Dzisiaj jest niedziela 15 września 2019, imieniny: Albina, Nikodema, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18723) SPORT FORUM FIRMY (5360) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
13 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krzymów pretenduje do miana gminy przyjaznej pszcz ... (0)Dynia królowała na stołach. Pierwsza Feta z Banią ... (4)

Ścieżka w drzewach. Taką wizję ma Kazimierz Ogonowski

Dodano: 8.10.2017 09:00
Źródło: LM.pl

Ścieżka rekreacyjna w drzewach. To pierwsze takie miejsce w kraju. Pomysłodawcą i wykonawcą konstrukcji jest Kazimierz Ogonowski z gminy Orchowo.

Niewielka wieś Szydłówiec w gm. Orchowo kryje niesamowitą atrakcję. Pomiędzy świerkami, kilka metrów nad ziemią, póki co na odcinku 100 metrów biegnie leśny trakt. Można nim nie tylko spacerować, ale też przysiąść na ławce i odpocząć. - Tu powietrze inaczej pachnie – zapewnia Kazimierz Ogonowski.

Docelowo pomysłodawca planuje wybudować kilka kilometrów drewnianej ścieżki. W jego wizji nie brakuje też budowy pokojów hotelowych między drzewami, gdzie turyści będą mogli relaksować się blisko natury.  

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Fajny pomysł z tą ścieżką
Dodano: 8.10.2017 09:08    Przez: ~Jak
Ten Pan powinien zaprojektować most na Warcie.
Dodano: 8.10.2017 10:03    Przez: ~adam
Bardzo fajnie i na pewno ten pan jest starszy, którego nie znam, bardzo fajny ma pomysł i coś chce dla ludzi zrobić. Trzeba go bardzo szanować i popieram to co wykazał dla publiczności. Nie tylko ta ścieżka, ale przydało by się wiele innych atrakcyjnych rzeczy, które były by do wypoczynku dla młodzieży i dla starszych osób. Życzę panu dalszych pomysłów dla atrakcji i wypoczynku. I życzę mieszkańcom i nie tylko przyjemnego wypoczynku. Stary mistrz ogrodnik Stansław
Dodano: 8.10.2017 10:58    Przez: ~.
Jak tam dotrzeć żeby zwiedzić
Dodano: 8.10.2017 09:09    Przez: ~Ola
Myślę że i starszym i młodzieży się przyda.
Dodano: 8.10.2017 13:14    Przez: ~,

KOMENTARZE

Fajny pomysł z tą ścieżką
Dodano: 08.10.2017 09:08    Przez: ~Jak
Bardzo,bardzo ekologiczna budowla-setki gwoździ , masa zaciosów i poranione żywe drzewa-głupota !!!!!
Dodano: 08.10.2017 11:08    Przez: ~ekolog
Cos jak belwary bis ktos chce ukrecic lody a zostanie smród ciemnota i zabobon i barany
Dodano: 08.10.2017 11:19    Przez: ~Adam
A co się z firma Inwest zap :zyga,adam i pawelek.pomysl budowy mieszkan byl swietny,ale????
Dodano: 08.10.2017 17:48    Przez: ~Dworcowa
Jak tam dotrzeć żeby zwiedzić
Dodano: 08.10.2017 09:09    Przez: ~Ola
Pozdrawiam Panie Kazimierzu!!!
Dodano: 08.10.2017 09:14    Przez: ~Irek
A jak kornik zeżre podłogę i przyjdzie szyszka z piłą?
Dodano: 08.10.2017 09:30    Przez: ~Bliźniak Kobrzyckiego
Posłuchaj człowieka z wideo: skoro ma 40hektarów, skoro miał 200 (pracowników czy podwładnych w innym zakładzie) i skoro zbudował to w 2 dni ! To on poczeka spokojnie aż kornik się naje i odbuduje ścieżkę w weekend majowy 2031 roku. Swoją drogą sam tego w 2 dni chyba nie zrobił, ale co ważniejsze: jak on robi to w 2 dni i ma przygotowane hektary pod takie ścieżki to za rok może tam budować kilka domków/hoteli na drzewach, zrobić ścieżki 3km i gwarantuje: ma klientów po uszy bo ludzie lubią rzeczy oryginalne. Tak fajnego pomysłu dawno w okolicy nie było! Widziałem takie domki hotelowe na drzewie czy domki na wodzie (barka pływająca). Były całoroczne i obłożenie miały duże!
Dodano: 08.10.2017 21:58    Przez: ~lo
Ten Pan powinien zaprojektować most na Warcie.
Dodano: 08.10.2017 10:03    Przez: ~adam
Stefanowo tez ma ścieżkę przez pola
Dodano: 08.10.2017 10:13    Przez: ~Leszczu
Bardzo fajnie i na pewno ten pan jest starszy, którego nie znam, bardzo fajny ma pomysł i coś chce dla ludzi zrobić. Trzeba go bardzo szanować i popieram to co wykazał dla publiczności. Nie tylko ta ścieżka, ale przydało by się wiele innych atrakcyjnych rzeczy, które były by do wypoczynku dla młodzieży i dla starszych osób. Życzę panu dalszych pomysłów dla atrakcji i wypoczynku. I życzę mieszkańcom i nie tylko przyjemnego wypoczynku. Stary mistrz ogrodnik Stansław
Dodano: 08.10.2017 10:58    Przez: ~.
A co z pozwoleniem na budowę?
Dodano: 08.10.2017 13:06    Przez: ~Kris
Myślę, że starostwo będzie uprzejme i da coś się z tym zrobić. Wiem, że mało pieniędzy, ale jeżeli jest pomysł to trzeba go wykorzystać . A pozwolenie wydaje Poznań i nie tylko. Z szacunkiem dla Kris.Trzeba się starać, żeby coś mieć. Jestem z Konina, Stanisław.Jestem dla wszystkich i dla młodzieży i dla starszych.Z szacunkiem witam WasDla tego gościa co dał pomysł wielki szacunek
Dodano: 08.10.2017 13:13    Przez: ~.
no i tego sie obawiałem wpadnie tam zaraz SIP PIP BHP i h.. wiec co jeszcze, a na koniec Urząd Skarbowy walnie go domiarem.
Dodano: 09.10.2017 22:43    Przez: ~zawodowy pesymista
Myślę że i starszym i młodzieży się przyda.
Dodano: 08.10.2017 13:14    Przez: ~,
Ten pan zapewne ściągnął pomysł z zagranicy. Takie ścieżki są już w niewysokich górach w Austrii, Czechach i na Słowacji. Trochę solidniej zbudowane i wielokilometrowe. Widok z takiej ścieżki jest fantastyczny. Mogłoby miasto albo Starostwo sypnąć groszem, żeby takie ścieżki blisko miasta stworzyć. Super pomysł
Dodano: 08.10.2017 15:07    Przez: ~Jolanta
Nooooo, czemu nie!!!!!!
Dodano: 08.10.2017 15:10    Przez: ~przystojny szatyn
1 z 2
12>>