Dzisiaj jest środa 17 stycznia 2018, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23736) SPORT FORUM FIRMY (5130) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 0oC
Jutropogoda
1 / 2oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wyłudzali dane osobowe. Czujny 73-latek prz ... (5)Kanadyjka i Amerykanka w Medyku, cztery piłkarki n ... (16)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościW PWSZ Konin dyskutowali o turystyce rowerowej w W ...

W PWSZ Konin dyskutowali o turystyce rowerowej w Wielkopolsce

Dodano: 20.10.2017 08:11
Źródło: LM.pl

Ponad 100 osób wzięło udział w konferencji „Turystyka rowerowa w Wielkopolsce”. Wśród poruszanych tematów nie zabrakło tych dotyczących samoobsługowych stacji naprawy rowerów, czy wypożyczalni rowerów miejskich.

Konferencja zorganizowana przez Urząd Marszałkowski w Poznaniu i Lokalną Organizację Turystyczną „Marina” odbyło się w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie. W spotkaniu wzięli udział samorządowcy z całej Wielkopolski, przedstawiciele Lasów Państwowych, wielkopolskie oddziały PTTK, zarządy dróg wojewódzkich i miejskich oraz organizacje turystyczne i lokalne grupy działania.

Po wystąpieniach, w których poruszane były tematy wytyczania szlaków rowerowych, standaryzacji turystycznych tras rowerowych, a także potencjału turystyki rowerowej. Spotkanie zakończył panel dyskusyjny. Poruszone zostały w nim wątki komercjalizacji szlaków oraz problemu braku jednolitych produktów turystycznych dla rowerzystów, które sprzyjałyby masowej turystyce rowerowej i finansowały utrzymywanie szlaków. Dyskutowano też o wypożyczalniach rowerów miejskich, autobusach z przyczepami na rowery oraz e-rowerach z napędem elektrycznym.  

fot. LOT Marina

  • W konińskiej PWSZ dyskutowali o turystyce rowerej w Wielkopolsce
  • W konińskiej PWSZ dyskutowali o turystyce rowerej w Wielkopolsce
  • W konińskiej PWSZ dyskutowali o turystyce rowerej w Wielkopolsce
  • W konińskiej PWSZ dyskutowali o turystyce rowerej w Wielkopolsce

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

Sporo młodzieży w wieku rozwojowym. Widać tę pracę organiczną nauczycieli wf. Tylko po co ja to piszę. Sekretarz tego nie przeczyta.
Dodano: 20.10.2017 09:15    Przez: ~zakłamanie
Ścieżka to przydalaby się z Konina do Ślesina
Dodano: 20.10.2017 14:15    Przez: ~Ola
Czemu miała sluzyc ta dyskusja? Widac entuzjazm i frekwencje na sali. Jakie wnioski wywnioskowano z tej dyskusji?
Dodano: 20.10.2017 17:07    Przez: ~jazda rowerem
p***rzielenie i Chopenie, w Koninie się gada niby o szlakach,ścieżkach rowerowych ale się tylko gada,pieprzy się trzy po trzy a w gminach ościennych się jeżdzi po pięknych ścieżkach rowerowych,aby nie być gołosłownym piękna ścieżka nowo wykonana z Sompolna do Wierzbinka,wątpliwe aby gm,sompolno czy wierzbinek miała większe pieniążki od KONINA,po prostu niech te paproki,nieudacznicy,beztalencia jadą tam na miejsce i porozmawiają z mądrymi ludzmi i dowiedzą się jak to się robi,p***rzielić głupoty i strugać wariata każdy potrafi.To jest polityka Konina.
Dodano: 20.10.2017 19:28    Przez: ~jasiek
Dlaczego nie można zrobić ścieżki rowerowej na skraju lasu przy drodze z Wieruszewa do Kazimierza. Tam już jest przegrany pas bez drzew będący zabezpieczeniem przeciwpożarowym, czy nie można tego wykorzystać do na drogę dla rowerów?
Dodano: 20.10.2017 23:41    Przez: ~DS
,,DOBRY STOJAK NA ROWERY '': ,,KOLO NETTO [-CHOPINA],I LEROY M''
Dodano: 21.10.2017 15:21    Przez: ~L

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.