Dzisiaj jest sobota 18 listopada 2017, imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23873) SPORT FORUM FIRMY (5096) PRACA (79) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 3oC
Jutropogoda
5 / 4oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin wymaga radykalnej zmiany sposobu i stylu zar ... (45)Piłkarska kolejka: Powrót Marcina Woźniaka, Sokół ... (13)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościPorozmawiajmy o wymiarze sprawiedliwości - zachęca ...

Porozmawiajmy o wymiarze sprawiedliwości - zachęca posłanka

Dodano: 23.10.2017 11:29

Posłanka Paulina Hennig-Kloska z Nowoczesnej zaprasza mieszkańców Konina jak i powiatu konińskiego na konsultacje ws. sądownictwa. 

Konsultacje odbędą się 23.10.2017 r., w biurze poselskim przy ul. Obr. Westerplatte 12, w starym Koninie w godz. 16.00 - 17.00. - Nowoczesna jest za zmianami w sądownictwie, które usprawnią działanie sądów. Nie zgadzamy się jednak na upolitycznianie sądów co próbował narzucić PiS, a teraz co proponuje Prezydent Andrzej Duda – mówi posłanka. - Propozycja prezydenta łamie zasadę trójpodziału władzy, to system znany z dyktatur, w którym politycy mają kontrolę nad sądownictwem. Prezydent chcąc przypisać sobie rolę decydenta w kwestii kto pomimo osiągnięcia wieku emerytalnego może pozostać w #KRS kpi z demokracji i konstytucji. Zmiany są potrzebne, ale zmiany nie mogą polegać na upolitycznieniu sądów. Nie mogą też polegać na przeciąganiu liny pomiędzy Zbigniewem Ziobrą a Prezydentem kto skupi w swoich rękach więcej władzy nad sądami. Dlatego Nowoczesna rozpoczyna konsultacje ws. potrzebnych reform, chcąc wprowadzić zmiany merytoryczne, a nie personalne.

  • Porozmawiajmy o wymiarze sprawiedliwości - zachęca posłanka

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Paulina Hennig-Kloska,   Nowoczesna,   konsultacje,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Ha ha nowoczesna maszeruje ramię w ramie ze złodziejami alfąsami ale jast zatroskana o sady,moze boi sie ze po reformie ruszy program cela plus.
Dodano: 23.10.2017 11:47    Przez: ~Karol
Tylko nie Nowoczesna !
Dodano: 23.10.2017 13:56    Przez: ~Wyborca
Musi nastąpić radykalna reforma sądownictwa.
Dodano: 23.10.2017 16:48    Przez: ~Obywatel

KOMENTARZE

Ha ha nowoczesna maszeruje ramię w ramie ze złodziejami alfąsami ale jast zatroskana o sady,moze boi sie ze po reformie ruszy program cela plus.
Dodano: 23.10.2017 11:47    Przez: ~Karol
Niech Adrian i inni modla sie, zeby po ich upadku nie bylo programu Cela Pkus bo na pewno, za lanabie Konstytycji, on u jemu pidobne pissuary bekna.
Dodano: 23.10.2017 12:00    Przez: ~Pn
Co znowu że świeczkami będziecie lazic może?Co Nowoczesna kombinuje? Zmiany mają być całkowite a sąd ma być sprawiedliwy a nie jak dotychczas,ale tu osoby pokrzywdzone przez Sądy powinny się wypowiedzieć na ten temat.A sędziowie którzy łamią prawo nie mogą czuć się bezkarnie też muszą wiedzieć że tak jak każdy ponosić będą konsekwencje.
Dodano: 23.10.2017 16:13    Przez: ~Ha
Weż Ryśka tylko niech potrenuje tabliczke mnozenia bo jedno pytanie na poziomie 5 tej klasy i po chłopie.
Dodano: 23.10.2017 18:06    Przez: ~Lucek
Za to zoliboska pi...a dziewica nie umie nawet kasy z bankomatu wyplacic, zrobic zakupow itd.
Dodano: 24.10.2017 11:45    Przez: ~Pn
Brawo Pani Paulino. Pissuarska oblude trzeba pokazywać i moeic glosno NIE.
Dodano: 23.10.2017 11:58    Przez: ~Pn
Tylko nie Nowoczesna !
Dodano: 23.10.2017 13:56    Przez: ~Wyborca
A ilu jest posłów i posłanek w .N z nazwiskami Polsko brzmiącymi ?
Dodano: 23.10.2017 16:44    Przez: ~Rychu z Madery
No to jaki wyrok dostanie zachlany radny pisa z Bełchatowa ? Albo kierowca antoniego ? Albo kibole ? Albo cwaniaki od skokoow ? Albo radny co tłukł źone ?
Dodano: 23.10.2017 14:20    Przez: ~Sie pytam
No a jakie wyroki powinny zapaść w stosunku do H.G.W. za złodziejską reprywatyzację w Warszawie, albo w stosunku do Premiera D. Tuska, odnośnie piramidy finansowej Amber Gold, o której dokładnie wiedział ?
Dodano: 23.10.2017 15:56    Przez: ~Symp. PiS
A jaki etrok powinien distac Adrian za lamanie Konstutucji czu ulaskawianie kumpli wbrew prawu?
Dodano: 24.10.2017 11:46    Przez: ~Pn
MIMO ? ZAPISU W KSIĘDZE WIECZYSTEJ ZMARŁY SĘDZIĄ NASKRECKI ZAJĄŁ CZEŚĆ DZIAŁKI OBOK [SĘDZIA : MŁODZIEŻOWA 35] , TAK ŻE ,ŚCIANA DOMU ,,33'' STAŁA SIĘ POWODEM ZA KTÓRY ,,JA'' ŻYCZĘ MIESZKAŃCOM KĄPIELI W ,,KRWI '' . ,,MOJE '' INTENCJE TO ,,MIEDZY INNYMI: '' -BY": ,,MÓJ''DOM NIE PĘKAŁ , ,,PĘKA [GORĄ ] OD STRONY WSCHODNIEJ'' . POSADZONE DRZEWA ,,I''WYRYWANE Z WYWOŻENIEM CZĘŚCI ZIEMI, SPOD ZAGARNIĘTEJ PRZEZ RODZINĘ SĄDOWNICZO -PRAWNICZA ZROBIŁY ,,SWOJE''. NO I NAPAD 4 PAŹDZIERNIKA 2016 R. ,, OZNACZENIA GRANICZNE WYRWANO I WYWÓZŁ ,,MĘŻCZYZNA MAŁYM FIATEM ZAŁADOWAWSZY NA PRZYCZEPKĘ? [PRZED UKARANIEM RĘKOCZYNEM ,,UBRONIŁ MNIE ŚWIADEK''. MOGĘ ZAKŁADAĆ SPRAWĘ CYWILNA ? ,DO ,,TAKICH , JAK ZMARŁY NASKRECK?I'' [ POTRAFIĄ DONIEŚĆ , ,,SAMI'' BĘDĄC TACY?]. ...
Dodano: 23.10.2017 14:55    Przez: ~MARCINKOWSKI
Przyjdę. A co będzie jeżeli minie zamknąć.
Dodano: 23.10.2017 14:56    Przez: ~912
Wygląda na to, że coś się Tobie koleś pomyliło z tym wpisem. Toż to nie tutaj odbywa się konkurs na najgłupszy komentarz. Powinieneś czym prędzej przekierować się na któryś z patriotycznych prawdziwie polskich portali. Tam tego typu wypowiedzią zdobyłbyś ogromne uznanie czytelników, a i być może zdobyłbyś tytuł plemiennego mędrca, a może i wnikliwego obserwatora laur spocząłby na Twej skroni. Tutaj zaś z tak durnym wpisem wywołałeś co najwyżej uczucie zażenowania u co bardziej rozgarniętych czytelników, którzy z pewnością nie mogą uwierzyć, że taki tuman potrafi bezwstydnie egzystować pośród ludzi normalnych.
Dodano: 23.10.2017 15:56    Przez: ~Zdzich@
Musi nastąpić radykalna reforma sądownictwa.
Dodano: 23.10.2017 16:48    Przez: ~Obywatel
Ale nie w wykonaniu pissuarow