Dzisiaj jest piątek 23 sierpnia 2019, imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19492) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 16oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Wypadek w Ruminie. Zderzyły się cztery auta, jedno dachowało

Dodano: 5.10.2017 16:06
Źródło: LM.pl

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Ruminie, gm. Stare Miasto. Zderzyły się tam cztery samochody osobowe.

Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn na drodze prowadzącej do Rumina doszło do zderzenia czterech aut, z których jedno dachowało. Jak informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej, ratownicy musieli uwalniać jedną osobę uwięzioną w samochodzie. Na tę chwilę wiadomo jedynie, że dwie osoby są poszkodowane.

Na miejscu pracuje straż pożarna i policja.  

Dziękujemy internautom za zdjęcia

  • Wypadek w Ruminie. Zderzyły się cztery auta, jedno dachowało
  • 1507231378-btyllt-img_20171005_153611_resized_20171005_040032743.jpg
  • 1507231378-8rniix-img_20171005_153116_resized_20171005_040031765.jpg
  • 1507231379-i46mc2-img_20171005_153616_resized_20171005_040033601.jpg

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ciekawe czy ten co spowodował ten wypadek był trzeźwy czy pijany? Bo to co się zdarzyło nie jest normalne. W Ruminie, jak i na trasie do Rumina są ograniczenia prędkości, których oczywiście nikt nie przestrzega. A jak się komuś zwróci uwagę to jest się wtedy wrogiem numer jeden. Kiedyś ludzie jeździli na kuniach i byli mądrzejsi, dzisiaj mają samochody i co niektórzy głupieją!
Dodano: 5.10.2017 20:15    Przez: ~abstynent
Jeśli wszyscy przeżyli to nie można było ich zapytać jak doszło do wypadku.
Dodano: 5.10.2017 16:23    Przez: ~Kollo
ludzie, zapamientejta se jednum zecz! jak podo to jezdzijjta wolniej i bydzie dobrze!
Dodano: 5.10.2017 17:33    Przez: ~najlepso soltyska
4 bmw i wszystko jasne
Dodano: 5.10.2017 20:59    Przez: ~Pn

KOMENTARZE

Edzia ze Stefanowa widziałas to ?
Dodano: 05.10.2017 16:22    Przez: ~LLL
Jeśli wszyscy przeżyli to nie można było ich zapytać jak doszło do wypadku.
Dodano: 05.10.2017 16:23    Przez: ~Kollo
Daj im spokój.
Dodano: 05.10.2017 16:26    Przez: ~912
A co dzisiaj na przeprawę się działo ze znowu takie korki??
Dodano: 05.10.2017 17:13    Przez: ~bnn
Był wypadek, w Radio Poznań mówili, jechały na sygnałach wozy ratunkowe, a na LM cisza.
Dodano: 05.10.2017 17:32    Przez: ~Słuchacz
Rozumiem, ze pogotowie na miejscu to fotomontaż? 🙊 (Skoro staż i policja )
Dodano: 05.10.2017 17:15    Przez: ~mataka
ludzie, zapamientejta se jednum zecz! jak podo to jezdzijjta wolniej i bydzie dobrze!
Dodano: 05.10.2017 17:33    Przez: ~najlepso soltyska
zapamiętamy do końca życia
Dodano: 05.10.2017 19:02    Przez: ~przesądny
Wzięli przykład z Wójta, On też lubi jeździć na dachu
Dodano: 05.10.2017 20:03    Przez: ~DK 25
Ciekawe czy ten co spowodował ten wypadek był trzeźwy czy pijany? Bo to co się zdarzyło nie jest normalne. W Ruminie, jak i na trasie do Rumina są ograniczenia prędkości, których oczywiście nikt nie przestrzega. A jak się komuś zwróci uwagę to jest się wtedy wrogiem numer jeden. Kiedyś ludzie jeździli na kuniach i byli mądrzejsi, dzisiaj mają samochody i co niektórzy głupieją!
Dodano: 05.10.2017 20:15    Przez: ~abstynent
4 bmw i wszystko jasne
Dodano: 05.10.2017 20:59    Przez: ~Pn
Alez ty durny podszywaczu Pn. Nie nudzi ci sie pisanie debilnych tekstow?
Dodano: 06.10.2017 09:10    Przez: ~Pn
to ja jestem Pn śmieciu co pisał o 9:10. nie podszywaj sie pode mnie bo to zglosze do prokurantury! kocham PO!
Dodano: 06.10.2017 11:02    Przez: ~Pn ten prawdziwy
PO donosi...do Brukseli na Polskę.
Dodano: 06.10.2017 11:40    Przez: ~Kapusie
To ja jestem pn a nie ty pn
Dodano: 06.10.2017 11:48    Przez: ~Pn
Rąbnij się w główkę... podszywaczu...
Dodano: 06.10.2017 12:33    Przez: ~Pn
A to ktoś z Rumina brał w tym udział? A wszyscy byli trzeźwi i zachowali zasady bezpieczeństwa dotyczące ruchu drogowego?
Dodano: 05.10.2017 21:10    Przez: ~noga z gazu
Gdyby zachowali to jie byłoby wypadku, czyż nie?
Dodano: 06.10.2017 13:02    Przez: ~Pn
Sprawca podobno miał ponad promila.
Dodano: 05.10.2017 22:43    Przez: ~Lin
To moja trampolina latała, a ktoś mało rozgarnięty pomylił ją z UFO.
Dodano: 06.10.2017 10:56    Przez: ~J.
1 z 3
123>>