Dzisiaj jest sobota 18 listopada 2017, imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23880) SPORT FORUM FIRMY (5096) PRACA (79) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 3oC
Jutropogoda
5 / 4oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin wymaga radykalnej zmiany sposobu i stylu zar ... (45)Piłkarska kolejka: Powrót Marcina Woźniaka, Sokół ... (13)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościUczennica ZSEU w gronie stypendystów Prezesa Rady ...

Uczennica ZSEU w gronie stypendystów Prezesa Rady Ministrów

Dodano: 20.10.2017 22:05

Kaja Kurlapska z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowej w Żychlinie jako jedyna w powiecie konińskim znalazła się w gronie 70 najlepszych uczniów z całej Polski.

Kilka dni temu w Ministerstwie Edukacji Narodowej najlepsi z najlepszych w kraju odebrali z rąk premier Beaty Szydło stypendia Prezesa Rady Ministrów. Są one przyznawane uczniom szkół średnich za wybitne osiągnięcia w nauce. Wśród wyróżnionej grupy znalazła się Kaja Kurlapska z klasy III Liceum Ogólnokształcącego ZSEU w Żychlinie, która w poprzedni roku szkolnym miała najwyższą w szkole średnią – 5,92.

Po uroczystości młodzież miała możliwość zwiedzenia gmachu ministerstwa.

fot. ZSEU Żychlin

  • Uczennica ZSEU w gronie stypendystów Prezesa Rady Ministrów

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Brawo !! Gratulacje dla rodziców !! Możecie być Państwo dumni z córki ! Brawo Kaja - życzę Tobie dalszych sukcesów ............... umiejętności obejścia tych co docinają z zazdrości !!!
Dodano: 21.10.2017 13:01    Przez: ~dumny obserwator
Ani to pupilek, ani przydupas nauczycieli. Kaja jest piękną, inteligentną dziewczyną. Znakomicie gra w teatrze. Nie boi się otwarcie glosić poglądów. Działa w Szkolnym Klubie Wolontariatu. Jej dojrzałośćwiczenia przewyższa poziom niechlujnie zachowujących się komentatorów.
Dodano: 21.10.2017 17:31    Przez: ~Babka
Jak można mieć że wszystkiego 6 ciężko mi jest sobie wyobrazić być ponad program że wszystkim
Dodano: 20.10.2017 22:24    Przez: ~Ghj
Bo szkoła to nie wszystko :-) Jak ktoś jest nieudacznikiem całe życie to nawet dobrze się ucząc nic nie osiągnie.
Dodano: 21.10.2017 15:00    Przez: ~oj
Brawo Kaja! Gratulacje dla Ciebie i rodziców.
Dodano: 21.10.2017 13:37    Przez: ~Kumpel taty

KOMENTARZE

Jak można mieć że wszystkiego 6 ciężko mi jest sobie wyobrazić być ponad program że wszystkim
Dodano: 20.10.2017 22:24    Przez: ~Ghj
6, to nie jest ponad program, tylko 100% progamu
Dodano: 21.10.2017 09:02    Przez: ~ghgfjgh
Spoko, jeszcze 100 kg nie ważę, a więc jestem w normie.
Dodano: 21.10.2017 17:03    Przez: ~XXXL
Facet ważący 100kg nie jest w normie a co dopiero kobieta...
Dodano: 22.10.2017 14:41    Przez: ~Pn
jeśli ktośtu nie jest w normie to ty pn
Dodano: 22.10.2017 16:00    Przez: ~Beka z typa
U mnie 6 stawiano jeśli ktoś wygrał jakaś olimpiadę konkurs itp na szczeblu powiatowym itd czyli było to nierealne mieć taką srednia
Dodano: 22.10.2017 22:24    Przez: ~Ghh
Gratki i sukcesów w przyszłej pracy w przyszłości. Chociaż wątpię aby się te sukcesy udały się w Koninie. Ale trzymam kciuki. Ja niestety w technikum czy na studiach wyciągnąłem max 3.75. A dziś robię na trzy zmiany, światek piątek i niedziela. I nie jestem ratownikiem medycznym jak to w radiu mówili z Konina, że tylko oni pracują w weekendy o swieta. ehhh trzeba było się uczyć hehe Pozdro
Dodano: 21.10.2017 06:33    Przez: ~oj
A mnie się wydaje,że z Kopernika też jakaś dziewczyna została wyróżniona.
Dodano: 21.10.2017 09:07    Przez: ~???
Przy tym poziomie nauki,w tej szkole średnia 5.9,to bardzo niska średnia i odpowiada średniej 3.5 w innych szkołach na wyższym poziomie nauczania.
Dodano: 21.10.2017 09:31    Przez: ~takaprawda
6.0 w zychlinie to ekwiwalent 3.5 w którymś z koninskich liceow
Dodano: 21.10.2017 10:04    Przez: ~Student
nie pisz głupot....matura dla wszystkich jest taka sama....i jakoś w tych suprer konińskich szkołach nie maja takich wyników zdawalności jak w Żychlinie
Dodano: 22.10.2017 10:58    Przez: ~Zuza
Zrób teraz ze szkolki w Żychlinie najlepsza uczelnie na świecie bo ktos z niej dostal jakas nagrode od jakiejs marionetki. Szloda slow. Geniusze z tego, co wiem, nie wybierają tej szkolki w Zychlinie tylko konkretne szkoly w Koninie.
Dodano: 22.10.2017 13:23    Przez: ~Pn
Zdjecie z brochą to haniebne wspomnienia na przyszłość.
Dodano: 21.10.2017 10:06    Przez: ~Jareczek
Pn dostanie nagrodę imienia rudego pinokia za wybitny ból d*py w komentarzach.Potwierdzone info.
Dodano: 21.10.2017 14:05    Przez: ~Nick
Z czym masz problem @Nick, ze pijesz do mnie? Gdzies nieprawdę napisalem? He?
Dodano: 21.10.2017 14:57    Przez: ~Pn
Proszę z szacunkiem do mojej Pani Premier.
Dodano: 21.10.2017 17:10    Przez: ~Symp. PiS
Premierem i prezydentem jak i marszałkami jest stary zgred.
Dodano: 21.10.2017 18:07    Przez: ~Pn
wolałbyś zdjęcie z rudzielcem ? (ps. czemu ktoś usunął mój komentarz ? czyżby ktoś tu jest z PO ? Jedne polityczne komentarze zostawia a inne usuwa?)
Dodano: 21.10.2017 23:20    Przez: ~oj
Z rak marionetki i obludnika nie przyjalbym zadnego wyroznienia.
Dodano: 21.10.2017 12:49    Przez: ~Pn
a kto miałby ci dać wyróżńienie i za co? za szerzenie kretynizmu w internetach?
Dodano: 21.10.2017 13:54    Przez: ~buahhhhahahhahah
Tez mialem mlotku powyżej wyroznienie w szkole sredniej ale nie jaram siesie tym tak jak ty i tobie podobni. Dla mnie takie smieszne wyroznienia nic nie znacza. Poza tym odbierac je z rak kogos kto nic nie znaczy... zaden zaszczyt.
Dodano: 21.10.2017 15:02    Przez: ~Pn
a ja dostałem wyróżnienie za konkurs recytatorski w przedszkolu, przebijesz??
Dodano: 21.10.2017 15:18    Przez: ~buahahhah
Ciebie kretynie wyzej to nikt nie przebije...
Dodano: 21.10.2017 15:26    Przez: ~Pn
Ile jest wart człowiek, który sympatyzuje z "totalną opozycją" ?
Dodano: 21.10.2017 17:12    Przez: ~Symp. PiS
A ile jest wart człowiek, który sympatyzuje z dyktatorem?
Dodano: 21.10.2017 18:08    Przez: ~Pn
Brawo !! Gratulacje dla rodziców !! Możecie być Państwo dumni z córki ! Brawo Kaja - życzę Tobie dalszych sukcesów ............... umiejętności obejścia tych co docinają z zazdrości !!!
Dodano: 21.10.2017 13:01    Przez: ~dumny obserwator
Osobiście znam takich co dostawali nsgrody i wyróżnienia ale później im się nie udało w zyciu wybic.
Dodano: 21.10.2017 13:33    Przez: ~Pn
Bo szkoła to nie wszystko :-) Jak ktoś jest nieudacznikiem całe życie to nawet dobrze się ucząc nic nie osiągnie.
Dodano: 21.10.2017 15:00    Przez: ~oj
Tyle jadu w was.Żeby podreperowć swoją nisko samoocene to plujecie na dziewczyne,MAcho napewno jesteś rudy ,chudy no i brzydki
Dodano: 21.10.2017 13:14    Przez: ~Tess
Sama podreperowujesz swoja niska samoocene wyskakując z takimi tekstami. Zal.
Dodano: 21.10.2017 13:34    Przez: ~Pn
Pn. Ale ty debil jesteś szok.
Dodano: 21.10.2017 17:20    Przez: ~Zluzuj majty
~Zluzuj majty... tyś większy...
Dodano: 21.10.2017 18:09    Przez: ~Pn
Brawo Kaja! Gratulacje dla Ciebie i rodziców.
Dodano: 21.10.2017 13:37    Przez: ~Kumpel taty
1 z 2
12>>