Dzisiaj jest sobota 22 września 2018, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22677) SPORT FORUM FIRMY (5223) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
13 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Lider zatrzymany! Czwarty mecz bez porażki Górnika ... (8)MZK Konin otworzył dzisiaj zajezdnię autobusową dl ... (4)

Konin. Turystyka rowerowa w Wielkopolsce. Konferencja branżowa

Dodano: 11.10.2017 12:44

Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Lokalna Organizacja Turystyczna Marina zapraszają do udziału w konferencji „Turystyka rowerowa w Wielkopolsce”. 

Konferencja branżowa odbędzie się 18 października 2017 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie. Poświęcone będzie tematyce szlaków rowerowych i rozwojowi turystyki kolarskiej w regionie. Podczas konferencji poruszone zostaną takie tematy, jak: prawne aspekty wytyczania szlaków rowerowych, standaryzacja turystycznych tras rowerowych, szlak rowerowy jako produkt turystyczny. Podczas panelu dyskusyjnego podjęty zostanie wątek komercjalizacji szlaków rowerowych oraz znaczenia szlaków turystycznych w erze smartfonów i coraz bardziej powszechnego dostępu do Internetu. W programie zaplanowano referaty ekspertów z Gdyni, Łodzi, Krakowa i Warszawy: Jolanty Śledzińskiej i Andrzeja Gordona z Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego, Tadeusza Kopty, specjalisty w zakresie standardów dróg rowerowych w Polsce, Jacka Zdrojewskiego, koordynatora działań związanych z budową szlaku rowerowego Green Velo. Doświadczeniami z rozwoju turystyki rowerowej w naszym regionie podzielą się: Arkadiusz Bednarek z Urzędu Miasta i Gminy Murowana Goślina oraz Ewelina Rapeła i Andrzej Łącki, którzy wystąpią z ramienia Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina”.

Zaproszenia do udziału w konferencji zostały skierowane do osób działających na rzecz turystyki rowerowej w Wielkopolsce, w tym samorządów lokalnych, Lasów Państwowych, pracowników parków krajobrazowych, wielkopolskich oddziałów Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego, lokalnych organizacji turystycznych i lokalnych grup działania. Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są pod adresem: kontakt@turystyka.konin.pl oraz telefonicznie pod numerem: 63 246 32 48. Udział w konferencji jest bezpłatny. 

  • Konin. Turystyka rowerowa w Wielkopolsce. Konferencja branżowa

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Brak scieżki Konin - Ślesin to jest SKANDAL !!!Tyle lat a jej nie ma.
Dodano: 11.10.2017 13:40    Przez: ~kolarz

KOMENTARZE

Brak scieżki Konin - Ślesin to jest SKANDAL !!!Tyle lat a jej nie ma.
Dodano: 11.10.2017 13:40    Przez: ~kolarz
I dalej Ślesin- Skulsk.
Dodano: 11.10.2017 17:53    Przez: ~Skulsk
Konin - Licheń, Konin - Kazimierz... duzo by wymieniać, ale z drugiej strony konin to miasto starych ludzi...wiec wlodarze uwazaja, ze dla starych nie ma sensu budowac drog rowerowych.
Dodano: 12.10.2017 11:45    Przez: ~asd
Starsi ludzie właśnie z samochodów przesiadają się na rowery i to jest piękne, tylko jest jeden mankament, zbyt mało ścieżek rowerowych.
Dodano: 12.10.2017 15:57    Przez: ~Emeryt
ja się zgłaszam na wykonawcę barierek w kolorze biało-czerwonym, jestem pierwszy i nie dam się wybzykać.
Dodano: 11.10.2017 20:27    Przez: ~spec od barierek
Powstrzymam się od wypowiedzi na ten temat tylko dlatego, że lubię Ewelinę.
Dodano: 12.10.2017 17:05    Przez: ~rowerzysta od zawsze
Ja też
Dodano: 12.10.2017 17:12    Przez: ~rowerzysta nie na pokaz
Ja również
Dodano: 12.10.2017 17:28    Przez: ~rowerzysta, nie cyklista

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.