodano: 26.09.2017 11:30    Przez: ~912
Oni i przed spożyciem kierowali!!! Ja bym im zabrał też spożywanie.
Dodano: 26.09.2017 11:32    Przez: ~całkiem
Tępić takie ścierwo ii bezwzględnie karać
Dodano: 26.09.2017 17:41    Przez: ~Piotr

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.