Dzisiaj jest sobota 20 października 2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21049) SPORT FORUM FIRMY (5244) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 7oC
Jutropogoda
12 / 7oC
Pojutrzepogoda
12 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zamiast pogrzebu - wesele. Górnik przetrwał, by w ...Wypadek w Grąblinie. Kierowcy przetransportowani d ... (0)

Paprockie Holendry. Pożar samochodu dostawczego na DK92

Dodano: 18.10.2017 08:39

W miniony wtorek wieczorem, na trasie krajowej nr 92, a dokładnie w Starych Paprockich Holendrach, na terenie gminy Krzymów, zapalił się samochód dostawczy.

- Po godz. 18.00 konińscy strażacy zostali zadysponowani do pożaru samochodu dostawczego na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Stare Paprockie Holendry, gmina Krzymów

– informuje Sebastian Andrzejewski z KM PSP w Koninie.

- Pożarem objęty był całkowicie samochód dostawczy marki Iveco, przewożący sprzęt AGD. Droga była częściowo zablokowana. W akcji gaśnicze brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Krzymów i OSP Paprotnia.

Dziękujemy Internaucie za film.

fot. JRG Nr 2 w Koninie.

  • Stare Paprockie Holendry. Pożar samochodu dostawczego na DK92

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pożar na dk 92,   straż pożarna Konin,   wypadek,   komunikacja,   pożar dostawczego,  

POPULARNE KOMENTARZE

Luudzie ... 4 zastępy przy takim pożarze to dużo? Nie zdajecie sobie sprawy chyba ile potrzeba wody na takiej akcji
Dodano: 18.10.2017 19:58    Przez: ~Cyc

KOMENTARZE

Dostawcze BMW i wszystko jasne
Dodano: 18.10.2017 09:14    Przez: ~Pn
Jasne jak zakaz odwiedzin na noworodkowym
Dodano: 18.10.2017 09:23    Przez: ~Al
Do jednego busa tylu strażaków!!! po cholere?
Dodano: 18.10.2017 15:36    Przez: ~ABSURD
4 wozy strażackie i drabina, to dużo ?
Dodano: 18.10.2017 16:39    Przez: ~Śikawkowy
Jaka drabina nie było żadnej drabiny ? " Śikawkowy " byłem strażakiem tam na miejscu mając 4 samochody strażackie brakowało nam wody a Ty mówisz że to mało ? Może sam byś pojechał i zobaczył jak to jest w naszej roli a nie oceniasz w roli obserwatora bo tak naprawdę pisząc takie głupoty okazujesz to że nie masz wgl pojęcia co to znaczy pożar samochodu a co dopiero busa lub tira ....
Dodano: 19.10.2017 19:20    Przez: ~Strażak
BMW i wszystko jasne. Na bank wiózł czesci do BMW...
Dodano: 18.10.2017 10:16    Przez: ~bmw i wszystko jasne
Te barany w beemkach powinny stracić prawo jazdy !
Dodano: 18.10.2017 11:49    Przez: ~TylkoMesiu
A ty życie heheheh
Dodano: 18.10.2017 17:15    Przez: ~Trh
Papieroski kupił.
Dodano: 18.10.2017 11:52    Przez: ~qper
Nauczcie się czytać bar*** samochód marki Iveco przewoził AGD a nie BMW papieroski. Zajmijcie się swoim nudnym.życiem a nie komentowaniem czyjegoś nieszczescia
Dodano: 18.10.2017 17:00    Przez: ~jolo
ta ale na bank kierowca busa prywatnie jezdzi bmw. bmw i iwszystko jasne. pewno bylo ucyk ucyk i od basu wzmak sie zapalil i caly bus sie zajoł...
Dodano: 18.10.2017 17:25    Przez: ~bmw i wszystko jasne
Luudzie ... 4 zastępy przy takim pożarze to dużo? Nie zdajecie sobie sprawy chyba ile potrzeba wody na takiej akcji
Dodano: 18.10.2017 19:58    Przez: ~Cyc
nikt nie pochwali kierowcy roomstera, który ładnie zjechał na pobocze aby straż mogła przejechaći cierpliwie czekał 80 minut aż przywrócą ponownie ruch
Dodano: 18.10.2017 20:17    Przez: ~Kierowca roomstera
Do "kierowcy roomstera". Czekałeś 80 minut na przywrócenie ruchu? Jak to możliwe skoro "Pan Redaktorzu" napisał, że "droga była częściowo zablokowana" czyli ruch był możliwy(wahadłowy). A swoją drogą widać na filmie, że nie było możliwości przejazdu, ale jak zwykle Pan Redaktor "LM" panował nad wszystkim. Włącznie z nazwą miejscowości. W tytule Paprockie Holendry, ale już w reportarzu Stare Paprockie Holendry. Dla niego to pewnie bez znaczenia, ale jestem ciekawy czy mieszka w starym Koninie czy w nowym. Przecież to jest bez znaczenia. Pozdrowienia dla "Pana Redaktorza".
Dodano: 18.10.2017 22:56    Przez: ~glina12
masakra