Dzisiaj jest czwartek 14 grudnia 2017, imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23010) SPORT FORUM FIRMY (5108) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 1oC
Jutropogoda
2 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nie walczymy tylko z Górnikiem. Każdy marzy, by po ... (11)Od jutra sprzedaż biletów na koncert sylwestrowy w ... (9)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościŚcieżka w drzewach. Taką wizję ma Kazimierz Ogonow ...

Ścieżka w drzewach. Taką wizję ma Kazimierz Ogonowski

Dodano: 8.10.2017 09:00

Ścieżka rekreacyjna w drzewach. To pierwsze takie miejsce w kraju. Pomysłodawcą i wykonawcą konstrukcji jest Kazimierz Ogonowski z gminy Orchowo.

Niewielka wieś Szydłówiec w gm. Orchowo kryje niesamowitą atrakcję. Pomiędzy świerkami, kilka metrów nad ziemią, póki co na odcinku 100 metrów biegnie leśny trakt. Można nim nie tylko spacerować, ale też przysiąść na ławce i odpocząć. - Tu powietrze inaczej pachnie – zapewnia Kazimierz Ogonowski.

Docelowo pomysłodawca planuje wybudować kilka kilometrów drewnianej ścieżki. W jego wizji nie brakuje też budowy pokojów hotelowych między drzewami, gdzie turyści będą mogli relaksować się blisko natury.  

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Fajny pomysł z tą ścieżką
Dodano: 8.10.2017 09:08    Przez: ~Jak
Ten Pan powinien zaprojektować most na Warcie.
Dodano: 8.10.2017 10:03    Przez: ~adam
Bardzo fajnie i na pewno ten pan jest starszy, którego nie znam, bardzo fajny ma pomysł i coś chce dla ludzi zrobić. Trzeba go bardzo szanować i popieram to co wykazał dla publiczności. Nie tylko ta ścieżka, ale przydało by się wiele innych atrakcyjnych rzeczy, które były by do wypoczynku dla młodzieży i dla starszych osób. Życzę panu dalszych pomysłów dla atrakcji i wypoczynku. I życzę mieszkańcom i nie tylko przyjemnego wypoczynku. Stary mistrz ogrodnik Stansław
Dodano: 8.10.2017 10:58    Przez: ~.
Jak tam dotrzeć żeby zwiedzić
Dodano: 8.10.2017 09:09    Przez: ~Ola
Myślę że i starszym i młodzieży się przyda.
Dodano: 8.10.2017 13:14    Przez: ~,

KOMENTARZE

Fajny pomysł z tą ścieżką
Dodano: 08.10.2017 09:08    Przez: ~Jak
Bardzo,bardzo ekologiczna budowla-setki gwoździ , masa zaciosów i poranione żywe drzewa-głupota !!!!!
Dodano: 08.10.2017 11:08    Przez: ~ekolog
Cos jak belwary bis ktos chce ukrecic lody a zostanie smród ciemnota i zabobon i barany
Dodano: 08.10.2017 11:19    Przez: ~Adam
A co się z firma Inwest zap :zyga,adam i pawelek.pomysl budowy mieszkan byl swietny,ale????
Dodano: 08.10.2017 17:48    Przez: ~Dworcowa
Jak tam dotrzeć żeby zwiedzić
Dodano: 08.10.2017 09:09    Przez: ~Ola
Pozdrawiam Panie Kazimierzu!!!
Dodano: 08.10.2017 09:14    Przez: ~Irek
A jak kornik zeżre podłogę i przyjdzie szyszka z piłą?
Dodano: 08.10.2017 09:30    Przez: ~Bliźniak Kobrzyckiego
Posłuchaj człowieka z wideo: skoro ma 40hektarów, skoro miał 200 (pracowników czy podwładnych w innym zakładzie) i skoro zbudował to w 2 dni ! To on poczeka spokojnie aż kornik się naje i odbuduje ścieżkę w weekend majowy 2031 roku. Swoją drogą sam tego w 2 dni chyba nie zrobił, ale co ważniejsze: jak on robi to w 2 dni i ma przygotowane hektary pod takie ścieżki to za rok może tam budować kilka domków/hoteli na drzewach, zrobić ścieżki 3km i gwarantuje: ma klientów po uszy bo ludzie lubią rzeczy oryginalne. Tak fajnego pomysłu dawno w okolicy nie było! Widziałem takie domki hotelowe na drzewie czy domki na wodzie (barka pływająca). Były całoroczne i obłożenie miały duże!
Dodano: 08.10.2017 21:58    Przez: ~lo
Ten Pan powinien zaprojektować most na Warcie.
Dodano: 08.10.2017 10:03    Przez: ~adam
Stefanowo tez ma ścieżkę przez pola
Dodano: 08.10.2017 10:13    Przez: ~Leszczu
Bardzo fajnie i na pewno ten pan jest starszy, którego nie znam, bardzo fajny ma pomysł i coś chce dla ludzi zrobić. Trzeba go bardzo szanować i popieram to co wykazał dla publiczności. Nie tylko ta ścieżka, ale przydało by się wiele innych atrakcyjnych rzeczy, które były by do wypoczynku dla młodzieży i dla starszych osób. Życzę panu dalszych pomysłów dla atrakcji i wypoczynku. I życzę mieszkańcom i nie tylko przyjemnego wypoczynku. Stary mistrz ogrodnik Stansław
Dodano: 08.10.2017 10:58    Przez: ~.
A co z pozwoleniem na budowę?
Dodano: 08.10.2017 13:06    Przez: ~Kris
Myślę, że starostwo będzie uprzejme i da coś się z tym zrobić. Wiem, że mało pieniędzy, ale jeżeli jest pomysł to trzeba go wykorzystać . A pozwolenie wydaje Poznań i nie tylko. Z szacunkiem dla Kris.Trzeba się starać, żeby coś mieć. Jestem z Konina, Stanisław.Jestem dla wszystkich i dla młodzieży i dla starszych.Z szacunkiem witam WasDla tego gościa co dał pomysł wielki szacunek
Dodano: 08.10.2017 13:13    Przez: ~.
no i tego sie obawiałem wpadnie tam zaraz SIP PIP BHP i h.. wiec co jeszcze, a na koniec Urząd Skarbowy walnie go domiarem.
Dodano: 09.10.2017 22:43    Przez: ~zawodowy pesymista
Myślę że i starszym i młodzieży się przyda.
Dodano: 08.10.2017 13:14    Przez: ~,
Ten pan zapewne ściągnął pomysł z zagranicy. Takie ścieżki są już w niewysokich górach w Austrii, Czechach i na Słowacji. Trochę solidniej zbudowane i wielokilometrowe. Widok z takiej ścieżki jest fantastyczny. Mogłoby miasto albo Starostwo sypnąć groszem, żeby takie ścieżki blisko miasta stworzyć. Super pomysł
Dodano: 08.10.2017 15:07    Przez: ~Jolanta
Nooooo, czemu nie!!!!!!
Dodano: 08.10.2017 15:10    Przez: ~przystojny szatyn
1 z 2
12>>