Dzisiaj jest sobota 18 listopada 2017, imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23878) SPORT FORUM FIRMY (5096) PRACA (79) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 3oC
Jutropogoda
5 / 4oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin wymaga radykalnej zmiany sposobu i stylu zar ... (45)Piłkarska kolejka: Powrót Marcina Woźniaka, Sokół ... (13)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościPaprockie Holendry. Pożar samochodu dostawczego na ...

Paprockie Holendry. Pożar samochodu dostawczego na DK92

Dodano: 18.10.2017 08:39

W miniony wtorek wieczorem, na trasie krajowej nr 92, a dokładnie w Starych Paprockich Holendrach, na terenie gminy Krzymów, zapalił się samochód dostawczy.

- Po godz. 18.00 konińscy strażacy zostali zadysponowani do pożaru samochodu dostawczego na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Stare Paprockie Holendry, gmina Krzymów

– informuje Sebastian Andrzejewski z KM PSP w Koninie.

- Pożarem objęty był całkowicie samochód dostawczy marki Iveco, przewożący sprzęt AGD. Droga była częściowo zablokowana. W akcji gaśnicze brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Krzymów i OSP Paprotnia.

Dziękujemy Internaucie za film.

fot. JRG Nr 2 w Koninie.

  • Stare Paprockie Holendry. Pożar samochodu dostawczego na DK92

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pożar na dk 92,   straż pożarna Konin,   wypadek,   komunikacja,   pożar dostawczego,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Luudzie ... 4 zastępy przy takim pożarze to dużo? Nie zdajecie sobie sprawy chyba ile potrzeba wody na takiej akcji
Dodano: 18.10.2017 19:58    Przez: ~Cyc

KOMENTARZE

Dostawcze BMW i wszystko jasne
Dodano: 18.10.2017 09:14    Przez: ~Pn
Jasne jak zakaz odwiedzin na noworodkowym
Dodano: 18.10.2017 09:23    Przez: ~Al
Do jednego busa tylu strażaków!!! po cholere?
Dodano: 18.10.2017 15:36    Przez: ~ABSURD
4 wozy strażackie i drabina, to dużo ?
Dodano: 18.10.2017 16:39    Przez: ~Śikawkowy
Jaka drabina nie było żadnej drabiny ? " Śikawkowy " byłem strażakiem tam na miejscu mając 4 samochody strażackie brakowało nam wody a Ty mówisz że to mało ? Może sam byś pojechał i zobaczył jak to jest w naszej roli a nie oceniasz w roli obserwatora bo tak naprawdę pisząc takie głupoty okazujesz to że nie masz wgl pojęcia co to znaczy pożar samochodu a co dopiero busa lub tira ....
Dodano: 19.10.2017 19:20    Przez: ~Strażak
BMW i wszystko jasne. Na bank wiózł czesci do BMW...
Dodano: 18.10.2017 10:16    Przez: ~bmw i wszystko jasne
Te barany w beemkach powinny stracić prawo jazdy !
Dodano: 18.10.2017 11:49    Przez: ~TylkoMesiu
A ty życie heheheh
Dodano: 18.10.2017 17:15    Przez: ~Trh
Papieroski kupił.
Dodano: 18.10.2017 11:52    Przez: ~qper
Nauczcie się czytać bar*** samochód marki Iveco przewoził AGD a nie BMW papieroski. Zajmijcie się swoim nudnym.życiem a nie komentowaniem czyjegoś nieszczescia
Dodano: 18.10.2017 17:00    Przez: ~jolo
ta ale na bank kierowca busa prywatnie jezdzi bmw. bmw i iwszystko jasne. pewno bylo ucyk ucyk i od basu wzmak sie zapalil i caly bus sie zajoł...
Dodano: 18.10.2017 17:25    Przez: ~bmw i wszystko jasne
Luudzie ... 4 zastępy przy takim pożarze to dużo? Nie zdajecie sobie sprawy chyba ile potrzeba wody na takiej akcji
Dodano: 18.10.2017 19:58    Przez: ~Cyc
nikt nie pochwali kierowcy roomstera, który ładnie zjechał na pobocze aby straż mogła przejechaći cierpliwie czekał 80 minut aż przywrócą ponownie ruch
Dodano: 18.10.2017 20:17    Przez: ~Kierowca roomstera
Do "kierowcy roomstera". Czekałeś 80 minut na przywrócenie ruchu? Jak to możliwe skoro "Pan Redaktorzu" napisał, że "droga była częściowo zablokowana" czyli ruch był możliwy(wahadłowy). A swoją drogą widać na filmie, że nie było możliwości przejazdu, ale jak zwykle Pan Redaktor "LM" panował nad wszystkim. Włącznie z nazwą miejscowości. W tytule Paprockie Holendry, ale już w reportarzu Stare Paprockie Holendry. Dla niego to pewnie bez znaczenia, ale jestem ciekawy czy mieszka w starym Koninie czy w nowym. Przecież to jest bez znaczenia. Pozdrowienia dla "Pana Redaktorza".
Dodano: 18.10.2017 22:56    Przez: ~glina12
masakra