Dzisiaj jest poniedziałek 24 lutego 2020, imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21531) SPORT FORUM FIRMY (5462) PRACA (44) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 2oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
6 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kiepskie pożegnanie z własnym kibicami. MKS MOS ul ... (0)Koło. Prawdopodobnie wiosną zakończy się przebudow ... (0)

Znów awantura z kibicami. Tym razem na meczu Górnika

Aktualizacja 22.10.2017 14:34
Źródło: LM.pl

Kolejny niespokojny weekend mają za sobą kibice z regionu konińskiego. Tym razem doszło do zajść podczas meczu Górnik Konin - Elana Toruń.

Już przed meczem wiadomo było, że spotkanie przyciągnie na trybuny rzesze fanów obu zespołów i nie tylko. Kibice gości dostali od Górnika Konin 200 biletów, a razem z Elany Toruń do Konina przyjechać mieli zaprzyjaźnieni z torunianami sympatycy KKS 1925 Kalisz. Górnika Konin na trybunach wspierać mieli natomiast kibice Włocławii Włocławek i Ostrovii 1909 Ostrów Wlkp.



Pierwsi kibice gości pojawili się na trybunie konińskiego stadionu chwilę po rozpoczęciu spotkania. Około 24. minuty meczu doszło natomiast do zamieszania przed stadionem w Koninie. Według relacji świadków autokar z kibicami Włocławii Włocławek (zaprzyjaźnionych z kibicami Górnika) podjechał, a następnie zatrzymał się na Trasie Warszawskiej, na wysokości stadionu. W tym samym momencie z ul. Wojska Polskiego wybiegła inna grupa kibiców. - Skandowali ,,Widzew Łódź" - relacjonuje jeden z naszych czytelników.

Po chwili z trybuny stadionu w kierunku autokaru wybiegli kibice Górnika Konin, choć widać wśród nich było również osoby z emblematami ŁKS Łódź. Nie wiadomo, czy doszło do bezpośredniego starcia pomiędzy oboma grupami. St. sierż. Zbigniew Janusz, rzecznik prasowy konińskiej policji, poinformował jedynie o trwających czynnościach policji. Przebieg zdarzeń ma być znany w niedzielę, po opublikowaniu oficjalnego komunikatu.

Po zakończeniu spotkania fani z Torunia i zaprzyjaźnieni z nimi kibice innych drużyn wyjechali ze stadionu w eskorcie policji.

Nie jest to pierwsze tego typu wydarzenie w regionie konińskim. Zaledwie tydzień temu doszło do ataku fanów Kotwicy Kołobrzeg podczas spotkania z Sokołem Kleczew.

AKTUALIZACJA

Od naszego czytelnika otrzymaliśmy również nagranie, na którym widać zatrzymanie kilku kibiców po sobotnim meczu. - Z tego co mi wiadomo i co widziałem zatrzymanych zostało siedemnastu kibiców. Byli ścigani do ulicy Wojska Polskiego, gdzie zostali zatrzymani przez policję w kominiarkach, wywaleni na ziemię i skuci kajdankami - relacjonuje wydarzenia bezpośredni świadek. Policja wciąż prowadzi czynności i w związku z tym nie informuje o przebiegu wydarzeń podczas sobotniego spotkania.

Znów awantura z kibicami. Tym razem na meczu Górnika
Slajd 1/9

Znów awantura z kibicami. Tym razem na meczu Górnika

slajd 1 z 9

Kolejny niespokojny weekend mają za sobą kibice z regionu konińskiego. Tym razem doszło do zajść podczas meczu Górnik Konin - Elana Toruń.

Znów awantura z kibicami. Tym razem na meczu Górnika

slajd 2 z 9

Kolejny niespokojny weekend mają za sobą kibice z regionu konińskiego. Tym razem doszło do zajść podczas meczu Górnik Konin - Elana Toruń.

Znów awantura z kibicami. Tym razem na meczu Górnika

slajd 3 z 9

Kolejny niespokojny weekend mają za sobą kibice z regionu konińskiego. Tym razem doszło do zajść podczas meczu Górnik Konin - Elana Toruń.

Znów awantura z kibicami. Tym razem na meczu Górnika

slajd 4 z 9

Kolejny niespokojny weekend mają za sobą kibice z regionu konińskiego. Tym razem doszło do zajść podczas meczu Górnik Konin - Elana Toruń.

Znów awantura z kibicami. Tym razem na meczu Górnika

slajd 5 z 9

Kolejny niespokojny weekend mają za sobą kibice z regionu konińskiego. Tym razem doszło do zajść podczas meczu Górnik Konin - Elana Toruń.

Znów awantura z kibicami. Tym razem na meczu Górnika

slajd 6 z 9

Kolejny niespokojny weekend mają za sobą kibice z regionu konińskiego. Tym razem doszło do zajść podczas meczu Górnik Konin - Elana Toruń.

Znów awantura z kibicami. Tym razem na meczu Górnika

slajd 7 z 9

Kolejny niespokojny weekend mają za sobą kibice z regionu konińskiego. Tym razem doszło do zajść podczas meczu Górnik Konin - Elana Toruń.

Znów awantura z kibicami. Tym razem na meczu Górnika

slajd 8 z 9

Kolejny niespokojny weekend mają za sobą kibice z regionu konińskiego. Tym razem doszło do zajść podczas meczu Górnik Konin - Elana Toruń.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   III liga,   Górnik Konin,   Elana Toruń,   awantura,   starcie kibiców,   kibice

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

kibole k**wa drużyny 3-cio ligowej :D na trzeciej lidze to sie w karty na trybunach gra a nie próbuje sie robić mini ustawki xdd
Dodano: 21.10.2017 19:15    Przez: ~xddd
Banda nieudaczników broniąca się wraz z całą bandą...nie wiem na ch..a jest ta policja...palowac powinni dresy polamali by jednemu czy drugiemu nogi by bym spokój a teraz obojętnie jaki mecz to zadyma...ŻAL
Dodano: 21.10.2017 19:02    Przez: ~Main
Na takie kibolskie ścierwa policja powinna używać ostej amunicji. Raz że byłby spokój a dwa że by wyrwało by się pare chwastów.
Dodano: 21.10.2017 19:07    Przez: ~normalnyfan
mi zal ciebie jak mozna bić sie za klub który spada z ligi a za parę lat go w ogólnie nie będzie xd kibic ksg smiech na sali :D
Dodano: 21.10.2017 19:23    Przez: ~do ksg
Ja uważam, że powinno się zalegalizować "ustawki". Nikomu postronnemu wówczas nic by się nie stało! A tak w mieście, czy na drodze zawsze ktoś postronny może oberwać.
Dodano: 21.10.2017 19:16    Przez: ~FGK

KOMENTARZE

Połowa tych komentarzy piszą policjanci, a druga połowa to Kleczewiaki które tydzień temu uciekali jak zające i żalili się że policja im pomogła lecz za późno
Dodano: 22.10.2017 16:43    Przez: ~Urzeda$$
Młodzież na takich meczach to chuliganeria i z takimi Państwo powinno walczyć zdecydowanie. Agresywne zachowanie tych pseudo kibiców nie ma nic wspólnego z kibicowaniem.
Dodano: 22.10.2017 17:25    Przez: ~Normalny
Wprowadzic identyfikacje wchodzacych na stadion, zakaz bluz i kurtek z ka***rem, dobry monitoring i paru policjantow z ostrą amunicją. Nie potrzeba polowy posterunku. Kazdemu wchodzacemu dac do podpisania regulamin. Jesli ktos zacznie fikac to za stadion i palą przez kręgosłup. Proste.
Dodano: 22.10.2017 18:11    Przez: ~Kramsk
kramsk jestes zalosny
Dodano: 22.10.2017 19:47    Przez: ~KSG
Bo chce normalnego kraju? Bo chce porzadek?? Chcecie sie tluc to do lasu gdzie postronni nie ucierpią. Dzikusu i cwaniaki w grupkach z kijami i kamieniami w rękach, jak neandertalczycy. Znam paru, na codzień ojcowie, mężowie, wlasciciele drobnych interesow a na, stadionie" dzikusy i mendy spoleczne. Palą przez plecy i w ramach kary sprzatanie miasta w odblaskowej kamizelce z odpowiednim napisem. Oczywiscie bez zakrywania twarzy szaliczkiem!!!!
Dodano: 23.10.2017 14:53    Przez: ~Kramsk
Taki jestes madry to powiedz zeby sie przestali czepiac jak jedziemy do lasu sie bic. My tez wolimy w lesie sie bic na piesci ale psy na to nie chca pozwalac bo tak to bijeny sie bez nich i nikogo nie moga spalowac ani ukarac. Psy wbrew pozorom tez czekaja na takie rozrywki jakbyacie nie wiedzieli..
Dodano: 24.10.2017 10:14    Przez: ~Pies
Pies....masz wszystkich w domu? Po wypowiedzi widac ze nieszczesliwy jestes. Obijajcie sobie mordy w lesie, tylko uwaga-zostawcie porzadek!! Nie biegajcie po ulicach jak ludzie pierwotni z kijami i kamieniami. Jak juz ktos Wam z mordy zrobi puzzle to tez szyjcie sie w lesie i nie zajmujcie miejsca w kolejce na SORze. Parszywe wyrzutki spoleczenstwa.
Dodano: 26.10.2017 14:49    Przez: ~Kramsk
troche beka :D
Dodano: 22.10.2017 18:33    Przez: ~mm
A dlaczego policja nie wezmie sie za tych pseudo gangsterow? Na zdjeciach widac audi A5/A7 i BMW mpower kazdy glupi wie ze to samochody gangusów bo zaden obywatel ktorego stac na takie samochody nie jezdzi i nie traci swojego czasu na te smieszne mecze zalosnego klubiku z 3 ligi hehe
Dodano: 22.10.2017 21:32    Przez: ~huehue
To kibicowanie to niezła przykrywka do ciemnych interesów...nie od dzisiaj wiadomo że kibole mają wiele innych zajęć tych nielegalnych a ich nikt nie rusza wiecie dlaczego ? Bo nie których wyrostków rodzice są wysoko postawieni w mieście. wyobrażacie sobie jakby np. syn radnej/radnego czy innego urzędasa poleciał za różne grube sprawy ? no właśnie
Dodano: 22.10.2017 22:17    Przez: ~wiedzący
Hehe masz taka audiczke itp? Pewnie nie i zazdrosc przez ciebie przemawia. To ze np nie zyje tak jak mu kaze system nie znaczy ze jest zlym czlowiekiem.. bo co? Bo lamie prawo? Prawo stworzone przez bandytow.. a ty tyrasz i nic z tego nie masz bo jestes dojezdzany przez prawdziwych bantytow. Politycy czyli ludzie ktorych wybierasz niczym sir nie roznia od tych np ze stadiony tylko ze politycy dzialaja na mega wieksza skale i sa grozniejsi
Dodano: 24.10.2017 10:18    Przez: ~Wycieraja rece kibicami
Nie życzę sobie aby moje podatki szły na pilnowanie przez policję takich bandytów. Zabrać dotację miejską Górnikowi Konin. Rozwiązać seniorów i przeznaczyć pieniądze na rozgrywki młodzieżowe.
Dodano: 22.10.2017 23:15    Przez: ~mieszkaniec Konina
Lepiej na talich bandziorow niech ida podatki niz na tych ktorzy ustalaja wysokosc podatkow
Dodano: 24.10.2017 10:19    Przez: ~Tepaki jestescie
Brawo dla Policji ;-) Widzew liczy się w kraju jako dobrzy fajterzy a przyjechali do Konina i i to właśnie Policja zrobiła z nimi porządek ;-) a co do Konińskich kibiców to pi ..... bo gdyby nie ŁKS I Ostrowia byliby zerem .....
Dodano: 23.10.2017 01:01    Przez: ~KSG
Jaki lks? Widac ze nie znasz klimatu.. to ze bluzy maja to nie znaczy ze sa z lodzi. Ale tacy idioci ktorzy nie maja pojecia o kibiciach niech tez sie wypowiadaja. Ktos musi siac ferment ze z nami byl lks hehe jeszcze napiszcie ze lech tez byl hahah
Dodano: 24.10.2017 10:21    Przez: ~Dobry znawca jestes
Faktycznie Kleczew nie jest znany z kibicowania ale to nie żaden wstyd bo jest znany z dobrej piłki a wstydzić to wy się powinniście
Dodano: 23.10.2017 06:26    Przez: ~Kinga
Do wijska by poszli to by sie im odechcialo bidegac po stadionach.W grupie to kazdy kozaka zgrywa.Gluuuuuupota jest takie zachowanie bic sie...w imie czego 3 ligiwego klubu?? Pseudo kozaki.
Dodano: 23.10.2017 09:04    Przez: ~taka_prawda
A co kogo obchodzi w jakiej lidzie jest klub? To ze pilkarze sa slabi mega to znaczy ze mamy sie znizac do ich poziomu? Chocjaz kibicowsko lepiej wypadamy na tle polski bo trocje juz o.nas slyszeli