Dzisiaj jest piątek 14 maja 2021, imieniny: Bonifacego, Macieja, Dobiesława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16556) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (76) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 11oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mustang ma szansę na drugie mistrzostwo Polski. Fi ... (1)Konin. Na Warszawskiej pożar samochodu. Dym widocz ... (3)

Nietrzeźwy policjant po służbie sprawcą wypadku w Ruminie

Dodano: 6.10.2017 15:24

Sprawcą wypadku w Ruminie był nietrzeźwy funkcjonariusz KMP w Koninie (po służbie). Komendant miejski policji podjął procedurę wydalenia ze służby w trybie natychmiastowym.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło w miniony czwartek, 5 października br. około godz. 15.20. Na skrzyżowaniu dróg powiatowych w Ruminie (gmina Stare Miasto) zderzyły się cztery pojazdy. Z ustaleń wynika, że osobowy mercedes nie zatrzymał się na znaku „stop”, nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z suzuki swift, następnie dachował i uderzył w opla astrę i renaulta lagunę.

- Z ustaleń wynika, że kierujący mercedesem (ponad 2,5 promila po badaniu alkomatem) i oplem astra (niespełna promil) byli nietrzeźwi

– informuje sierżant sztabowy Zbigniew Janusz, oficer prasowy KMP w Koninie.

- Kierujący mercedesem ze złamaniem i raną głowy trafił do szpitala, a na obserwację kierowca suzuki i dwie pasażerki. Kierujący mercedesem to 41-letni funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Koninie. W chwili zdarzenia był po służbie i poruszał się prywatnym pojazdem. Na miejscu był prokurator, komendant miejski policji w Koninie oraz naczelnik wydziału ruchu drogowego. Prokuratura okręgowa prowadzi bowiem nadzór nad postępowaniem karnym wobec policjanta. Zostało także wszczęte postępowanie administracyjne – procedura wydalenia funkcjonariusza ze służby  

– potwierdził Zbigniew Janusz, oficer prasowy KMP w Koninie.

Fot. JRG nr 2 w Koninie

  • Nietrzeźwy policjant po służbie sprawcą wypadku w Ruminie

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A ile takich spraw po koleżeńsku zamiata się pod dywan? 99.9%
Dodano: 6.10.2017 15:43    Przez: ~Dan
Jak by nie wypadek to by sobie tak jeździł " na gazie ". Koledzy nawet jak by go zatrzymali to g..no by mu zrobili. Podejrzewam że nie on jeden tak po pracy z tego miejsca wraca no ale swój swego kryje.
Dodano: 6.10.2017 15:44    Przez: ~obywalelsko
Jak zwykle szybkie kopiuj wklej z innego portalu i artykuł na lm mamy gotowy.Swoją drogą statystycznie ten wypadek wyglądał strasznie. Na 4 kierowców 2 konkretnie pijanych i niestety znowu policjant daje przykład obywatelom. Pamiętacie jak wjechał w Orlen?
Dodano: 6.10.2017 15:35    Przez: ~Lopek
W policji chyba skończyły się grube lata jak swój swojego podpier. Swoją drogą bardzo dobrze bo wszyscy powinni być i czuć się rowni. Ciekawe jak się to skończy i czy ktoś nie zamiecie tego pod dywan
Dodano: 6.10.2017 15:38    Przez: ~Warcaby
avatar Powinien dostać medal i nagrodę, w końcu w pewnym sensie zrobił to co teraz jest takie modne. Mianowicie będąc po służbie ujawnił aż dwóch pijanych kierujących.
Dodano: 6.10.2017 15:51    Przez: Urlich von Jungingen

KOMENTARZE

tr6yery
Dodano: 06.10.2017 16:11    Przez: ~yywerery
No cóż ,funkcjonariusz nawet po służbie skutecznie wyłapuje pijanych kierowców :-D
Dodano: 06.10.2017 16:17    Przez: ~...
Ten mial niezla skuteczność.
Dodano: 06.10.2017 19:33    Przez: ~Pn
Policjant jest zawsze na służbie - Bogu, Ludziom i Ojczyźnie !
Dodano: 06.10.2017 16:26    Przez: ~Ksionc
bogu nie
Dodano: 06.10.2017 16:54    Przez: ~zx
Teraz to sa ofdani jedynej slusznej partyji - piss...
Dodano: 06.10.2017 19:34    Przez: ~Pn
Bogu!!!!!!!!!!
Dodano: 08.10.2017 08:29    Przez: ~Bogu
Wiecie co czytam te wasze mdłe komentarze i śmiać się chce nikt nie jest ponad prawem nawet policjant i powinien być traktowany jak każdy inny uczestnik ruchu to co zrobił za to poniesie konsekwencje i to srogie ,a wy co każdego chcecie zrównać z ziemia czasami take zastanówcie się co piszecie zawinił upokorzył mundur poniesie odpowiedzialność. Popatrz na siebie człowieczku co piszesz ile razy ty jechałeś po wpływem ? dobrze się kogoś obwinia i upokarza i na kim jeździ taki jest własnie LM. Dodaje ,ze nie jestem Policjantem myślę tylko racjonalnie nie tak ja wy itp.
Dodano: 06.10.2017 16:33    Przez: ~facet na poziomie
Taki daje przykład mundurowy, który powinien być wzorcem dla innych ?
Dodano: 06.10.2017 17:41    Przez: ~Obywatel
Akirat ja mie jeżdżę pod wplywem, nawet po lyku piwa wiec moge po smieciu jechac. Mogl pozabijac niewinnych ludzi! A 2,5 promila to trzeba chlac lilka dni.
Dodano: 06.10.2017 19:36    Przez: ~Pn
Ten drugi pijany jaki miał zawód?
Dodano: 06.10.2017 16:44    Przez: ~XxX
też policjant
Dodano: 06.10.2017 16:50    Przez: ~www
osobiście dopilnuję żeby h**a wywalili z policj
Dodano: 06.10.2017 16:48    Przez: ~policjant
ha ha
Dodano: 06.10.2017 16:54    Przez: ~hi hi
policjanciku, który nie nadawałeś się do służby. On ma już pozamiatane a ty możesz dopilnować swoich ciuchów.
Dodano: 06.10.2017 17:45    Przez: ~Ciuchland
Osobiście to se możesz strzepać k..te
Dodano: 09.10.2017 17:25    Przez: ~Jegr
Pijany Policjant z PG i wszystko w temacie pewnie kolega listonosza
Dodano: 06.10.2017 16:51    Przez: ~listowy
Pytanie na które musi być odpowiedź czy był w pracy czy pił w pracy. Ilu spośród policjantów leczy się na alkoholizm czy jeździ na turnusy aa... Policjant ma być wyjątkowy a tu się okazuje że alkohol się leje na komendzie? Czy Pg jest na piętrze co siedzą komendant? To co ślepi są nie widzą nie sprawdzają. Jaki naczelnik był To jak teraz jak pojadę obok komendy mam uważać bo ktoś wyjedzie po pijaku No lm pytać rzecznika. Czy naczelnik znał problem? No gdzie przełożony vo to ma być bardzo czy policja. Vo chwilę będziemy ogląda rozwalilas stacje paliw albo wypadki cud że nie zabił nikogo. I co to Policjant ilu takich je syt jeszcze. To Tylko Pg? Poprzednio to jechał kryminalny na stację. Zaraz będziecie wmawiać że czeka praca stres i albo samobójstwa albo wódka albo nerwy... Nerwy mają Ci na ulicy a Tam co robią ksero i drukuj stres hak Cholewa. JADRZAK jak się odchodził powiedział że sami Najlepsi. To się zapytam ten też czy ten nie a może są jeszcze lepsi. Ktoś powinien to bagno
Dodano: 08.10.2017 08:38    Przez: ~Pytać
Po Jądrzaku będzie jeszcze duuużo naprawiania i sprzątania. Niestety wielu rzeczy cofnąć się nie da.
Dodano: 09.10.2017 08:44    Przez: ~...
Strażacy z Pożarnej tez nawaleni przyjezdzają...
Dodano: 06.10.2017 16:55    Przez: ~walus
Nietrzezwi raczej napruci
Dodano: 06.10.2017 17:09    Przez: ~Yog
Powinni sprawdzić tych z pogotowia tam też się dzieje ....
Dodano: 06.10.2017 17:14    Przez: ~Straszak...
Za dużo się filmów naoglądałeś
Dodano: 06.10.2017 18:48    Przez: ~Vega
od pogotowia wara..łachudro z kompleksami..
Dodano: 06.10.2017 22:12    Przez: ~vega
Jak po "służbie" miał 2,5 promila to na "służbie" pewnie że 3!
Dodano: 06.10.2017 17:17    Przez: ~Zomo
On kika dni chlal. Moze i ma sluzbie tez. Pozniej spja w radiowozach w dziurze na uboczu.
Dodano: 06.10.2017 19:38    Przez: ~Pn
2 z 8
<<12345678>>