Dzisiaj jest wtorek 29 września 2020, imieniny: Michała, Michaliny, Gabriela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18402) SPORT FORUM FIRMY (5535) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 12oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pomoc dla mieszkańców bloku, w którym doszło do wy ... (0)Świetny start sezonu KKSz, trzy medale na mistrzos ... (1)

COP. Prezentacja projektu ,,Nieoczywista mapa Ziemi Konińskiej"

Dodano: 31.10.2017 10:39

Prezentacja projektu ,,Nieoczywista mapa Ziemi Konińskiej" odbędzie się 31 października 2017 roku w godzinach 18.00 – 20.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Koninie przy ul. 3 Maja 1-3.

Spotkanie na ma celu zaprezentowanie projektu powstałego dzięki PISOP, nad którym pracowano od lipca 2017 roku, angażując do współpracy bardzo dużo osób. Dzięki nim można było zebrać potrzebne informacje na temat ciekawych miejsc naszego regionu, stworzyć stronę internetową http://ziemiakoninska.pl/ i rozpocząć działania.

- Na prezentacji podsumujemy dotychczasowe działania. Poznacie ideę projektu, która przyczyniła się do jego powstania, poznacie pomysłodawców oraz właścicieli miejsc, które znalazły się na mapie. Chętnie zapoznamy się również z Waszą opinią na temat "Nieoczywistej mapy Ziemi Konińskiej" i sugestiami, w jaki sposób możemy ją poszerzać – zachęcają organizatorzy. - Zwieńczeniem dotychczasowej pracy jest nowoczesny i praktyczny Informator w wersji papierowej, który będziemy rozdawać na spotkaniu.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.