Dzisiaj jest poniedziałek 20 listopada 2017, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24105) SPORT FORUM FIRMY (5098) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 1oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
5 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
II liga. Pierwsze zwycięstwo KKF AutomTorino Konin ... (13)Turek. Na Dzień Dziecka będzie wodny plac zabaw dl ... (7)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKonin. Wypadek na rondzie "Solidarności". Zderzeni ...

Konin. Wypadek na rondzie "Solidarności". Zderzenie na drodze 

Dodano: 19.10.2017 12:16

Wypadek na rondzie „Solidarności” w centrum nowego Koninie, który zablokował w samo południe ruch w tym miejscu.

Po godz. 12.00 doszło tam do zderzenia samochodu i motocykla. Kierująca volkswagenem sharanem 40-latka prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu po rondzie 71-letniemu kierowcy motocykla. Z powodu zderzenia, mężczyzna ze złamaną nogą został przewieziony do szpitala. 

Przez pewien czas ruch po rondzie "Solidarności" był utrudniony, policja kierowała ruchem.

  • Konin. Wypadek na rondzie "Solidarności". Zderzenie na zjeździe
  • Konin. Wypadek na rondzie "Solidarności". Zderzenie na zjeździe
  • 1508411535-1y4ixb-moto2.jpg
  • 1508411535-z3vf3g-moto3.jpg
  • 1508411535-tu0euh-moto1.jpg
  • 1508411535-lpyzqa-moto4.jpg
  • 1508411543-3h986a-moto6.jpg
  • 1508411545-g3b35v-moto7.jpg
  • 1508411549-4fuvkd-moto5.jpg

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   wypadek na rondzie,   komunikacja,   motocyklista,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Na koninskich rondach patrzac na jezdzacych to jest normalnie tragedia.
Dodano: 19.10.2017 13:22    Przez: ~Bolo
Ludzie nauczcie się w końcu jeździć po rondach,jak już ktoś na tym rondzie jest to musi zjechać proste i logiczne potem wjeżdża następny bo inaczej wychodzi potem kupa nie przyjemności i jedzcie swoim pasem a nie zjeżdżają co niektórzy z lewego pasa z ronda od razu na prawy drugiemu przed nos to też bardzo często się zdarza.
Dodano: 19.10.2017 13:55    Przez: ~Ha
Nie nie była, ale Wjechała z impetem w Pana na skuterku. Dziadunio na szczęście twardy facet i od razu chciał się pozbierać. Nie pozdrawiam kierowcy radiowozu który od razu zjechał na miejsce zdarzenia, najpierw trzymał poszkodowanego za głowę, następnie na moja prośbę żeby położyć coś poszkodowanemu pod głowę jakąś bluzę czy coś to kazał mi zdjąć swoją koszulę. Na szczęście jego kolega od razu wyjął z kibity swoją bluzę od munduru zwinął i położył temu panu pod głowę. I tego pana pozdrawiam
Dodano: 19.10.2017 16:38    Przez: ~antyhejt
To z lewego na prawy jak są dwa pasy to na elkach uczą...
Dodano: 19.10.2017 16:39    Przez: ~To
dzisiaj tez miałem dziwne zdarzenie ale do kolizji nie doszło kolo bazary przy wyjezdzie gość smigal rowerem po pasach gdzie nie ma możliwości jazdy rowerem powinien przeprowadzić a on przepisy ma gdzies....albo ci co trzymaja telefony i lisza sms wchodza na pasy i nie spojrzy czy nie uderzy samochod.....ludzie zycie jest jedno a kaleka można byc prędko.....
Dodano: 19.10.2017 14:28    Przez: ~karolina

KOMENTARZE

Na koninskich rondach patrzac na jezdzacych to jest normalnie tragedia.
Dodano: 19.10.2017 13:22    Przez: ~Bolo
Ludzie nauczcie się w końcu jeździć po rondach,jak już ktoś na tym rondzie jest to musi zjechać proste i logiczne potem wjeżdża następny bo inaczej wychodzi potem kupa nie przyjemności i jedzcie swoim pasem a nie zjeżdżają co niektórzy z lewego pasa z ronda od razu na prawy drugiemu przed nos to też bardzo często się zdarza.
Dodano: 19.10.2017 13:55    Przez: ~Ha
To z lewego na prawy jak są dwa pasy to na elkach uczą...
Dodano: 19.10.2017 16:39    Przez: ~To
z lewego na prawy przed nos nie uczą elki, lecz życie i ludzie, którzy przy znaku "ustąp pierwszeństwa poruszającym się w rondzie" udają mądrali i zamiast zwalniać przyspieszają!
Dodano: 19.10.2017 20:04    Przez: ~sam tak zjeżdżam
Do Ha, na rondzie dwupasmowym pierwszenstwo mam pojazd znajdujacy sie na prawym pasie pomimo tego ze wjechal na rondo pozniej jak pojazd znajdujacy sie na lewym pasie i chcacy zjechac z ronda. Ten z lewego przecina pas temu z prawej i powinien sie zatrzymac na rondzie i przepusic bo TO ON ZMIENIA PAS RUCHU
Dodano: 19.10.2017 20:34    Przez: ~FDSF
Przede wszystkim to w Koninie nie ma rond są tylko skrzyżowania o ruchu okrężnym.
Dodano: 20.10.2017 09:41    Przez: ~Katowice
Tu sie z toba Bolo zgodze. Ludzie nie ootrafia jezdzic na rondacj ake takze poza nimi.
Dodano: 20.10.2017 11:31    Przez: ~Pn
FDSF glupoty piszesz. Doksztalc sie.
Dodano: 20.10.2017 11:34    Przez: ~Pn
nie pisze wcale głupot. wjeżdżasz na rondo pomimo tego, ze masz ustąp pierwszeństwa, ktoś z lewego zjeżdżając zajeżdża ci teoretycznie drogę, bo ty przyspieszyłeś i to on jest winien stłuczki. Czym mniejsze skrzyżowanie tym większe prawdopodobieństwo takich sytuacji, nagminnie na poznańska-kleczewska, kolejowa-dworcowa.
Dodano: 20.10.2017 17:30    Przez: ~kolega ma rację
A co to jest motccykla? ;)
Dodano: 19.10.2017 13:37    Przez: ~motccykla
Motocykla to raczej kobieta. Jsk np ministra.
Dodano: 19.10.2017 13:45    Przez: ~Pn
Fdsf z tym się zgodzę że ten na pasie wewnętrznym musi ustąpić temu który jedzie prawym zewnętrznym pasem ,natomiast opuszczając rondo lewym pasem wewnętrznym nie scinamy odrazu na prawy pas drugiemu pod nos prosto tylko jedziemy lewym i dopiero potem na prawy. a tak dochodzi do stluczek
Dodano: 20.10.2017 14:46    Przez: ~Ha
Pyranie do policjsntow czy prawo jazdy zatrzymane?
Dodano: 19.10.2017 13:46    Przez: ~Pn
pyranie - czy to takie inne piranie ??
Dodano: 19.10.2017 15:58    Przez: ~zx
Tak ale zakaz odwiedzin na noworodkowy już wprowadzony
Dodano: 19.10.2017 17:01    Przez: ~Al
Do zx jak nie masz niczego ciekawego do powiedzenia to zamilcz i nie rob ze siebie głupca. Do AI - cieszy mnie.
Dodano: 20.10.2017 12:02    Przez: ~Pn
Większość ludzi i tak stwierdzi, że motocyklista jechał tak szybko, że nie dało się go zauważyć.
Dodano: 19.10.2017 13:57    Przez: ~PK
tym komarkiem???
Dodano: 19.10.2017 14:07    Przez: ~maxxx
powiem ze niektórzy jeżdżą jak wariaty..... ale sa i tacy co jezdza normalnie.....szybkoscia normalna
Dodano: 19.10.2017 14:31    Przez: ~daro
dzisiaj tez miałem dziwne zdarzenie ale do kolizji nie doszło kolo bazary przy wyjezdzie gość smigal rowerem po pasach gdzie nie ma możliwości jazdy rowerem powinien przeprowadzić a on przepisy ma gdzies....albo ci co trzymaja telefony i lisza sms wchodza na pasy i nie spojrzy czy nie uderzy samochod.....ludzie zycie jest jedno a kaleka można byc prędko.....
Dodano: 19.10.2017 14:28    Przez: ~karolina
Karolcia, a jak się lisze SMS, czy to czasem nie jest grzech?
Dodano: 19.10.2017 14:31    Przez: ~bulba
nie pisałam ..jak trafisz na gościa co jezdzo szybko rowerem ..jeszcze mial do mnie problem..jesli bym miala kamerke jak jezdzi chodnikiem przez pasy.. to bym podała na policję zeby nie doszlo fo wypadku i bym nie winny kierowca ciagany...
Dodano: 19.10.2017 16:11    Przez: ~Karolcia
zgadzm się z tobą Karolcia też spotkałem goscia jak smigał na rowerze i przepisy misł gdzieś.... a może to ta sama osoba
Dodano: 20.10.2017 08:03    Przez: ~darek
Ale laski mają w tej policji. Mogłaby mnie która zatrzymać do kontroli osobistej.
Dodano: 19.10.2017 14:28    Przez: ~Zenek z III osiedla
umyj się to porozmawiamy
Dodano: 19.10.2017 15:05    Przez: ~laska z policji
brawo - laska
Dodano: 19.10.2017 15:59    Przez: ~zx
I byś dostał 1,5 za molestancję.
Dodano: 19.10.2017 16:42    Przez: ~brat laski z policji
Zenek za mała pale masz
Dodano: 20.10.2017 08:45    Przez: ~Pn
ludzie TIRa nie widza, a co dopiero motocykla czy innego pojazdu.
Dodano: 19.10.2017 14:41    Przez: ~asd
Znowu zawiniła kobieta, czym była zajęta, telefonem ?
Dodano: 19.10.2017 16:04    Przez: ~Igor
Nie nie była, ale Wjechała z impetem w Pana na skuterku. Dziadunio na szczęście twardy facet i od razu chciał się pozbierać. Nie pozdrawiam kierowcy radiowozu który od razu zjechał na miejsce zdarzenia, najpierw trzymał poszkodowanego za głowę, następnie na moja prośbę żeby położyć coś poszkodowanemu pod głowę jakąś bluzę czy coś to kazał mi zdjąć swoją koszulę. Na szczęście jego kolega od razu wyjął z kibity swoją bluzę od munduru zwinął i położył temu panu pod głowę. I tego pana pozdrawiam
Dodano: 19.10.2017 16:38    Przez: ~antyhejt
Tylko ronda TURBINOWE!!!!!
Dodano: 19.10.2017 22:47    Przez: ~Kierowca
A ja się nie zgadzam ! Uważam, że jeśli ludzie nie potrafią jeździć po zwykłych rondach to po turbinowych tym bardziej i doskonale to widać na takim oto rondzie przy Carrefour... każdy jeździ tam jak mu wygodnie przez co jest jeszcze bardziej niebezpiecznie...