Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18497) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 14oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (0)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

W PWSZ Konin dyskutowali o turystyce rowerowej w Wielkopolsce

Dodano: 20.10.2017 08:11
Źródło: LM.pl

Ponad 100 osób wzięło udział w konferencji „Turystyka rowerowa w Wielkopolsce”. Wśród poruszanych tematów nie zabrakło tych dotyczących samoobsługowych stacji naprawy rowerów, czy wypożyczalni rowerów miejskich.

Konferencja zorganizowana przez Urząd Marszałkowski w Poznaniu i Lokalną Organizację Turystyczną „Marina” odbyło się w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie. W spotkaniu wzięli udział samorządowcy z całej Wielkopolski, przedstawiciele Lasów Państwowych, wielkopolskie oddziały PTTK, zarządy dróg wojewódzkich i miejskich oraz organizacje turystyczne i lokalne grupy działania.

Po wystąpieniach, w których poruszane były tematy wytyczania szlaków rowerowych, standaryzacji turystycznych tras rowerowych, a także potencjału turystyki rowerowej. Spotkanie zakończył panel dyskusyjny. Poruszone zostały w nim wątki komercjalizacji szlaków oraz problemu braku jednolitych produktów turystycznych dla rowerzystów, które sprzyjałyby masowej turystyce rowerowej i finansowały utrzymywanie szlaków. Dyskutowano też o wypożyczalniach rowerów miejskich, autobusach z przyczepami na rowery oraz e-rowerach z napędem elektrycznym.  

fot. LOT Marina

  • W konińskiej PWSZ dyskutowali o turystyce rowerej w Wielkopolsce
  • W konińskiej PWSZ dyskutowali o turystyce rowerej w Wielkopolsce
  • W konińskiej PWSZ dyskutowali o turystyce rowerej w Wielkopolsce
  • W konińskiej PWSZ dyskutowali o turystyce rowerej w Wielkopolsce

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Sporo młodzieży w wieku rozwojowym. Widać tę pracę organiczną nauczycieli wf. Tylko po co ja to piszę. Sekretarz tego nie przeczyta.
Dodano: 20.10.2017 09:15    Przez: ~zakłamanie
Ścieżka to przydalaby się z Konina do Ślesina
Dodano: 20.10.2017 14:15    Przez: ~Ola
Czemu miała sluzyc ta dyskusja? Widac entuzjazm i frekwencje na sali. Jakie wnioski wywnioskowano z tej dyskusji?
Dodano: 20.10.2017 17:07    Przez: ~jazda rowerem
p***rzielenie i Chopenie, w Koninie się gada niby o szlakach,ścieżkach rowerowych ale się tylko gada,pieprzy się trzy po trzy a w gminach ościennych się jeżdzi po pięknych ścieżkach rowerowych,aby nie być gołosłownym piękna ścieżka nowo wykonana z Sompolna do Wierzbinka,wątpliwe aby gm,sompolno czy wierzbinek miała większe pieniążki od KONINA,po prostu niech te paproki,nieudacznicy,beztalencia jadą tam na miejsce i porozmawiają z mądrymi ludzmi i dowiedzą się jak to się robi,p***rzielić głupoty i strugać wariata każdy potrafi.To jest polityka Konina.
Dodano: 20.10.2017 19:28    Przez: ~jasiek
Dlaczego nie można zrobić ścieżki rowerowej na skraju lasu przy drodze z Wieruszewa do Kazimierza. Tam już jest przegrany pas bez drzew będący zabezpieczeniem przeciwpożarowym, czy nie można tego wykorzystać do na drogę dla rowerów?
Dodano: 20.10.2017 23:41    Przez: ~DS
,,DOBRY STOJAK NA ROWERY '': ,,KOLO NETTO [-CHOPINA],I LEROY M''
Dodano: 21.10.2017 15:21    Przez: ~L

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.