Dzisiaj jest piątek 23 sierpnia 2019, imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19492) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 16oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Śmierć na drodze. 24-letni kierowca zjechał z jezdni i dachował

Dodano: 2.10.2017 11:02
Źródło: LM.pl

Tragiczny wypadek w gminie Grzegorzew, pow. kolski. Nie żyje 51-letni mężczyzna.

W nocy z soboty na niedzielę na drodze krajowej nr 92 w kierunku Warszawy podróżowało trzech mieszkańców województwa lubelskiego. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, na wysokości miejscowości Borysławice Zamkowe volkswagen passat zjechał na przeciwległy pas jezdni i dachował w rowie. Jak informuje Weronika Czyżewska, rzecznik kolskiej policji, siedzący na tylnym siedzeniu 51-latek zginął na miejscu.

- 24-letni kierowca i 40-letni pasażer z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Kole – mówi Czyżewska.

Przyczyny i okoliczności wypadku bada policja pod nadzorem prokuratury. Nie jest wykluczone, że 24-latek zasnął za kierownicą.  

fot. OSP Kłodawa

  • Śmierć na drodze. 24-letni kierowca zjechał z drogi i dachował
  • Śmierć na drodze. 24-letni kierowca zjechał z drogi i dachował
  • Śmierć na drodze. 24-letni kierowca zjechał z drogi i dachował
  • Śmierć na drodze. 24-letni kierowca zjechał z drogi i dachował

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dokładnie nie zapiete podczas koziolkowania ciało bezwladnie lata w aucie łamiąc kręgosłup itd
Dodano: 2.10.2017 11:18    Przez: ~Alji
Pasy,raz ratuja,raz zabijaja,pewnie tu ich braklo...
Dodano: 2.10.2017 11:16    Przez: ~Smutne
po odległości ciała od wraku auta
Dodano: 2.10.2017 12:51    Przez: ~domorosły ekspert
prawem do wypowiedzi
Dodano: 2.10.2017 12:52    Przez: ~byku

KOMENTARZE

dalej piszcie swoje teorie
Dodano: 02.10.2017 11:12    Przez: ~adam
dzika zwierzyna.
Dodano: 02.10.2017 12:06    Przez: ~oj
przebiegający przez jezdnię słoń z zaprzęgiem typu ryksza.
Dodano: 02.10.2017 12:31    Przez: ~dionizy
Noc
Dodano: 02.10.2017 11:15    Przez: ~młoda
Pasy,raz ratuja,raz zabijaja,pewnie tu ich braklo...
Dodano: 02.10.2017 11:16    Przez: ~Smutne
Dokładnie nie zapiete podczas koziolkowania ciało bezwladnie lata w aucie łamiąc kręgosłup itd
Dodano: 02.10.2017 11:18    Przez: ~Alji
A skąd to domorośli eksperci wiedzą, że pasy były nie zapięte ?
Dodano: 02.10.2017 12:31    Przez: ~szczygieł
po odległości ciała od wraku auta
Dodano: 02.10.2017 12:51    Przez: ~domorosły ekspert
mózg macie rozlasowany od fejsbuka - gdzie straż czy pogotowie miało ratować delikwenta ? w rozbitym aucie ? Jak można mieć taką malutką głowę i z góry zakładać, że miejsce ratunku to miejsce znalezienie poszkodowanego.
Dodano: 02.10.2017 13:23    Przez: ~Mr Zoob
Nr zoob myślę że na pewno straż i ratownicy wolą przeprowadzać akcję ok 20 metrów od samochodu na miękkim piaszczystym polu niż na trawie na której znalazł się wrak samochodu. Trochę wyobraźni człowieku.
Dodano: 02.10.2017 15:08    Przez: ~Tymko
Jednak wyobraźnia, doświadczenie i domysły "obserwatorów społecznych" mają dużą popularność. Pewnie wiele też macie do powiedzenia na podstawie serialu Star Trek czy Załoga G jak zachować się w kosmosie. Gratuluję i proponuję zmienić leki lub lekarza.
Dodano: 02.10.2017 15:18    Przez: ~Mr Zoob
Mr Zoob, widać brak już Ci argumentów. Panu już podziękujemy za mądrości.
Dodano: 03.10.2017 12:20    Przez: ~szpec
Nie raz tu widziałem komentarz że w wypadku lepiej wypaść z auta niż w nim pozostać
Dodano: 02.10.2017 11:55    Przez: ~Agros
zależy od przypadku . każdy jest inny
Dodano: 02.10.2017 12:06    Przez: ~oj
Jakim prawem snujecie takie polemiki ! Pytam sie jakim prawem !
Dodano: 02.10.2017 12:35    Przez: ~rodzina
prawem do wypowiedzi
Dodano: 02.10.2017 12:52    Przez: ~byku
Dokładnie jakim prawem ? zajmijcie się własnym życiem ..... pozwólcie rodzinie ogarnąć tragedię .... bez zbędnych komentarzy, które i tak nic nie wnoszą w ukojenie ich bólu .... Rodzinie wyrazy współczucia .....
Dodano: 02.10.2017 13:22    Przez: ~anonimowa ....
strażacy nie mieli co robić tylko nosili gościa po polu
Dodano: 02.10.2017 13:56    Przez: ~sam
(*)
Dodano: 02.10.2017 12:16    Przez: ~:(
nie mioł pasów i wypot
Dodano: 02.10.2017 12:51    Przez: ~qaz
Łot? Wypocil się? Czy jak?
Dodano: 02.10.2017 20:14    Przez: ~Anty
czyli rzecznik kolskiej policji siedział na tylnym siedzeniu.....
Dodano: 02.10.2017 14:04    Przez: ~rr
Znowu niemiecki samochód, one są dobre do wypadków, szczególnie BMW.
Dodano: 02.10.2017 16:25    Przez: ~Gaz do dechy
co do hu*a ostatnio z tymi passatami ?? jakieś czary czy co
Dodano: 02.10.2017 16:40    Przez: ~dasdas
Bo duzo tego jest na drogach.... tj... aut niemieckich.
Dodano: 02.10.2017 20:14    Przez: ~Anty
Marzy mi się Wolkswagen Passat albo BMW, tylko tak dużo ludzi w nich ginie.
Dodano: 02.10.2017 18:20    Przez: ~Fiat Uno
To sostan przy swoim Uno. W nim nicci nie grozi. Pod warunkiem, ze z garazu lub wlasnej zagrody noe wyjedzuesz.
Dodano: 02.10.2017 20:13    Przez: ~Anty
1 z 2
12>>