Dzisiaj jest piątek 14 maja 2021, imieniny: Bonifacego, Macieja, Dobiesława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16551) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (76) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 11oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mustang ma szansę na drugie mistrzostwo Polski. Fi ... (1)Konin. Na Warszawskiej pożar samochodu. Dym widocz ... (3)

Nietrzeźwy policjant po służbie sprawcą wypadku w Ruminie

Dodano: 6.10.2017 15:24

Sprawcą wypadku w Ruminie był nietrzeźwy funkcjonariusz KMP w Koninie (po służbie). Komendant miejski policji podjął procedurę wydalenia ze służby w trybie natychmiastowym.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło w miniony czwartek, 5 października br. około godz. 15.20. Na skrzyżowaniu dróg powiatowych w Ruminie (gmina Stare Miasto) zderzyły się cztery pojazdy. Z ustaleń wynika, że osobowy mercedes nie zatrzymał się na znaku „stop”, nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z suzuki swift, następnie dachował i uderzył w opla astrę i renaulta lagunę.

- Z ustaleń wynika, że kierujący mercedesem (ponad 2,5 promila po badaniu alkomatem) i oplem astra (niespełna promil) byli nietrzeźwi

– informuje sierżant sztabowy Zbigniew Janusz, oficer prasowy KMP w Koninie.

- Kierujący mercedesem ze złamaniem i raną głowy trafił do szpitala, a na obserwację kierowca suzuki i dwie pasażerki. Kierujący mercedesem to 41-letni funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Koninie. W chwili zdarzenia był po służbie i poruszał się prywatnym pojazdem. Na miejscu był prokurator, komendant miejski policji w Koninie oraz naczelnik wydziału ruchu drogowego. Prokuratura okręgowa prowadzi bowiem nadzór nad postępowaniem karnym wobec policjanta. Zostało także wszczęte postępowanie administracyjne – procedura wydalenia funkcjonariusza ze służby  

– potwierdził Zbigniew Janusz, oficer prasowy KMP w Koninie.

Fot. JRG nr 2 w Koninie

  • Nietrzeźwy policjant po służbie sprawcą wypadku w Ruminie

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A ile takich spraw po koleżeńsku zamiata się pod dywan? 99.9%
Dodano: 6.10.2017 15:43    Przez: ~Dan
Jak by nie wypadek to by sobie tak jeździł " na gazie ". Koledzy nawet jak by go zatrzymali to g..no by mu zrobili. Podejrzewam że nie on jeden tak po pracy z tego miejsca wraca no ale swój swego kryje.
Dodano: 6.10.2017 15:44    Przez: ~obywalelsko
Jak zwykle szybkie kopiuj wklej z innego portalu i artykuł na lm mamy gotowy.Swoją drogą statystycznie ten wypadek wyglądał strasznie. Na 4 kierowców 2 konkretnie pijanych i niestety znowu policjant daje przykład obywatelom. Pamiętacie jak wjechał w Orlen?
Dodano: 6.10.2017 15:35    Przez: ~Lopek
W policji chyba skończyły się grube lata jak swój swojego podpier. Swoją drogą bardzo dobrze bo wszyscy powinni być i czuć się rowni. Ciekawe jak się to skończy i czy ktoś nie zamiecie tego pod dywan
Dodano: 6.10.2017 15:38    Przez: ~Warcaby
avatar Powinien dostać medal i nagrodę, w końcu w pewnym sensie zrobił to co teraz jest takie modne. Mianowicie będąc po służbie ujawnił aż dwóch pijanych kierujących.
Dodano: 6.10.2017 15:51    Przez: Urlich von Jungingen

KOMENTARZE

Jak ktoś pobije policjanta w autobusie to nie ma mowy o takim czymś jak policjant po sluzbie, że policjantem jest się cały czas. Jak policjant zrobi takie coś to próbuje się nam wmówić że jest po służbie. W momencie wykadku policjant po alkoholu przestał być funkcjonariuszem a został zwyklym przestępcą.
Dodano: 06.10.2017 17:20    Przez: ~Żal Konina
W Monachium na Oktober Festa wypito 7,5 miliona litrow piwatam sa pijacy.Polak to nigdy im nie dorowna w piciu.
Dodano: 06.10.2017 17:26    Przez: ~E=mc 2
Co to ma do rzeczy. Wypiłeś nie siadaj za kierownicę.
Dodano: 06.10.2017 17:45    Przez: ~Edek
POLICJANT JEST NA SŁUŻBIE 24 GODZINY
Dodano: 06.10.2017 17:32    Przez: ~gość
No ładnie, tu Policjant, tam Ksiądz, Prokurator, Sędzia, takim się wydaje, że im wszystko wolno i nikt ich nie ruszy, gdyby nie wypadek, nadal by jęzdził pijany.
Dodano: 06.10.2017 17:48    Przez: ~O zgrozo
Byc moze na sluzbie jezdzil napity.
Dodano: 06.10.2017 19:39    Przez: ~Pn
Ale macie temat Tylko jak gówniarze ze szkoły chlają i jadą pod wpływem narkotyków i alkoholu tego nie widzicie ? Szkoła Górnicza non stop picie i ćpanie pokazówki na motorkach i cwaniactwo jeden jedyny pisk opon ,a jest szpital i są małe dzieci tego policja nie widzi WSTYD.
Dodano: 06.10.2017 18:01    Przez: ~spacerowiczka
Policjant to zawod a pies to charakter!!!! i tu jest kolejny przyklad patologi w policji (pija,cpaja,jezdza bez pasow i swiatel w dzien a rece to im wisza przez otwarte okna jak by grzyby zbierali, a i jeszcze ciemne okularki zeby ich z twarzy nie rozpoznano. Policja to jeden z najbardziej znienawidzonych zawodow w Polsce ida na Psa tylko nieroby,oszusci,i przekrentasy..pozdrawiam
Dodano: 06.10.2017 18:02    Przez: ~Obywatel
obywatelu, dla mnie jesteś małe "o". Widzę, że musiał Cię któryś nieźle wkurzyć, może ubiegł z przekrętem.
Dodano: 06.10.2017 19:05    Przez: ~Nie jestem służącym
Tam idą tylko nieudacznicy.
Dodano: 06.10.2017 19:40    Przez: ~Pn
brawo policja! oh wait...
Dodano: 06.10.2017 18:11    Przez: ~patryk
Piłeś nie jedź, WYPIJ !!!!!!! Takie to k**wa proste heeee.
Dodano: 06.10.2017 18:31    Przez: ~Koninianinn
Po sluzbie?
Dodano: 06.10.2017 18:45    Przez: ~Pies na sluzbie jest caly cz ...
Zaraz zaraz... 2,5 promila o 15.20??? Kiedy on zaczął pić? Może jeszcze na służbie?
Dodano: 06.10.2017 18:47    Przez: ~heniek
służbę zaczął o 14:00 ale skończył o 15:20, stąd już po służbie :)
Dodano: 06.10.2017 22:37    Przez: ~:)
3 z 8
<<12345678>>