Dzisiaj jest sobota 20 października 2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21055) SPORT FORUM FIRMY (5244) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 7oC
Jutropogoda
12 / 7oC
Pojutrzepogoda
12 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zamiast pogrzebu - wesele. Górnik przetrwał, by w ...Wypadek w Grąblinie. Kierowcy przetransportowani d ... (0)

Konin. Kierownicze stanowisko czeka w Zarządzie Dróg Miejskich

Dodano: 22.10.2017 14:46
Źródło: LM.pl

Kierownik działu obsługi i utrzymania pasa drogowego poszukiwany! Wolne stanowisko czeka w Zarządzie Dróg Miejskich w Koninie.

Kandydaci zainteresowani pracą w konińskim ZDM powinni się zgłaszać do 6 listopada. Wśród wymagań związanych ze stanowiskiem kierowniczym znalazło się między innymi wykształcenie wyższe w kierunku budowlanym z zakresu budownictwa lądowego, lub konstrukcyjnego oraz uprawnienia budowlane z branży drogowej.

Przyszły kierownik będzie nadzorował realizację zadań z zakresu bieżącego utrzymania dróg i obiektów inżynieryjnych, zimowego i letniego utrzymania dróg, kierowania pracą podległych sekcji oraz udział w pracach komisji przetargowych, prowadzenie kontroli wewnętrznej i przygotowywanie projektów aktów wewnętrznych.

Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko kierownika działu obsługi i utrzymania pasa drogowego zaplanowano na 15 grudnia.  

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

POPULARNE KOMENTARZE

Józkowi rodziny brakło????? ha ha to kumple zostali...
Dodano: 22.10.2017 15:52    Przez: ~brak słów
Obawiam się, że szukają "chłopca do bicia", kogoś, na kim wszyscy będą "psy wieszali"
Dodano: 22.10.2017 17:39    Przez: ~...
A w sprawie zamkniętej przeprawy panuje jakaś taka dziwna cisza... Jak przed burzą.
Dodano: 22.10.2017 18:47    Przez: ~Obywatel nr 1
Wystarczy ich wielbić albo chwalić pod artykułami w lm-ie jak to robi Jungingen.
Dodano: 22.10.2017 18:20    Przez: ~Czaruś
Szukają ofiary zrujnowanej przeprawy
Dodano: 22.10.2017 19:27    Przez: ~Dan

KOMENTARZE

A baron nie ma kogo obstawiać ze po mediach jula ta rewelacja ?
Dodano: 22.10.2017 15:50    Przez: ~Ptasznik
A wśród wymagań Józef nie POstawił : -dawna przynależność do PZPR ,SLD lub aktywna współpraca z SB ??????
Dodano: 22.10.2017 19:14    Przez: ~KOMUCHOM NIEEEE !!!!!!!
Józek ! Konin nie daruje ci tych dziesiątek straconych lat !!!!! Aparatczyk czerwony musi odejść !!!!
Dodano: 22.10.2017 20:05    Przez: ~WON
ależ, przecież to tylko na pokaz ten konkurs a stanowisko już dawno jest obstawione
Dodano: 23.10.2017 08:36    Przez: ~ala
Józkowi rodziny brakło????? ha ha to kumple zostali...
Dodano: 22.10.2017 15:52    Przez: ~brak słów
Raczej chyba niezbyt Fajna posadka więc swoją rodzinę nie pcha
Dodano: 22.10.2017 20:07    Przez: ~Al
Czy warunkiem na objęcie tego stanowiska jest przynależność do SLD lub PO ?
Dodano: 22.10.2017 17:38    Przez: ~Pytam
Wystarczy ich wielbić albo chwalić pod artykułami w lm-ie jak to robi Jungingen.
Dodano: 22.10.2017 18:20    Przez: ~Czaruś
Do piss. Trzeba nalezrc do sekty piss...
Dodano: 23.10.2017 06:50    Przez: ~Pn
Obawiam się, że szukają "chłopca do bicia", kogoś, na kim wszyscy będą "psy wieszali"
Dodano: 22.10.2017 17:39    Przez: ~...
Szukają ofiary zrujnowanej przeprawy
Dodano: 22.10.2017 19:27    Przez: ~Dan
A w sprawie zamkniętej przeprawy panuje jakaś taka dziwna cisza... Jak przed burzą.
Dodano: 22.10.2017 18:47    Przez: ~Obywatel nr 1
mają cię informować o każdej czynności? na zakończenie remontu trzeba poczekać
Dodano: 23.10.2017 07:50    Przez: ~hela
O każdej czynności nie muszą. Obiecali, że będzie ekspertyza w sprawie awarii i jakoś jej nie ma. Oczywiście, że na zakończenie remontu trzeba poczekać. Przed zakończeniem jednak warto go rozpocząć :-) A żeby rozpocząć trzeba wiedzieć co remontować... No i chyba nie jestem jedyną osobą, która chce wiedzieć co się w tej sprawie dzieje. Pierwszy śnieg skutecznie o awarii przypomni...
Dodano: 23.10.2017 10:41    Przez: ~Obywatel nr 1
Tam trzeba być przede wszystkim wiernym pachołkiem, profesjonalizm jest na dalszych miejscach. Wystarczy przypomnieć, jak "podziękowali" byłemu naczelnikowi drogówki.
Dodano: 22.10.2017 23:35    Przez: ~drogowiec
Dlaczego nie oglosili oficjalnego konkursu na stankwisko zastepcy Mosiru?????
Dodano: 23.10.2017 00:12    Przez: ~pozaukladem
Kolejny stołek dla kolejnego przydupasa...
Dodano: 23.10.2017 06:49    Przez: ~Pn
Koniec jest już bliski.
Dodano: 23.10.2017 07:41    Przez: ~wataha
A kto po nich? Czy "teraz k...a my" czyli armia wyglodnialych Pisiewiczow?
Dodano: 23.10.2017 11:33    Przez: ~Pn
To w tym jak się ładnie nazwali Zarządzie Dróg Miejskich w Koninie do tej pory nie ma takiej ani jednej osoby z takimi uprawnieniami? Więc kto tam pracuje? Kto np. Kieruje w tym momencie zimowym i letnim utrzymaniem drug ?
Dodano: 23.10.2017 14:07    Przez: ~pytanie
Tofik Lewandowsky''