LM.plSportII liga. Jest pierwsze zwycięstwo Wilków Wilczyn w sezonie!

II liga. Jest pierwsze zwycięstwo Wilków Wilczyn w sezonie!

W trzech setach siatkarze Wilków Wilczyn rozbili UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobreg. W ten sposób wilczynianie zanotowali pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Mecz w Kołobrzegu był dla zawodników Tomasza Robaka niezwykle ważny. Wilki mierzyły się bowiem z bezpośrednim rywalem w tabeli i szansa na pierwsze zwycięstwo w sezonie była bardzo duża. Wilczynianie nadziei nie zawiedli i pokonali przeciwników w trzech setach.

Najważniejsza była pierwsza część spotkania. Wyrównana rywalizacja trwała aż do gry na przewagi. Decydujące piłki wygrali jednak wilczynianie, zwyciężając w pierwszym secie 27:25.

To wyraźnie podłamało gospodarzy, którzy drugą część starcia oddali zaledwie do jedenastu punktów. UKS OPP Powiat Kołobrzeski powrócił do gry w trzecim secie, losów stracia już jednak nie zdołał odwrócić. Goście wygrali 25:21, a cały mecz - 3:0.

Było to pierwsze zwycięstwo w sezonie Wilków Wilczyn. Zespół Tomasza Robaka wyprzedził w tabeli UKS OPP Powiat Kołobrzeski i z czterema punktami na koncie zajmuje piąte miejsce w lidze. Kolejne spotkanie wilczynianie rozegrają w przyszłą sobotę, podejmując Dragona Dobre.

UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg - Wilki Wilczyn 0:3 (25:27, 11:25, 21:25)