Dzisiaj jest sobota 8 maja 2021, imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17191) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 4oC
Jutropogoda
12 / 11oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk wciąż w grze o ligowe podium. Pewna wygrana ... (0)Konin. Kwiaty i znicze w 76 rocznicę zakończenia I ... (3)

Nietrzeźwy policjant po służbie sprawcą wypadku w Ruminie

Dodano: 6.10.2017 15:24

Sprawcą wypadku w Ruminie był nietrzeźwy funkcjonariusz KMP w Koninie (po służbie). Komendant miejski policji podjął procedurę wydalenia ze służby w trybie natychmiastowym.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło w miniony czwartek, 5 października br. około godz. 15.20. Na skrzyżowaniu dróg powiatowych w Ruminie (gmina Stare Miasto) zderzyły się cztery pojazdy. Z ustaleń wynika, że osobowy mercedes nie zatrzymał się na znaku „stop”, nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z suzuki swift, następnie dachował i uderzył w opla astrę i renaulta lagunę.

- Z ustaleń wynika, że kierujący mercedesem (ponad 2,5 promila po badaniu alkomatem) i oplem astra (niespełna promil) byli nietrzeźwi

– informuje sierżant sztabowy Zbigniew Janusz, oficer prasowy KMP w Koninie.

- Kierujący mercedesem ze złamaniem i raną głowy trafił do szpitala, a na obserwację kierowca suzuki i dwie pasażerki. Kierujący mercedesem to 41-letni funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Koninie. W chwili zdarzenia był po służbie i poruszał się prywatnym pojazdem. Na miejscu był prokurator, komendant miejski policji w Koninie oraz naczelnik wydziału ruchu drogowego. Prokuratura okręgowa prowadzi bowiem nadzór nad postępowaniem karnym wobec policjanta. Zostało także wszczęte postępowanie administracyjne – procedura wydalenia funkcjonariusza ze służby  

– potwierdził Zbigniew Janusz, oficer prasowy KMP w Koninie.

Fot. JRG nr 2 w Koninie

  • Nietrzeźwy policjant po służbie sprawcą wypadku w Ruminie

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A ile takich spraw po koleżeńsku zamiata się pod dywan? 99.9%
Dodano: 6.10.2017 15:43    Przez: ~Dan
Jak by nie wypadek to by sobie tak jeździł " na gazie ". Koledzy nawet jak by go zatrzymali to g..no by mu zrobili. Podejrzewam że nie on jeden tak po pracy z tego miejsca wraca no ale swój swego kryje.
Dodano: 6.10.2017 15:44    Przez: ~obywalelsko
Jak zwykle szybkie kopiuj wklej z innego portalu i artykuł na lm mamy gotowy.Swoją drogą statystycznie ten wypadek wyglądał strasznie. Na 4 kierowców 2 konkretnie pijanych i niestety znowu policjant daje przykład obywatelom. Pamiętacie jak wjechał w Orlen?
Dodano: 6.10.2017 15:35    Przez: ~Lopek
W policji chyba skończyły się grube lata jak swój swojego podpier. Swoją drogą bardzo dobrze bo wszyscy powinni być i czuć się rowni. Ciekawe jak się to skończy i czy ktoś nie zamiecie tego pod dywan
Dodano: 6.10.2017 15:38    Przez: ~Warcaby
avatar Powinien dostać medal i nagrodę, w końcu w pewnym sensie zrobił to co teraz jest takie modne. Mianowicie będąc po służbie ujawnił aż dwóch pijanych kierujących.
Dodano: 6.10.2017 15:51    Przez: Urlich von Jungingen

KOMENTARZE

Kiedy to chamstwo , bezkarność , cwaniactwo, wmawianie w przesłuchaniach, bicie młodych ludzi bez powodu, wprowadzanie agresji . wywożenie , współpraca z przestępcami , z grupami narkotykowymi , a wmawianie że to człowiek cywil jest winny i udają głuchych , ciemnych , czekają na donosy nieprawdziwych wiadomości przez fałszywych informatorów bo sami nic nie potrafią,- kiedy to skończy się w konińskiej komendzie, Podgrywanie "kozaków " ale wobec normalnych ludzi , nie mówiąc o wyglądzie niektórych policjantów i policjantek- że jak to trafili do policji , bo ani wzrost ani predyspozycje nie wskazują na to. Przecież to nie pierwsze zdarzenia w tym haremie , najlepiej włączyć ' jazdę na sygnale" jadąc po alkohol i to w policji i straży pożarnej tylko możliwe i w Polsce. ,Kidy w końcu to dziadostwo się skończy w policji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Komendancie do pracy i zrobić kontrolę i lustrację swoich ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Dodano: 06.10.2017 19:20    Przez: ~oberek
Skąd ci do głowy przyszła ta straż ?
Dodano: 08.10.2017 18:45    Przez: ~....
Co za gnoj... szkoda słów.
Dodano: 06.10.2017 19:28    Przez: ~Pn
P.S. Kompletnie mi nie szkoda tego psa
Dodano: 06.10.2017 19:42    Przez: ~Pn
Zamknąć k**we a nie postępowanie!
Dodano: 06.10.2017 20:17    Przez: ~Kajtek
a bujek z Posady to kiedy zostanie namierzony ??
Dodano: 06.10.2017 20:20    Przez: ~stefan
Byl pies nie ma psa... Oby byli nastepni wywaleni. Np. taki macudzina... i inne jemu podobne przestepcze mordy.
Dodano: 06.10.2017 20:55    Przez: ~Gdzie Honor Policjanta
wytłumaczą, że był na służbie i musiał pić z "przestępcami"
Dodano: 06.10.2017 21:14    Przez: ~ziobra brat już w pekao.sa
Witam a do której ten policjant pracował? wie ktos? 2,5 promila moze w pracy pili wszystkich powinni sprawdzic no chyba ze polecenie słuzbowe dostał haha
Dodano: 06.10.2017 21:24    Przez: ~janosik
Ten drugi nie był psem i grzecznie stał na stopie. Cud że żyje ale na podwójnym gazie nie powinien jeździć. Nic go nie tłumaczy. Pies na stopie jedzie minimum 90 km Na godz. Chyba musiał mieć problemy....
Dodano: 06.10.2017 22:06    Przez: ~Lin
avatar Brawo Ty :-)
Dodano: 06.10.2017 22:19    Przez: timor meble
Powini pokazac jego zdjecie publicznie zeby kazdy wiedzial ze policjant i po pijaku jeździ ciekawie czy prawkko zabiora