Dzisiaj jest czwartek 2 kwietnia 2020, imieniny: Franciszka, Władysława, Urbana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17449) SPORT FORUM FIRMY (5473) PRACA (27) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 5oC
Jutropogoda
6 / 1oC
Pojutrzepogoda
7 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koło. Siedem mandatów karnych za zabronione zgroma ... (6)Konin. Policjanci dwukrotnie interweniowali przy s ... (6)

Konin. 29-latek zatrzymany za posiadanie nielegalnego tytoniu

Dodano: 5.10.2017 15:10

Policjanci z Konina zatrzymali 29-latka za posiadanie nielegalnego tytoniu i wyrobów tytoniowych wartych ok. pół miliona złotych.

W ubiegły czwartek, 28 września, policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą konińskiej policji namierzyli busa, w którym 2- letni mężczyzna przechowywał tytoń bez polskich znaków akcyzy, niemal 700 tyś. sztuk papierosów. Straty z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego szacuje się około 558 tys. złotych.

Mężczyzna odpowie za posiadanie, nielegalny przewóz wyrobów akcyzowych bez polskich znaków akcyzowych. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Fot. KMP w Koninie 

  • Konin. 29-latek zatrzymany za posiadanie nielegalnego tytoniu
  • Konin. 29-latek zatrzymany za posiadanie nielegalnego tytoniu
  • Konin. 29-latek zatrzymany za posiadanie nielegalnego tytoniu

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   nielegalny tytoń,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

2 letni mezczyzna tozto jeszcze dziecko :) chlopiec znaczy sie :)
Dodano: 5.10.2017 15:28    Przez: ~Derd
oj 2 lata i już taka patologia 😊
Dodano: 5.10.2017 15:32    Przez: ~👤
Już tacy się za walki biorą.... Bo pewnie nie należy mu się 500 to wziol się do roboty
Dodano: 5.10.2017 15:33    Przez: ~Jakaja
Gdzie i kiedy zostanie to zutylizowane? Skoro informujecie o przechwyceniu nielegalnych srodkow to na informacje utylizacji tez czytelnicy czekaja!
Dodano: 5.10.2017 16:13    Przez: ~Zawsze to samo
Uczciwie pracując to się najwyżej garba dorobisz.
Dodano: 5.10.2017 17:11    Przez: ~Walepis

KOMENTARZE

2 letni mezczyzna tozto jeszcze dziecko :) chlopiec znaczy sie :)
Dodano: 05.10.2017 15:28    Przez: ~Derd
Już tacy się za walki biorą.... Bo pewnie nie należy mu się 500 to wziol się do roboty
Dodano: 05.10.2017 15:33    Przez: ~Jakaja
"(...)niemal 700 tyś. sztuk papierosów." Ciekawe co to właściwie są te "tysie". Autor artykułu prawdopodobnie napisał go po polskiemu zamiast po polsku :-)
Dodano: 05.10.2017 20:40    Przez: ~pisz po polsku
To jeszcze 2 letni kolega powie skąd ma papierowy i kolejna fabryka zlikwidowana. No chyba, że znalazł na ulicy.
Dodano: 05.10.2017 20:55    Przez: ~Podpis ...
oj 2 lata i już taka patologia 😊
Dodano: 05.10.2017 15:32    Przez: ~👤
lepsze to niż narkotyki typu marihuana czy dopalacze
Dodano: 05.10.2017 15:50    Przez: ~oj
I to trucizna i tamto, mądry nie pali trucizny i nie truje siebie ani innych.
Dodano: 05.10.2017 17:38    Przez: ~Nie pal !
Gdzie i kiedy zostanie to zutylizowane? Skoro informujecie o przechwyceniu nielegalnych srodkow to na informacje utylizacji tez czytelnicy czekaja!
Dodano: 05.10.2017 16:13    Przez: ~Zawsze to samo
Przeciez to juz wrocilo na ulice i poszlo z dymem :)
Dodano: 05.10.2017 16:15    Przez: ~Polska utylizacja
kto to?
Dodano: 05.10.2017 16:13    Przez: ~no
Popytaj w żłobku.
Dodano: 05.10.2017 16:25    Przez: ~912
Brawo konińska Policja, nareszcie zaczynacie działać. Uczciwy człowiek uczciwie pracuje i w ten sposób zarabia na siebie i na rodzinę.
Dodano: 05.10.2017 16:25    Przez: ~Mieszkaniec
Uczciwie pracując to się najwyżej garba dorobisz.
Dodano: 05.10.2017 17:11    Przez: ~Walepis
Co proponujesz kupno kilku kamienic w Warszawie za grosze, aby je potem odsprzedać za grube miliony ?
Dodano: 05.10.2017 17:41    Przez: ~A lokatorzy ?
Kto mu dał prawo jazdy !!!!!!!!
Dodano: 05.10.2017 17:13    Przez: ~Ryś
Ja
Dodano: 05.10.2017 21:31    Przez: ~ja
brawo policja nie roby do roboty
Dodano: 05.10.2017 17:38    Przez: ~pi
Dajcie dobre wypłaty w Polsce to Polacy nie będą musieli robić takich rzeczy żeby zarobić na chleb! !!
Dodano: 05.10.2017 22:49    Przez: ~Polak
ja tam pale ruskie fajki i zyje.
Dodano: 06.10.2017 11:03    Przez: ~Pn
Nie podszywaj sie to ja jestem pn
Dodano: 06.10.2017 11:46    Przez: ~Pn
Sympatycy PO tak mają.
Dodano: 06.10.2017 11:48    Przez: ~Donald
Pewnie jest fanem tuska