LM.plSportŚwietna passa wciąż trwa. Sokół pokonał czwartego beniaminka!

Świetna passa wciąż trwa. Sokół pokonał czwartego beniaminka!

Ciężkie, ale wygrane spotkanie zaliczył w sobotę Sokół Kleczew. Drużyna Tomasza Bekasa odniosła czwarte zwycięstwo z rzędu, pokonując na wyjeździe Unię Solec Kujawski 2:0.

Mecz z powodu warunków atmosferycznych nie obfitował w sytuacje bramkowe. W pierwszej połowie więcej stworzyli ich sobie kleczewianie, ale wykorzystali tylko jedną. W 27. minucie po wyrzucie z autu piłka trafiła do Joshuy Baloguna, a ten silnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

W drugiej połowie goście dobili unitów. Jokerem okazał się wprowadzony w 81. minucie Wojciech Antczak. Siedem minut po wejściu na murawę pomocnik Sokoła otrzymał celne podanie od Michała Wolinowskiego i celnym strzałem ustalił wynik starcia na 0:2.

Był to już czwarty zwycięski mecz Sokoła Kleczew. Drużyna Tomasza Bekasa wciąż plasuje się na drugim miejscu w tabeli z dorobkiem 23 punktów i stratą dwóch oczek do liderującego Świtu Skolwin. Kolejne spotkanie już w przyszłą sobotę. Sokół podejmować będzie Kotwicę Kołobrzeg.

Unia Solec Kujawski - Sokół Kleczew 0:2 (27' Joshua Balogun, 88' Wojciech Antczak)

Sokół Kleczew: Hubert Świtalski – Arkadiusz Widelski, Sebastian Śmiałek, Mikołaj Pingot, Michał Kozajda, Arkadiusz Bajerski (81’ Michał Wolinowski), Joshua Balogun (89’ Jan Paczyński), Jakub Groszkowski (81’ Wojciech Antczak), Tomasz Kowalczuk (77’ Mateusz Majewski), Filip Brzostowski, Jakub Antosik.

źródło: sokol.kleczew.pl