Dzisiaj jest poniedziałek 20 listopada 2017, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24115) SPORT FORUM FIRMY (5098) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 1oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
5 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
II liga. Pierwsze zwycięstwo KKF AutomTorino Konin ... (13)Turek. Na Dzień Dziecka będzie wodny plac zabaw dl ... (7)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościSłupca. Giewartów. Strażacy uratowali kota uwięzio ...

Słupca. Giewartów. Strażacy uratowali kota uwięzionego w studni

Dodano: 21.10.2017 13:27

Do zdarzenia doszło na opustoszałej posesji w Giewartowie. Miejscowy sołtys zgłosił do dyżurnego SKKP, że na dość znacznej głębokości uwięziony jest kot. Konieczna jest pomoc.

Na miejsce zostali wysłani strażacy z OSP Ostrowite oraz strażacy z JRG w Słupcy. Przy użyciu sprzętu wysokościowego jeden z ratowników zszedł do studni. Akcja nie była łatwa, gdyż zwierzę przebywało tam od dłuższego czasu. Było wygłodniałe i przestraszone, a co za tym idzie również agresywne.

Dzięki poświęceniu strażaków, przestraszonego kota udało się ze studni wyciągnąć i cała akcja zakończyła się szczęśliwie.

Fot. KP PSP Słupca

  • Słupca. Giewartów. Strażacy uratowali kota uwięzionego w studni
  • Słupca. Giewartów. Strażacy uratowali kota uwięzionego w studni

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Słupca,   kot w studni,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Gratki. Też mi kot wpadl do studni. Miałem dzwonić po straż ale spuściłem na linie wiadro i kot mądry wszedl do tego wiadra i go wyciągnąłem. Pozdro
Dodano: 21.10.2017 14:57    Przez: ~oj
Koty w Egipcie też były czczone. Bez kotów zeżarłyby nas myszy i szczury. Akcja jak najbardziej na miejscu - nawet nie wiecie jakie żałosne i psychodeliczne dźwięki wydaje z siebie taki przestraszony kot. A w takiej studni to nieźle dudni. Pewnie cała wieś nie spała.
Dodano: 21.10.2017 21:18    Przez: ~dr mrau

KOMENTARZE

Gratki. Też mi kot wpadl do studni. Miałem dzwonić po straż ale spuściłem na linie wiadro i kot mądry wszedl do tego wiadra i go wyciągnąłem. Pozdro
Dodano: 21.10.2017 14:57    Przez: ~oj
Kot to teraz jest czczony niczym Kasztanka Piłsudskiego ! Co za poje..ych czasów dożyliśmy aby kota wzorem Wielkiego Prezesa traktować jak Świętą Krowę w Indiach, Apisa czy krokodyla w Egipcie czy Lama w Peru ...
Dodano: 21.10.2017 20:16    Przez: ~Dawid syn Andrzeja
Koty w Egipcie też były czczone. Bez kotów zeżarłyby nas myszy i szczury. Akcja jak najbardziej na miejscu - nawet nie wiecie jakie żałosne i psychodeliczne dźwięki wydaje z siebie taki przestraszony kot. A w takiej studni to nieźle dudni. Pewnie cała wieś nie spała.
Dodano: 21.10.2017 21:18    Przez: ~dr mrau
A w Koninie uratowali mysz,która wlazła do gaci prezydentowi !!!!
Dodano: 22.10.2017 11:25    Przez: ~WYCZYN
Brawo Panowie strażacy
Dodano: 21.10.2017 16:05    Przez: ~Alex
Strażacy dbają o jakość wody.
Dodano: 21.10.2017 16:08    Przez: ~912
Żenada, i to jest dziennikarstwo? .a co powiedział kotek po oswobodzeniu. .?tego już nie napiszecie? News nad newsami. ..gdyby to był kot prezesa, no to od biedy można to by uznać za ciekawe ale jakiś kotek który wlaz na płotek a potem ups. ..a skoro już tego typu info zamieszczacie to dlaczego nie było podane jak się kotek wabi?
Dodano: 21.10.2017 16:11    Przez: ~chory mówi, że nic nie mo
czy w studni znajdowała się woda ? kot pływał czy chodził ?
Dodano: 21.10.2017 16:41    Przez: ~studnia
chodził
Dodano: 21.10.2017 17:28    Przez: ~cjodel
latał
Dodano: 21.10.2017 19:26    Przez: ~nick
Do jednego małego kota zadysponowane zostały 2 jednostki, czy może 4-ry i wóz z drabiną ?
Dodano: 21.10.2017 18:12    Przez: ~Śikawkowy
i kto za to zaplaci,pan,pani...
Dodano: 21.10.2017 20:10    Przez: ~ala
Ale trzeba dać OSP zarobić bo nie będzie miał kto w dyngusa polewać
Dodano: 22.10.2017 09:06    Przez: ~Pusta tradycja
i czego przezywasz ?!?! nigdy nic nie wiadomo co zastanie sie po przyjezdzie na miejsce ... ludzie sie dziwia ze do wypadku przyjezdza 6 zastepow strazy skoro jest 2 poszkodowanych. Ale ludzie dzwoniac na 998 / 112 tak opowiadaja ze dyspozytor woli wyslac wiecej niz pozniej miec problem ... a skoro mozna ochotnikow wyslac ktorzy zawsze są gotowi do akcji to lepiej ich wyslać !!! a gadanie ze beda mieli kase na picie to jest najwieksza glupota
Dodano: 23.10.2017 09:53    Przez: ~osp
Brawo
Dodano: 21.10.2017 23:25    Przez: ~
Nie mają nic innego do roboty tylko wszarza ratować ??
Dodano: 22.10.2017 09:27    Przez: ~dff
nie masz nic innego do roboty, tylko p***roły na lm-ie wypisywać??
Dodano: 22.10.2017 16:04    Przez: ~nick