Dzisiaj jest poniedziałek 20 listopada 2017, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24102) SPORT FORUM FIRMY (5098) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 1oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
5 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
II liga. Pierwsze zwycięstwo KKF AutomTorino Konin ... (13)Turek. Na Dzień Dziecka będzie wodny plac zabaw dl ... (7)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKonin. Kierownicze stanowisko czeka w Zarządzie Dr ...

Konin. Kierownicze stanowisko czeka w Zarządzie Dróg Miejskich

Dodano: 22.10.2017 14:46

Kierownik działu obsługi i utrzymania pasa drogowego poszukiwany! Wolne stanowisko czeka w Zarządzie Dróg Miejskich w Koninie.

Kandydaci zainteresowani pracą w konińskim ZDM powinni się zgłaszać do 6 listopada. Wśród wymagań związanych ze stanowiskiem kierowniczym znalazło się między innymi wykształcenie wyższe w kierunku budowlanym z zakresu budownictwa lądowego, lub konstrukcyjnego oraz uprawnienia budowlane z branży drogowej.

Przyszły kierownik będzie nadzorował realizację zadań z zakresu bieżącego utrzymania dróg i obiektów inżynieryjnych, zimowego i letniego utrzymania dróg, kierowania pracą podległych sekcji oraz udział w pracach komisji przetargowych, prowadzenie kontroli wewnętrznej i przygotowywanie projektów aktów wewnętrznych.

Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko kierownika działu obsługi i utrzymania pasa drogowego zaplanowano na 15 grudnia.  

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Józkowi rodziny brakło????? ha ha to kumple zostali...
Dodano: 22.10.2017 15:52    Przez: ~brak słów
Obawiam się, że szukają "chłopca do bicia", kogoś, na kim wszyscy będą "psy wieszali"
Dodano: 22.10.2017 17:39    Przez: ~...
A w sprawie zamkniętej przeprawy panuje jakaś taka dziwna cisza... Jak przed burzą.
Dodano: 22.10.2017 18:47    Przez: ~Obywatel nr 1
Wystarczy ich wielbić albo chwalić pod artykułami w lm-ie jak to robi Jungingen.
Dodano: 22.10.2017 18:20    Przez: ~Czaruś
Szukają ofiary zrujnowanej przeprawy
Dodano: 22.10.2017 19:27    Przez: ~Dan

KOMENTARZE

A baron nie ma kogo obstawiać ze po mediach jula ta rewelacja ?
Dodano: 22.10.2017 15:50    Przez: ~Ptasznik
A wśród wymagań Józef nie POstawił : -dawna przynależność do PZPR ,SLD lub aktywna współpraca z SB ??????
Dodano: 22.10.2017 19:14    Przez: ~KOMUCHOM NIEEEE !!!!!!!
Józek ! Konin nie daruje ci tych dziesiątek straconych lat !!!!! Aparatczyk czerwony musi odejść !!!!
Dodano: 22.10.2017 20:05    Przez: ~WON
ależ, przecież to tylko na pokaz ten konkurs a stanowisko już dawno jest obstawione
Dodano: 23.10.2017 08:36    Przez: ~ala
Józkowi rodziny brakło????? ha ha to kumple zostali...
Dodano: 22.10.2017 15:52    Przez: ~brak słów
Raczej chyba niezbyt Fajna posadka więc swoją rodzinę nie pcha
Dodano: 22.10.2017 20:07    Przez: ~Al
Czy warunkiem na objęcie tego stanowiska jest przynależność do SLD lub PO ?
Dodano: 22.10.2017 17:38    Przez: ~Pytam
Wystarczy ich wielbić albo chwalić pod artykułami w lm-ie jak to robi Jungingen.
Dodano: 22.10.2017 18:20    Przez: ~Czaruś
Do piss. Trzeba nalezrc do sekty piss...
Dodano: 23.10.2017 06:50    Przez: ~Pn
Obawiam się, że szukają "chłopca do bicia", kogoś, na kim wszyscy będą "psy wieszali"
Dodano: 22.10.2017 17:39    Przez: ~...
Szukają ofiary zrujnowanej przeprawy
Dodano: 22.10.2017 19:27    Przez: ~Dan
A w sprawie zamkniętej przeprawy panuje jakaś taka dziwna cisza... Jak przed burzą.
Dodano: 22.10.2017 18:47    Przez: ~Obywatel nr 1
mają cię informować o każdej czynności? na zakończenie remontu trzeba poczekać
Dodano: 23.10.2017 07:50    Przez: ~hela
O każdej czynności nie muszą. Obiecali, że będzie ekspertyza w sprawie awarii i jakoś jej nie ma. Oczywiście, że na zakończenie remontu trzeba poczekać. Przed zakończeniem jednak warto go rozpocząć :-) A żeby rozpocząć trzeba wiedzieć co remontować... No i chyba nie jestem jedyną osobą, która chce wiedzieć co się w tej sprawie dzieje. Pierwszy śnieg skutecznie o awarii przypomni...
Dodano: 23.10.2017 10:41    Przez: ~Obywatel nr 1
Tam trzeba być przede wszystkim wiernym pachołkiem, profesjonalizm jest na dalszych miejscach. Wystarczy przypomnieć, jak "podziękowali" byłemu naczelnikowi drogówki.
Dodano: 22.10.2017 23:35    Przez: ~drogowiec
Dlaczego nie oglosili oficjalnego konkursu na stankwisko zastepcy Mosiru?????
Dodano: 23.10.2017 00:12    Przez: ~pozaukladem
Kolejny stołek dla kolejnego przydupasa...
Dodano: 23.10.2017 06:49    Przez: ~Pn
Koniec jest już bliski.
Dodano: 23.10.2017 07:41    Przez: ~wataha
A kto po nich? Czy "teraz k...a my" czyli armia wyglodnialych Pisiewiczow?
Dodano: 23.10.2017 11:33    Przez: ~Pn
To w tym jak się ładnie nazwali Zarządzie Dróg Miejskich w Koninie do tej pory nie ma takiej ani jednej osoby z takimi uprawnieniami? Więc kto tam pracuje? Kto np. Kieruje w tym momencie zimowym i letnim utrzymaniem drug ?
Dodano: 23.10.2017 14:07    Przez: ~pytanie
Tofik Lewandowsky''