Dzisiaj jest poniedziałek 19 listopada 2018, imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22553) SPORT FORUM FIRMY (5252) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 2oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Rozpoczęło się głosowanie na Wolontariusza ... (3)Ananasy z naszej klasy, czyli pierwszaki z SP 1, S ...

Kosewo. Samochód wjechał w płot. Jedna osoba trafiła do szpitala

Dodano: 17.10.2017 10:45

W Kosewie, na ternie gminy Ostrowite, kierowca z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji letniskowej.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby. Na miejsce został zadysponowany niezwłocznie zespół Ratownictwa Medycznego. Jedna z tych osób została zabrana do szpitala.

Działania ratownicze prowadziły 2 zastępy z JRG w Słupcy oraz jeden z OSP w Ostrowitem. Policja bada przyczyny wypadku.

Fot. KP PSP w Słupcy 

 

  • Kosewo. Samochód wjechał w płot. Jedna osoba trafiła do szpitala
  • Kosewo. Samochód wjechał w płot. Jedna osoba trafiła do szpitala
  • Kosewo. Samochód wjechał w płot. Jedna osoba trafiła do szpitala

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Słupca,   straż pożarna Słupca,   wjechał w płot,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Nic tylko czekać na komentarze bandy nieudaczników, że znowu BMW... To już jest tak płytkie i żałosne jak rozpadajaca się przeprawa...
Dodano: 17.10.2017 11:25    Przez: ~Gimbus
Widziałeś młodego, mądrego w BMW, ile wozów tej marki rozbitych, a ilu młodych zginęło lub zostało okaleczonych.
Dodano: 17.10.2017 17:07    Przez: ~Fiat Uno
Znowu bmw
Dodano: 17.10.2017 23:00    Przez: ~banda
VW T4 = firma budowlana starter pack. A jak firma budowlana to i wiadomo jak to budowlańcy. 18 harnasiów w robocie wypite, 2x 200 zołądkowej de luxe i potem sie po pracy płoty zalicza...
Dodano: 17.10.2017 11:54    Przez: ~alf
Tak to jest jak Polacy biorą się za remonty i nie wiedzą ile to kosztuje. Potem szukają najtańszych robotników a efekty widać od razu. Wypite bez znajomości prawa budowlanego. Nie wiedzą co do czego ale budowlaniec bo ścianę w płytkach w garażu swoim kiedyś położył i wielki majster. A ich klienci potem do sklepu na reklamację że klej do dupy panele gówna i dra te mordy na sklepie że więcej tu nie przyjda
Dodano: 18.10.2017 09:31    Przez: ~Aw
VW T4, BMW E46 , BMW E60, Passat B5 po lifcie, Audi A4. To są synonimy polskiej pięknej dorodnej wsi.
Dodano: 17.10.2017 11:57    Przez: ~prksenik
na wsi jest 100 razy lepiej niż w "wielkim mieście" koniowie który de facto upada .....
Dodano: 17.10.2017 13:37    Przez: ~amen456
Dopłaty z Unii was podbudowały, my takowych nie mamy, na wsiach obecnie panuje sielanka, niemiecki samochód na każdym podwórku, a co.
Dodano: 17.10.2017 17:00    Przez: ~Miastowy
A co jest synonimem miasta? Scania z MZK?
Dodano: 18.10.2017 11:46    Przez: ~Al
STOP dziwnym wypadkom !! Należy sprawdzić historię pojazdu: kto sprowadził, kto wyklepał i kto dopuścił do ruchu. W razie stwierdzenia uchybień ukarać !! I tak za każdym razem.
Dodano: 17.10.2017 13:02    Przez: ~kollo
Niemiecki jest trwały, a że powypadkowy, czy wręcz składany z kilku to co ?
Dodano: 17.10.2017 17:02    Przez: ~BMW
Ile ludzi zginęło w uno bo to mała blaszana namiastka samochodu nie posiada żadnych standardów bezpieczeństwa, strach tym na ulicę wyjechać. Auto typowych Januszy i plebsów.
Dodano: 17.10.2017 21:47    Przez: ~Fuck the fiat uno.
kosowo :D