Dzisiaj jest niedziela 22 października 2017, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24104) SPORT FORUM FIRMY (5088) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
11 / 8oC
Pojutrzepogoda
10 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Hubertus w Trójce. Była przejażdżka i tradycyjna g ... (6)Zapalili znicz pamięci przy pomniku rozstrzelanych ... (2)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościZlikwidowana plantacja marihuany. Zarzuty dla dwóc ...

Zlikwidowana plantacja marihuany. Zarzuty dla dwóch 18-latków

Dodano: 11.10.2017 15:49

Policjanci z Konina i Sompolna zlikwidowali plantację marihuany. Zarzuty uprawy i przetwarzania narkotyku usłyszeli dwaj 18-latkowie.

Mundurowi z wydziału kryminalnego wspólnie z kolegami z Sompolna weszli kilka dni temu do mieszkania i budynków gospodarczych na terenie gminy Wierzbinek. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilka krzewów konopi indyjskiej oraz susz o łącznej wadze ponad 42 gramów. Zatrzymano dwóch 18-letnich mieszkańców powiatu konińskiego, którzy usłyszeli już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Obaj przyznali się do winy. Grozi im do 5 lat więzienia.

Wobec nastoletnich hodowców marihuany zastosowano dozór policyjny. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kole.  

fot. KMP Konin

  • Zlikwidowana plantacja marihuany. Zarzuty dla dwóch 18-latków
  • Zlikwidowana plantacja marihuany. Zarzuty dla dwóch 18-latków
  • Zlikwidowana plantacja marihuany. Zarzuty dla dwóch 18-latków
  • Zlikwidowana plantacja marihuany. Zarzuty dla dwóch 18-latków

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Jak widać portal LM w szczycie formy rośliny się uprawia a nie hoduje, chyba że w celu wyselekcjonowania lepszych cech.
Dodano: 11.10.2017 15:56    Przez: ~Goliniuk
Zdelegalizowac papierosy, alkohol, partie polityczne!!!
Dodano: 11.10.2017 16:45    Przez: ~Konin
W Polsce rocznie pali się około 500 ton marihuany... nie ma sensu z tym walczyć tylko trzeba zalegalizować !!!
Dodano: 11.10.2017 16:04    Przez: ~Martwię
Alkohol to najgorszy narkotyk!
Dodano: 11.10.2017 16:34    Przez: ~Prawy.
Narkotyki prowadzą do uzależnienia i do śmierci, ilu piosenkarzy narkotyki wykończyły ? Papierosy i alkohol to też trucizna i z tym Państwo powinno walczyć, pijana kobieta rodzi bliżniaki, albo noworodka wyrzuca na śmietnik, czy przez okno.
Dodano: 11.10.2017 18:08    Przez: ~Patologia

KOMENTARZE

Jak widać portal LM w szczycie formy rośliny się uprawia a nie hoduje, chyba że w celu wyselekcjonowania lepszych cech.
Dodano: 11.10.2017 15:56    Przez: ~Goliniuk
W Polsce rocznie pali się około 500 ton marihuany... nie ma sensu z tym walczyć tylko trzeba zalegalizować !!!
Dodano: 11.10.2017 16:04    Przez: ~Martwię
Chyba ci się klepki poprzestawiały od tego ćpania, powinni zaostrzyć kary a nie zalegalizować
Dodano: 11.10.2017 16:29    Przez: ~po
Zdelegalizowac papierosy, alkohol, partie polityczne!!!
Dodano: 11.10.2017 16:45    Przez: ~Konin
Narkotyki prowadzą do uzależnienia i do śmierci, ilu piosenkarzy narkotyki wykończyły ? Papierosy i alkohol to też trucizna i z tym Państwo powinno walczyć, pijana kobieta rodzi bliżniaki, albo noworodka wyrzuca na śmietnik, czy przez okno.
Dodano: 11.10.2017 18:08    Przez: ~Patologia
Pewnie sprzedał ich konfident Adam Z. z Kazubka pseudo Tajfun
Dodano: 14.10.2017 12:48    Przez: ~toon
Konopie to nie narkotyk tylko używka! Tak jak kawa, herbata, cukier, oraz o wiele gorsze i silnie uzależniające jak papierosy i alkohol! Każdy powinien mieć prawo w wolnym kraju decydować sam co dla niego dobre, a co nie!
Dodano: 15.10.2017 00:38    Przez: ~Ja
Ale sie dzieje ho ho
Dodano: 11.10.2017 16:05    Przez: ~Pn
Zamknij pysk
Dodano: 12.10.2017 13:35    Przez: ~***
Czy rodzice wiedzieli, co ich synowie robią ? Co młodego człowieka ciągnie do narkotyków ?
Dodano: 11.10.2017 16:27    Przez: ~Rodzic
kilka krzewów = plantacja :D
Dodano: 11.10.2017 16:34    Przez: ~ja
Dymaj ostro w krzakach
Dodano: 11.10.2017 17:05    Przez: ~XXX
Alkohol to najgorszy narkotyk!
Dodano: 11.10.2017 16:34    Przez: ~Prawy.
Zna ktos tych pionkow?
Dodano: 11.10.2017 16:54    Przez: ~***
tak to ty
Dodano: 11.10.2017 17:04    Przez: ~ll
A nawet jak to co ? Dasz im klapsa "PIONKU"
Dodano: 12.10.2017 20:35    Przez: ~HAHA
A na Stefanowie było inaczej??? to Samo!!!
Dodano: 11.10.2017 17:01    Przez: ~XXX
ciekawe czy Ciopen kupił nawigacje